вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:50

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 15-травня-2020 10:19 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Привіт. та так це найкраще. Хоча залежно скільки обертів у мотора на передачі на якій їдеш.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2020 16:17 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Замінив масло на 5в30 від Мобіл також замінив масляний фільтр, повітряний ще в дорозі, якщо комусь терміново треба буде повітряний фільтр - можу продати бо взяв 5 штук. Хоча й вони є у наявності в Україні але не по дуже адекватним цінам.
Залив каністру 4 літри, подивлюсь чи на холодну не будуть гідрокомпенсатори тарабанити.
Міняйте масло частіше ніж раз в 10 тис, бо навіть хороше масло яке у мене було а це лікві молі воно стало значно гіршим при 7 тис км. Але лікві молі було 5в40.
Також поки машинка була на підйомнику глянув на днище, і скажу так що всьо там добре, можна ще на машинці кататись, я думав шо буде багато корозії ще щось, але нє по факту днище нормально обробили і ржавчини як такої немає.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2020 16:56 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Morpheus написав:
Також поки машинка була на підйомнику глянув на днище, і скажу так що всьо там добре, можна ще на машинці кататись, я думав шо буде багато корозії ще щось, але нє по факту днище нормально обробили і ржавчини як такої немає.
як показує практика по наших усіх моделях, то найслабші місця - це низ порогів (там, де піскоструїть від коліс, особливо без бризговиків), ну і арки, особливо якщо поставити ширшу резину за стокову. Днище ржавіє дуже рідко. раджу купити олівець з фарбою у колір авто (по рідному коду фарби) і замазувати сколи і царапини (кромки дверей, низ порогів і т.д.). ЛКП у Джилі далеко не супер, але якщо за ним слідкувати і вчасно усувати сколи то явно буде краще

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2020 17:20 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Маркер купив вже давно й замальовував сколи але останнім часом сколів багато не бачу, раніше якось гірше та ситуація була, якщо ж вже пішла ржа то маркер не допоможе, там треба повністю зачищати місце де ржа і навіть ті місця що під фарбою і замальовувати їх.
Доречі код фарби не знайшов під нашу модель.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-травня-2020 07:19 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Morpheus написав:
Доречі код фарби не знайшов під нашу модель
хіба не цей Geely GEE JLC021 білий перламутр ?

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-травня-2020 11:51 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Напевно він, я брав маркер від RemarkPen то колір той самий але там писало що це під білий емгранд. Та й колір вроді б той самий.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-травня-2020 13:05 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Якщо ставили підкрилки від мегалокера, та їх вам врізали звичайними саморізами - краще знімайте та обробіть то все щоб було покраще. Мені ж на днях зняли їх і є сліди корозії від саморізів, особливо ззадня права арка, звичайно ж це все зараз будуть заробляи майстри, але назад мегалокери я ставити вже не планую. Тільки заводські локери будуть стояти. Хто заробляв підкрилки резиною, мастікою ще чимось - як у вас ситуація з штатними локерами? немає ржавчини? Також будуть заробляти дверку там де ржавчина пішла.
Хоча глобально за 5.5 років з машинкою нічого критичного немає і думаю що можна ще їздити років 2-3 після того як корозію зароблять.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-червня-2020 19:21 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Забрав машинку з покраски зрозумів що мегалокери змісту ставити немає взагалі, заробили підкрилки та пороги обробили рідкою резиною подивимось на скільки часу стане.
Після того як не їздив на машинці 2 тижні враження що сідаєш за абсолютно нове авто.
Поки прийняв рішення ще кататись рік два можливо й три а там будем бачити.
Доречі якщо комусь потрібні мегалокери - можу їх продати за символічних пару гривень, єдине що доставка буде дорогою в інше місто бо вони обємні.
Таокж поставили універсальні бризговики на всі 4 арки. Поставив резинові, бо з нашими дорогами звичайні пластікові дуже швидко тріскаються.
Передні крила поставили на герметик додатково щоб не затирали вони пороги через наші дороги.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-червня-2020 09:40 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Таокж поставили універсальні бризговики на всі 4 арки.

Універсальні бризговики стали на штатні міста, чи на саморізи ставили?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2020 12:53 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В передніх арках на штатні місця а щодо заду то вони у бампер кріпляться. То там думаю без різниці чи дирки сверлити чи ні. Але не питався як вони засверлювали то, виглядає непогано. Цікаво чи зимою будуть задубівати чи ні. Бо так на вигляд то резина дуже мягенька.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2020 12:55 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
В передніх арках на штатні місця а щодо заду то вони у бампер кріпляться. То там думаю без різниці чи дирки сверлити чи ні. Але не питався як вони засверлювали то, виглядає непогано. Цікаво чи зимою будуть задубівати чи ні. Бо так на вигляд то резина дуже мягенька.

Тобі їх по місту підібрали чи замовляв заздалегідь?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2020 16:21 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Самі майстри що робили машинку, то підібрали, я єдине що казав щоб там були такі просто резинові без взяких надписів бажано, та й такі вони підібрали.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-червня-2020 13:55 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Якщо хтось має ELM327 сканер і може подивитись дані корекцій паливних а саме довгострокової на нашій машинці - буду дуже вдячним.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-червня-2020 11:44 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Замінив фреон, замінив газові патрубки на North Fighter тепер не смердить газом при роботі кондиціонеру. Машинка їздить


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-липня-2020 18:55 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Якщо б когось зацікавило то маю на продаж супорт лівий передній для нашого авто, по ціні стартуємо з 2500 грн можемо поторгуватись. Супорт новий з Китаю!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-липня-2020 14:27 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
73500 пробіг
Замовив лямбда зонди дві штуки, буду міняти і передній і задній, хоча задній працює нормально, передній погано.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-липня-2020 12:54 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Отримав два лямбда зонди від нашої машинки.

Добавлено спустя 4 часа 12 минут 7 секунд:
Замінив перший лямбдазонд.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-липня-2020 16:02 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Взагалом після заміни лямбда зонда не скинув клему акумулятора, хотя по всім мануалом писало що треба, відповідно суміш була надто багатою, і деколи вилітав чек що немає активності лямбда зонда це при тому що нового, скинув клему, вчора не їздив, але поставив клему назад чеків не було, буду далі спостерігати ситуацію, виною є звичайно ж трохи газ, бо на бензині цього б точно не було, сам бензин у такі корекції навряд чи йшов би.... Знову ж таким можливо то я погано газ налаштував.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-липня-2020 08:02 

Вік: 52
Повідомлення: 7
Звідки: івано-франківськ
в мене загорівся чек всі кажуть що то нормально . якщо треба міняти масло чи засвічуясі лампочка в наших машинах


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-липня-2020 10:15 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Якщо загорівся чек - це не нормально. ELM зчитуємо помилку, або ж їдемо на компютерну діагностику де скажуть хоча б код помилки, опираючись на код помилки робимо висновки що поламалось, але за часту проблема не на пряму звязана з кодом помилки. Ну суть у тому що в мому випадку загорається чек що немає активності 1 лямбда зонда, позвонив вчора електрику на аіс у львові сказав щоб спробувати перекинути місцями лямбда зонди 1 і другий і попробувати як воно буде. Тобто при тому що я купував оригінальний лямбда зонд буває що всеодно не то що б брак а що він всеодно не 100 відсотково підходить для машини. Перекину їх місцями і там побачимо. Хоча він справний але мабуть на якусь долю секунди починає пізніше спрацьовувати. Це відбувається на холодну коли машинка дає сильно багату суміш. далі я дивлюсь по його роботі що він працює завжди тобто він є справним абсолютно але мабуть швидше прогрівається ніж новий. А ось чи у нас є таке поняття як скидання помилки з ініціалізацією ЕБУ я не знаю, та й дилера зараз у нашому місті просто немає.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-вересня-2020 08:06 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Як там з лямбда зондом? В мене, схоже, перший зонд погано працює, був на діагностиці, треба міняти. Ти собі Бош ставив, 5WY3173A?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-вересня-2020 10:14 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Аналогичная проблема на 77 тыс.км. Нужно менять первый. Пока еще не приобрел для замены.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-вересня-2020 11:26 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Купив як для куку за 640 грн, датчик прийшов з тим самим маркуванням (5WY3173A), завтра буду ставити на СТО, бо там важко дістатись.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-вересня-2020 12:20 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Та я собі поставив Бош 5WY3173A той що приїхав з китаю, але є проблема він прогрівається довше ніж той що стояв на машині, й тому час від часу вивалюється помилка 134 (нема активності). Якщо від QQ буде без проблем працювати то також мабуть собі такий візьму для Chery QQ. 640 грн це дуже хороша ціна в Україні я в китаї брав по 600 грн за штуку але ще доставка...
Відпишетесь як заміните датчик на такий від Чері, як воно буде працювати.
Тобто, у плані їзди у мене все ок, але на холодну поки гріється датчик і тільки починає працювати інколи вивалюється помилка, воно не критично, але не люблю коли горить чек на приборці, бо по OBD сканеру дивлюсь що перша що друга лямбда працюють адекватно коли вже нагріваються. А друга трошки швидше починає реагувати хоча б мало бути навпаки...
Електрик казав що буває таке навіть на оригінальних лямбдах що купляєш і воно трошки довше розігрівається і не підходить. Тому може питайтесь чи можете вернути у випадку якщо буде чек вилазити з нею.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-вересня-2020 12:38 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Тому може питайтесь чи можете вернути у випадку якщо буде чек вилазити з нею.

Думаю, повертати немає сенсу, бо немає інших варіантів.
А яке маркування було на оригінальному датчику?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія