вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:37

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 08-березня-2017 00:45 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Також чув що рідні від хюндай підходять для нашої машинки.

Сьогодні нарешті поміняв масло в коробці на правильне. А саме Shell Spirax 75w90 GL 4. По словах АІС пішло 2.7 літра і ціна за літру 320 грн на даний момент. По відчуттях машинка якось мягше їде в плані перемикання передач і вроді чутку менше гулу стало на 2 передачі, хоча то все напевно самонакрут як коли помиєш машину шо вона краще їде.

Саме головне що я сьогодні зробив це підключив форсунку до мультитронікса. Тепер я бачу час вприску справжній саме так як працює форсунка. І саме тепер я маю показники з форсунки по розходу пального а не по map, maf датчиках. Коли їхати на передачі з гори то розхід рівний 0. А якщо котитись на нейтралці то розхід підтримує система ЕПХХ сьогодні це особисто перевірив. Тепер я маю скажем так стаціонарну станцію по перевірці бензину на власному авто. Воно автоматично каже що час вприску збільшується чи падає що означає чи поганий бензин чи хороший. Ну й дуже я радий що тепер розхід показується точно. А не по тих датчиках з ЕБУ. Бо датчик баку показує показання по літрах фактично ідеально. Для прикладу сьогодні мав 11 літрів залив на укр нафті 8.55 літра то показало правильно скільки залили на заправці. Правда показало чутку менше)). Але думаю то в межах похибок девайса. Далі в планах потестувати на власній машині бензин на якість скажем так. Саме по часу вприску форсункою.

Здивувало що нічого не треба було регулювати в плані розходу палива. Калькулює правильно. Але буду можливо ще більш детальніше це все вистроювати у БК.

Також робили мені сьогодні діагностику ходової на моє прохання та й сам був під машинкою коли вона була на підйомнику. Поки виглядає все нормально. Єдине що коли захист двигуна ставили здається що трошки погано його закріпили. Бо щось по ямках коли їдеш то вроді постукує. але то дрібниця. Спеціально глянув на стойки стабілізатора нашої машинки - врожі ще поки живі. Бо як казали на СТО це слабе місце нашої машинки. Тому що стойки у нас дійсно дуже довгі.
А що у Вас нового?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-березня-2017 16:18 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
Єдине що коли захист двигуна ставили здається що трошки погано його закріпили. Бо щось по ямках коли їдеш то вроді постукує. але то дрібниця.

У меня тоже стучало. Защита была хорошо закручена. Решилось вставкой резиновых проставок между днищем и защитой. Чуть подогнули защиту и вставили. Проблема ушла полностью. А то стучало так, что думал всю подвеску на выброс) Как же я был рад что это защита.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-березня-2017 17:22 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене таке раніше було просто то при заміні масла в коробку ті резинові підкладки вони непоставили мабуть назад - звідси й проблема. Коли захист був новий - такого не було, але з часом він з нашими дорогами трошки погнувся.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-березня-2017 15:37 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, маю гарні новини - наша посилка з фарбами вже в Україні. Кидайте мені в приватні повідомлення куда надсилати, номери телефонів, склади нової пошти, та інші можливо важливі деталі, також хто що замовляв пишіть. Думаю до понеділка мала б бути посилка в мене а там з понеділка всім постараюсь розіслати фарби для машинок, також можливо хтось ще щось брав, бо наприклад я собі ще замовляв повітряні фільтри, можливо комусь віддам кілька своїх.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-березня-2017 16:28 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Привіт! Ті маєш на увазі повітрянний фільтр двигуна чи салону? Скільки коштуе?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 29-березня-2017 16:34 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Повітряний фільтр двигуна. Фільтр салону найкраще ставити від тойота яріс 2006 рік, там й вікс можна польський ставити й інші - тобто з китаю змісту їїх замовляти немає. А ось повітряні в нас схоже що унікальні. По ціні десь в районі 5 дол, але точно потім гляну яка ціна була на таобао + доставка.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-березня-2017 16:45 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Дякую, напиши коли будеш знати остаточну ціну фільтру. Я б купив у тебе.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 29-березня-2017 16:56 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Точно буду знати як отримаю, оскільки хочу зважити скільки він важить й будем знати ціну по доставці. Ок напишу зразу в приватні або ж тут.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-березня-2017 17:36 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Посилочку забрав сьогодні зі складу. Можливо завтра вранці або ж в суботу постараюсь всім відправити те що мав.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-квітня-2017 10:22 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт. Доставка в Україну по 2 долара при можливості скиньте на ту саму картку. Якраз зараз їду відправляти всім балончики з фарбою хто замовляв.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-квітня-2017 15:53 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
Всім привіт. Доставка в Україну по 2 долара при можливості скиньте на ту саму картку. Якраз зараз їду відправляти всім балончики з фарбою хто замовляв.

Спасибо! Деньги перевел)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-квітня-2017 20:13 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
Посылку получил. Спасибо!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-квітня-2017 16:03 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, всі хто отримав фарбу якщо неважко киньте фотки самої фарби в зрівнянні з кольором машини. Та якщо комусь не ту фарбу відіслав тоже таккажіть, бо реально там як бачили на балонах все на китайській мові а я перекладав через гугл транслейт й маркував фарбу відповідною буквою на банці.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-квітня-2017 09:04 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Всім привіт - замінив фільтр салону на фільтр від тойота яріс. Підійшов як рідний. Розміри ті ж самі. Фільтр такий:Вложение:

WP_20161011_001.jpg [ 978.43 Кб | Просмотров: 189 ]




Дякую! Вчора встановив такий самий - став як рідний.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 05-квітня-2017 10:56 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Так - від яріса фільтри однакові йдуть з нашим авто. Маю на увазі фільтр салону.
Прийшло кілька СМС що незабрали ще з нової пошти фарбу. Пише що з 10 числа зберігання платне. Тому поспішіть.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-квітня-2017 19:11 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Так - від яріса фільтри однакові йдуть з нашим авто. Маю на увазі фільтр салону.
Прийшло кілька СМС що незабрали ще з нової пошти фарбу. Пише що з 10 числа зберігання платне. Тому поспішіть.

Забрав. Дякую!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-квітня-2017 12:43 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, потестував фарбу. Пшикнув на ковпак балончика. Виглядає така сама як моя машинка колір. Що дуже радує. Але сколи замальовувати мабуть найкраще буде пшикати на пензлик чи щось таке а балончиком то треба руку мати набиту вже. Ну або ж на щось інше пшикати. Ну сам колір з білим авто співпадає повністю. Цікаво як ваші кольори.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2017 12:26 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
На всякий случай скажу, что мне ставили масляный фильтр Knecht (Mahle) OC 614, аналог Mann W7030

Сегодня поставил MANN W7030. По размерам полностью совпадает с оригиналом, спасибо Revoke!
Еще бы найти аналог воздушному фильтру двигателя. Благодаря Morpheus у меня есть на два ближайших ТО, т.ч. время на поиск аналогов есть. Или опять у Morpheus буду просить привезти из Китая :)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2017 13:40 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Супер що такий фільтр як у тебе підходить MANN, цікаво чи хтось пробував фільтр вставку. Щодо повітряного фільтра двигуна в тойотах є схожі але там надріз під більшим кутом йде нажаль тому складно поки підібрати повітряний фільтр той що нам має йти.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2017 16:05 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
А размеры воздушного фильтра никто не снимал?

ps Нашёл китайского производителя фильтра: http://www.hebhaotian.com/proshow1.asp?id=997
Размеры:
259*167*50

pps Поиск аналогов MANN выдаёт три модели Hyundai, а также Kia:
https://catalog.mann-filter.com/EU/eng/ ... 2017153612
Третий вариант, наверное, самый близкий. Но крышка не закроется, корпус иначе сделан.


Востаннє редагувалось Revoke в 15-квітня-2017 16:17, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2017 20:41 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
У меня получились вот такие размеры - Д: 256; Ш: 168; В: 50. Это если мерять с уплотнителем. Но у нас это уплотнитель идет по середине фильтра, а у MANN сверху. Планирую найти хороше СТО с подбором запчастей, и попросить их найти замену по оригиналу. Предполагаемую замену надо будет примерять в машине, чтобы посмотреть как становится и как закрывается крышка.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2017 21:41 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
щодо повітряного фільтра що знайшов Revoke це точно наш фільтр. Правда хз як його замовити з китаю і яка у нього ціна? Бо я купував на Таобао.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2017 22:35 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
щодо повітряного фільтра що знайшов Revoke це точно наш фільтр. Правда хз як його замовити з китаю і яка у нього ціна? Бо я купував на Таобао.

Зо OEM NO це саме він і є. Виходить Revoke знайшов тих, хто вироблє ці фітьтри для Geely.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-квітня-2017 09:00 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Диився по їх каталогу фільтрів то є щось таке як у нас фільтр сеператора але незнаю чи точно він чи ні.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-квітня-2017 13:42 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Написал им письмо, спросил как купить фильтры.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія