вверх

Текущее время: 21-окт-2018 18:17

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1169 ]  Пред.   На страницу    1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 47  След.
Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 12-дек-2017 23:14 
Водитель-испытатель

Я живу в Харькове, дорога от дома до работы 11 км. По времени минут 35. Пробки бывают и большие и не очень.

Сообщение Добавлено: 13-дек-2017 09:49 
Немного ездящий

Мне до работы 15км, газа уходит 10-11л на 100км. Это с моей любовью на нейтрали покататься, или наоборот раскрутить обороты до 3-4к.

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 13-дек-2017 11:43 
Почетный писатель

Тобто бензину у вашому випадку виходить десь 8-9 літрів по місту до роботи. Взагалом викатую цей балон й будем бачити розхід. Якщо буде високий, катаю на бензині й дивлюсь розхід. А тоді вже будем мати дійсні цифри.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 13-дек-2017 12:12 
Водитель-испытатель

Мне до работы 15км, газа уходит 10-11л на 100км. Это с моей любовью на нейтрали покататься, или наоборот раскрутить обороты до 3-4к.

Аналогичная ситуация, причем часть пути утром и вечером в тянучке.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 13-дек-2017 12:20 
Немного ездящий

pavel.grig
В тянучках самый большой расход. Сказывается постоянное трогание с места.

Сообщение Добавлено: 13-дек-2017 15:59 
Почетный писатель

В тому то й вся біда, я навіть згодний на 12,5 літрів газу при умові якщо бензину йде 10. Але якщо бензину більше буде йти, ну тоді й значить для газу це нормальний розхід.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 13-дек-2017 17:30 
Катаюсь без инструктора

Аналогичная ситуация, причем часть пути утром и вечером в тянучке.[/quote]

У меня тоже плюс минус так получается когда постоянно в пробке стою... если пробок нет и не надо постоянно останавливаться и трогаться, то гдето на литр меньше.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 13-дек-2017 17:40 
Почетный писатель

Получається скільки? 10-11 літрів газу? Просто мене цікавить як за довго ви у пробках стоїте та які дистанції? в мене 3.5 км. Але загальний проїзд за день - 10-15 км. Але то кожен раз фактично з холодної.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 13-дек-2017 23:16 
Катаюсь без инструктора

В мене виходить +-10-12 км на роботу - стільки ж з роботи. Зранку постійно стою в пробці приблизно десь 3 км далі більш менш.
коли ближче працював, то було 6 км - минулої зими через пробки до робочої температури тільки через 4 км доходило. тобто вже майже коли підїжджав до роботи))) постійно тільки на холодну і їздив. Тоді ж і найбільший розхід був - трохи більше за 11 л. Проте зараз коли тільки по місту то в 10-11 вгладаюсь, незважаючи на агресивну манеру їзди.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 13-дек-2017 23:31 
Почетный писатель

Ну в мене також виходить що двигун повністю прогрівається якраз біля роботи. Ну й також буває пробки буває ні. Ну якщо трохи більше за 11 літрів, то у мому випадку 12 - цілком можливо, але це бензину чи газу?

Сьогодні замінив фільтр салону. Поставив польський Wix з яріса вугільний.
Старий був забитий чим хочеш навіть якимось пірям. Викинув у смітник.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 14-дек-2017 10:48 
Катаюсь без инструктора

Я теж собі наступного разу вугільний поставлю. Бо я вже 2 рази міняв фільтр на звичайний - якого там тільки сміття не було...
Я собі ще втулку знайшов для багажнику замість тієї що випала від Яріса)))

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 14-дек-2017 11:31 
Ас

Morpheus
ну я тебе говорил, что с твоими пробегами, зимой ты газом пользоваться почти не будешь

Сообщение Добавлено: 14-дек-2017 11:48 
Почетный писатель

ierarh
Та чому не користуюсь? В мене машинка переходить на газ десь за 1 км виїзду з стоянки. Тобто 2/3 я їзджу на газу навіть зимою. А літом це буде взагалі фактично за 1 хв після включення на газ. Я навіть помітив що з моменту установки газу вже накатав 2000 км і це за місяць часу. Раніше так багато не їздив.

Добавлено спустя 20 минут 9 секунд:
Цитата:
Я теж собі наступного разу вугільний поставлю. Бо я вже 2 рази міняв фільтр на звичайний - якого там тільки сміття не було...
Я собі ще втулку знайшов для багажнику замість тієї що випала від Яріса)))

А що за втулка?.. в седанах мабуть не так.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 14-дек-2017 17:09 
Катаюсь без инструктора

Отбойник крышки багажника (хетчбек) 1018008024

Це я у Ревока піддивився))

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 14-дек-2017 17:22 
Почетный писатель

А я то й думаю що вроді на седанах такого немає.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 14-дек-2017 17:43 
Взялся за руль

Отбойник крышки багажника (хетчбек) 1018008024
Це я у Ревока піддивився))

В мене цих втулок ще є кілька, я на Алі купив 10 одразу. Якщо треба, можу вислати)

Вугільний фільтр ставив (також від Яріса), але він чомусь шумів сильніше за звичайний. Зараз поставив простий білий, найдешевший.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 15-дек-2017 12:40 
Катаюсь без инструктора

2 Revoke
Я тобі в особисті повідомлення написав.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 15-дек-2017 14:42 
Почетный писатель

Всім привіт, тут ще таке маю питаннячко по газу, витягнув вставив запобіжник й машина почала по іншому й значно краще їхати на газу, в чому суть? В когось таке теж було чи то просто так підключене авто що десь статика якась назбиралась у блоці газовому?...

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 17-дек-2017 11:00 
Почетный писатель

Всім привіт, таке питання, спробуйте таку річ або ж відпишіться як у вас. Коли їдеш й наприклад 3-5 раз підторможуєш педалькою, вона стає твердішою у вас? Бо так в ідеалі мало б бути. НА виключеному двигуні в мене вона стає дуже твердою, але просто по тормозах почав помічати що машинка гірше тормозить, якось як це називають ватні тормоза, а в нас вони з салона памятаю що були дуже чіткі та різкі й правильна дозація була. Є підозри що може щось не так з вакумом, але я не спеціаліст.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 18-дек-2017 01:31 
Ученик

На рахунок гальм то єдиний правильний спосіб перевірити - вакуумметр підключений до вакуумної магістралі.
З досвіду досліджень різних авто (а в основному такі проблеми в дизелях, бо там окремий вакуумний насос)
в нормі вакуум (краще казати абсолютний тиск) має бути 0.35-0.45 (бензин) і 0.1-0.3 для дизеля за умови живої, не дірявої системи. (Поправте якщо помиляюсь).
В бензиновій машинці - найбільший вакуум на ХХ із закритою заслінкою.
Тому якщо проблеми з гальмами - шукати дірку в магістралях (вони не тільки до вакуумного підсилювача йдуть), або ж грішити на вакуумний підсилювач.
Є в мене ще гіпотеза, що це повязано з газовою установкою...
Бо колись мучився з одною ауді А6 на газі - там рвало впускний колектор від вибухів газу...
(не знаю як сучасні газові установки вирішують цю проблему)
А мікровибух у впуску - це далеко не вакуум.

Я б міряв і натискав на гальма - якщо вдається на заведеному моторі "спустити" вакуум до атмосферного тиску - щось таки не працює.
Першочергово - перевіряти всі трубки вакууму і якщо вони є - трубки вентиляції картера, також герметичність впускного колектора, його напевне знімали ставлячи газове обладнання.

П.С. В нашій машинці з гальмами порядок - незалежно від частоти натискань - сам недавно їздив, за звичкою не даю АБС працювати - натискаю декілька раз педаль гальм в процесі гальмування - реакція гальм відмінна і не погіршується.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 18-дек-2017 11:51 
Почетный писатель

В плані гальмування коли кілька разів натискаєш все гарно гальмує. Але мені здалось що машинка при виїзді з салону краще гальмувала а зараз якось більше натискати педальку треба, а взагалом всі решту відчуття ті самі...
Це було до встановлення газу ще десь після 2 року експлуатації авто, але щось не звертав увагу, а зараз якось звернув.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 18-дек-2017 13:11 
Ас

Morpheus
ну так диски и колодки изнашиваются потихоньку, тормоза у нас вроде как саморегулирующиеся, но все равно...

Сообщение Добавлено: 18-дек-2017 13:14 
Водитель-испытатель

Morpheus
я тоже заметил, что через полтора года где-то после покупки авто тормоза не такие резкие стали, но в целом устраивают...)

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 18-дек-2017 14:51 
Почетный писатель

ierarh, pavel.grig

А ну якщо ще хтось крім мене помітив що тормоза стали не такі різкі - знач це вже не самонакрут. Тормоза я чув що також саморегулюються, але думав що мало б бути як нове. А так то претензій в плані тормозіння немає. Вона як тормозила так і тормозить. Але як і вище описано різкість педальки чомусь трошечки зменшилась.

А хтось вже міняв колодки?
Хоча на сервісі кажуть що 40 тис км мають їздити без питань колодки.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 18-дек-2017 15:25 
Водитель-испытатель

А хтось вже міняв колодки?
Хоча на сервісі кажуть що 40 тис км мають їздити без питань колодки.

Я еще не менял, у меня пробег 35000. Судя по износу еще тысяч 15-20 пройдут. Полностью согласен, что именно резкость педали тормоза снизилась, хотя вроде бы на эффекте торможения не отражается. Резкость могла упасть еще потому, что диски тормозные уже не новые, а с небольшой выработкой. И хоть небольшие, но все же канавки присутствуют, а это снижает площадь соприкосновения поверхностей колодки и диска. Может еще в этом причина?

Профиль Отправить email   

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1169 ]  Пред.   На страницу    1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 47  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа