вверх

Текущее время: 19-ноя-2017 17:57

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 854 ]  Пред.   На страницу    1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  След.
Запчасти для китайских авто Chery, Geely, BYD, Great Wall, FAW. Большой ассортимент на складе, низкие цены!
Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 14-май-2017 10:57 
Взялся за руль

Написал им письмо, спросил как купить фильтры.

Китаец через время после того письма ответил, спросил, какие именно фильтры нужны. Я сообщил номер, с тех пор молчит.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 14-май-2017 17:10 
Тысячник

Шкода звичайно ж

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 08-июн-2017 11:54 
Взялся за руль

Morpheus, привіт, підкажи, плз, чи не було в тебе проблем із фарбою на капоті, бо в мене сколи жахливі з'явилися над фарами.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 08-июн-2017 13:57 
Ученик

Morpheus, привіт, підкажи, плз, чи не було в тебе проблем із фарбою на капоті, бо в мене сколи жахливі з'явилися над фарами.

В мене на капоті є три ветиких сколи та декілько маленьких. Помічаю, що зязвляються після тривалих поїздок по трасі. Ось зараз замальвию два таких сколи.

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 09-июн-2017 00:37 
Тысячник

В нас форма кузова така що лапає всі камінці дрібні. Щоб небуло сколів їздимо 80-90 км в годину якщо їдемо 100-130 будуть сколи на любому авто. Є правда інші машини в яких ЛКП можливо твердіше але то хз. В мене також після дуже довгих дистанцій від 500-1000 км були сколи. Але то як повезе якщо камінчик лапаєм то скол буде полюбому. Може й в місті скол зявитись. Але самі можете побачити що сколи є на всіх іномарках сучасних.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 09-июн-2017 07:46 
Отличный драйвер

Да, у меня сколы тоже в основном после поездок в Одессу, обычно едем со скоростью 100-120 км/час.

Сообщение Добавлено: 12-июн-2017 11:58 
Взялся за руль

я досить швидко по трасах їзжю: десь 130 іноді 140. Дивився у сусідів, які ще швидше катають, то ні в кого немає сколів (Audi A5, Ford Fiesta, Peugeot 3008). Тож трохи дивно. Спробую на тижні по гарантії щось зробити...

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 12-июн-2017 19:27 
Тысячник

На своїй машині сколи зразу видно на іншій здається що нова найкраще підійти й впритик подивитись. Знаю людей що мають пежо 3008 то сколи там видно точно за інші машинки хз. Але бачив скольчики на фордах фокусах ще нових також. Ну знову ж таки цілком може бути що китай економить на ЛКП тут питань немає. Бо навіть чув що на нових ланосах сколів менше ніж на наших авто.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 23-июл-2017 09:06 
Тысячник

Всім привіт - мабуть мало хто бачив таку машинку?
Вложение:
sx5.jpg

Ну а на що вона похожа? :lol:
Сам дуже здивувався, і як виявляється її досить давно випускають у Китаї.

У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 23-июл-2017 11:58 
Взялся за руль

Но аис естественно, такую прелесть нам не привезет)
Знаю о том, что мист возит машины из америки под заказ, интересно, есть ли люди, которые из китая себе машину заказывали)

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 23-июл-2017 14:10 
Тысячник

Взагалом у двох словах ця машинка це абсолютно аналог нашої машини GC5 ті самі двигуни й тп але тільки це маленький такий кросовер і якраз те що було б потрібно для наших доріг. АІС таке не возить але можливо й політика джілі така що вони це не експортують, хоча взагалом експорт автомобілів у Китаї дозволений. Щодо міст експрес то вони возять машини як з США так і можуть з Китаю привезти, але знову ж таки це треба все уточняти та й суми такої немає щоб спробувати завезти таку машину в Україну. Взагалом це був би хоч й дешевий але ексклюзив на нашому ринку компактних кросоверів.
Взагалі якщо б зібралась серйозна спілка людей котра б хотіла зайнятись Китайськими авто та запчастинами - я б думаю що міг би цим також зайнятись. В плані такому постачати в повному обємі запчастинини на такі авто, постачати самі авто, і знайти людей котрі дійсно будуть робити хороший сервіс для таких авто в Україні й Росії наприклад, бо там таож проблема з дилерами. Наскільки мені відомо то хороший досить сервіс по джілі у Білорусії тільки. Це міг би бути дуже серйозний бізнес, оскільки впринципі звязок з Китайцями є. Допомогти купувати там автомобілі й запчастини у великій кількості вони були б тільки за бо це був би сильний бізнес. Але мабуть у нас таки слабий ринок... З іншої сторони ніхто не мішає везти такі авто але БУ з Китаю. Самі БУ машинки думаю такі там мали б бути дуже дешеві. Взагалом маса ідей, але ось реалізувати на практиці це мабуть дуже й дуже складно. Перший крок міг би бути хоча б такий щоб привезти хоча б одну таку машинку тут й продати її по вигідній ціні як людині так й тому хто цим займається. Людей які готові потратити 10-12 тис дол щоб купити там машину й привезти її сюда також думаю що багато на даний момент не знайдеться... Тому й дійсно це все важко. Можливо й аіс тому завязує з Китайськими авто що вони в них чи довго продаються чи що - навіть незнаю.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 23-июл-2017 16:36 
Ас

у нас не слабый рынок, у нас монополия на ввоз богдана и аиса (
а по поводу общения с китайцая, и меня двоюродная сестра 3 года преподавала китайцам английский в китае

Сообщение Добавлено: 25-июл-2017 21:53 
Тысячник

Ну так монополія це мабуть таки головна біда.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 26-июл-2017 08:50 
Ас

Ну так монополія це мабуть таки головна біда.

конечно главная, так как даже в тойже рашке наш ланос стоит в полтора раза дешевле,

и вообще, слыхали новость о продаже ЗАЗа за 7кк баксов

Сообщение Добавлено: 05-окт-2017 10:33 
Тысячник

Всім привіт хотів би попитатись чи нівкого такого небуло.
В мене сталеві диски. Й десь місяць часу назад або й два переднє ліве колесо спустило. Як виявилось проблема була з соском він просто як розклеївся. Або ж хтось підрізав його щоб колесо спустило. Ну поїхав на шиномонтаж й все зробили. Але ось недавно також спустило але на цей раз праве переднє колесо і та ж причина. Знову ж таки машинка довго стоїть ось на це й грішу. Якщо в когось таке було то цікаво було б послухати. Диски рідні сталеві.
А так впринципі пробіг вже перевалив за 24 тисячі - машинкою цілком задоволений.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 05-окт-2017 12:30 
Водитель-испытатель

Привет,
я брал себе стальные диски с МК. Через год поменял все соски на дисках, потрескались, то ли от старости, то ли от того, что у старого хозяина долго где-то не правильно хранились. Проблема ушла.
Может дело в качестве резины, из которой они производятся? А может где-то погнуты диски изнутри, либо покрышка не плотно прилегает к ободу.
Из-за долгих простоев не должно спускать, у меня с летней родной резиной на литых дисках вообще проблем никогда не было, с каким давлением поставил в гараж на зиму, с таким и ставлю обратно...

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 05-окт-2017 13:14 
Тысячник

В мене також колеса не спускають взагалі. Але вот соски прийшлось поміняти. Й мабуть прийдеться ще два поміняти. Бо вони просто так як розслоїлись. Виглядає так що просто розсохнулась резина й все. Ободи прокатані тому це виключено. Тобто порядок з самими дисками. Але нічо можливо ще два соска заміню й буде порядок. Можливо навіть при перекиданні резини з літньої на зимову цим займусь.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 05-окт-2017 13:16 
Водитель-испытатель

В мене також колеса не спускають взагалі. Але вот соски прийшлось поміняти. Й мабуть прийдеться ще два поміняти. Бо вони просто так як розслоїлись. Виглядає так що просто розсохнулась резина й все. Ободи прокатані тому це виключено. Тобто порядок з самими дисками. Але нічо можливо ще два соска заміню й буде порядок. Можливо навіть при перекиданні резини з літньої на зимову цим займусь.

В мене так само...

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 05-окт-2017 13:43 
Взялся за руль

Мне на шиномонтаже при переходе на летнюю резину поменяли все нипели(соски). Мастера сказали, что они просто от времени и перепадов температуры дохнут, их по-хорошему каждую весну менять надо.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 05-окт-2017 17:04 
Тысячник

Цікаво. Ну в такому випадку тоді немає питань, бо машині вже по суті 3 роки ж буде. Раз в три роки замінити то непогано. Але раз у рік щось мені таке не дуже подобається.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 05-окт-2017 17:38 
Взялся за руль

Скоріш за все залежить від якості. Мене просто після зими попередили, що вони вже ніякі, і довго вони не протримаються. Тож можно просто пошукати інфу по ним, подивитись які скільки живуть.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 05-окт-2017 23:48 
Взялся за руль

Мені теж на літніх колесах замінили ніпелі ще навесні, коли на 2й сезон літню ставив - те що ти примудрився проїхати три сезони без заміни ніпеля - це само по собі вже дуже круто.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 06-окт-2017 09:33 
Ас

Tarek
я вот не уверен, но мне вроде бы ни разу нипеля не меняли

Сообщение Добавлено: 06-окт-2017 09:37 
Водитель-испытатель

ierarh
мне аналогично на родных легкосплавных ни разу

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 06-окт-2017 10:07 
Ученик

ierarh
мне аналогично на родных легкосплавных ни разу

Аналогично

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 854 ]  Пред.   На страницу    1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа