вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 23:11

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 13-грудня-2017 00:14 
Водій-випробувач

Вік: 34
Повідомлення: 347
Звідки: Харьков
Я живу в Харькове, дорога от дома до работы 11 км. По времени минут 35. Пробки бывают и большие и не очень.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-грудня-2017 10:49 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Мне до работы 15км, газа уходит 10-11л на 100км. Это с моей любовью на нейтрали покататься, или наоборот раскрутить обороты до 3-4к.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 13-грудня-2017 12:43 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Тобто бензину у вашому випадку виходить десь 8-9 літрів по місту до роботи. Взагалом викатую цей балон й будем бачити розхід. Якщо буде високий, катаю на бензині й дивлюсь розхід. А тоді вже будем мати дійсні цифри.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-грудня-2017 13:12 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Мне до работы 15км, газа уходит 10-11л на 100км. Это с моей любовью на нейтрали покататься, или наоборот раскрутить обороты до 3-4к.

Аналогичная ситуация, причем часть пути утром и вечером в тянучке.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-грудня-2017 13:20 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
pavel.grig
В тянучках самый большой расход. Сказывается постоянное трогание с места.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 13-грудня-2017 16:59 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В тому то й вся біда, я навіть згодний на 12,5 літрів газу при умові якщо бензину йде 10. Але якщо бензину більше буде йти, ну тоді й значить для газу це нормальний розхід.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-грудня-2017 18:30 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Мне до работы 15км, газа уходит 10-11л на 100км. Это с моей любовью на нейтрали покататься, или наоборот раскрутить обороты до 3-4к.

Аналогичная ситуация, причем часть пути утром и вечером в тянучке.[/quote]

У меня тоже плюс минус так получается когда постоянно в пробке стою... если пробок нет и не надо постоянно останавливаться и трогаться, то гдето на литр меньше.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-грудня-2017 18:40 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Получається скільки? 10-11 літрів газу? Просто мене цікавить як за довго ви у пробках стоїте та які дистанції? в мене 3.5 км. Але загальний проїзд за день - 10-15 км. Але то кожен раз фактично з холодної.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-грудня-2017 00:16 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
В мене виходить +-10-12 км на роботу - стільки ж з роботи. Зранку постійно стою в пробці приблизно десь 3 км далі більш менш.
коли ближче працював, то було 6 км - минулої зими через пробки до робочої температури тільки через 4 км доходило. тобто вже майже коли підїжджав до роботи))) постійно тільки на холодну і їздив. Тоді ж і найбільший розхід був - трохи більше за 11 л. Проте зараз коли тільки по місту то в 10-11 вгладаюсь, незважаючи на агресивну манеру їзди.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-грудня-2017 00:31 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну в мене також виходить що двигун повністю прогрівається якраз біля роботи. Ну й також буває пробки буває ні. Ну якщо трохи більше за 11 літрів, то у мому випадку 12 - цілком можливо, але це бензину чи газу?

Сьогодні замінив фільтр салону. Поставив польський Wix з яріса вугільний.
Старий був забитий чим хочеш навіть якимось пірям. Викинув у смітник.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-грудня-2017 11:48 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Я теж собі наступного разу вугільний поставлю. Бо я вже 2 рази міняв фільтр на звичайний - якого там тільки сміття не було...
Я собі ще втулку знайшов для багажнику замість тієї що випала від Яріса)))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-грудня-2017 12:31 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
ну я тебе говорил, что с твоими пробегами, зимой ты газом пользоваться почти не будешь


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-грудня-2017 12:48 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
ierarh
Та чому не користуюсь? В мене машинка переходить на газ десь за 1 км виїзду з стоянки. Тобто 2/3 я їзджу на газу навіть зимою. А літом це буде взагалі фактично за 1 хв після включення на газ. Я навіть помітив що з моменту установки газу вже накатав 2000 км і це за місяць часу. Раніше так багато не їздив.

Добавлено спустя 20 минут 9 секунд:
Цитата:
Я теж собі наступного разу вугільний поставлю. Бо я вже 2 рази міняв фільтр на звичайний - якого там тільки сміття не було...
Я собі ще втулку знайшов для багажнику замість тієї що випала від Яріса)))


А що за втулка?.. в седанах мабуть не так.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-грудня-2017 18:09 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Отбойник крышки багажника (хетчбек) 1018008024


Це я у Ревока піддивився))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-грудня-2017 18:22 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А я то й думаю що вроді на седанах такого немає.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-грудня-2017 18:43 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Отбойник крышки багажника (хетчбек) 1018008024
Це я у Ревока піддивився))

В мене цих втулок ще є кілька, я на Алі купив 10 одразу. Якщо треба, можу вислати)

Вугільний фільтр ставив (також від Яріса), але він чомусь шумів сильніше за звичайний. Зараз поставив простий білий, найдешевший.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-грудня-2017 13:40 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
2 Revoke
Я тобі в особисті повідомлення написав.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-грудня-2017 15:42 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, тут ще таке маю питаннячко по газу, витягнув вставив запобіжник й машина почала по іншому й значно краще їхати на газу, в чому суть? В когось таке теж було чи то просто так підключене авто що десь статика якась назбиралась у блоці газовому?...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-грудня-2017 12:00 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, таке питання, спробуйте таку річ або ж відпишіться як у вас. Коли їдеш й наприклад 3-5 раз підторможуєш педалькою, вона стає твердішою у вас? Бо так в ідеалі мало б бути. НА виключеному двигуні в мене вона стає дуже твердою, але просто по тормозах почав помічати що машинка гірше тормозить, якось як це називають ватні тормоза, а в нас вони з салона памятаю що були дуже чіткі та різкі й правильна дозація була. Є підозри що може щось не так з вакумом, але я не спеціаліст.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-грудня-2017 02:31 
Учень

Вік: 50
Повідомлення: 45
Звідки: Львів
На рахунок гальм то єдиний правильний спосіб перевірити - вакуумметр підключений до вакуумної магістралі.
З досвіду досліджень різних авто (а в основному такі проблеми в дизелях, бо там окремий вакуумний насос)
в нормі вакуум (краще казати абсолютний тиск) має бути 0.35-0.45 (бензин) і 0.1-0.3 для дизеля за умови живої, не дірявої системи. (Поправте якщо помиляюсь).
В бензиновій машинці - найбільший вакуум на ХХ із закритою заслінкою.
Тому якщо проблеми з гальмами - шукати дірку в магістралях (вони не тільки до вакуумного підсилювача йдуть), або ж грішити на вакуумний підсилювач.
Є в мене ще гіпотеза, що це повязано з газовою установкою...
Бо колись мучився з одною ауді А6 на газі - там рвало впускний колектор від вибухів газу...
(не знаю як сучасні газові установки вирішують цю проблему)
А мікровибух у впуску - це далеко не вакуум.

Я б міряв і натискав на гальма - якщо вдається на заведеному моторі "спустити" вакуум до атмосферного тиску - щось таки не працює.
Першочергово - перевіряти всі трубки вакууму і якщо вони є - трубки вентиляції картера, також герметичність впускного колектора, його напевне знімали ставлячи газове обладнання.

П.С. В нашій машинці з гальмами порядок - незалежно від частоти натискань - сам недавно їздив, за звичкою не даю АБС працювати - натискаю декілька раз педаль гальм в процесі гальмування - реакція гальм відмінна і не погіршується.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-грудня-2017 12:51 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В плані гальмування коли кілька разів натискаєш все гарно гальмує. Але мені здалось що машинка при виїзді з салону краще гальмувала а зараз якось більше натискати педальку треба, а взагалом всі решту відчуття ті самі...
Це було до встановлення газу ще десь після 2 року експлуатації авто, але щось не звертав увагу, а зараз якось звернув.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-грудня-2017 14:11 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
ну так диски и колодки изнашиваются потихоньку, тормоза у нас вроде как саморегулирующиеся, но все равно...


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 18-грудня-2017 14:14 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
я тоже заметил, что через полтора года где-то после покупки авто тормоза не такие резкие стали, но в целом устраивают...)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-грудня-2017 15:51 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
ierarh, pavel.grig

А ну якщо ще хтось крім мене помітив що тормоза стали не такі різкі - знач це вже не самонакрут. Тормоза я чув що також саморегулюються, але думав що мало б бути як нове. А так то претензій в плані тормозіння немає. Вона як тормозила так і тормозить. Але як і вище описано різкість педальки чомусь трошечки зменшилась.

А хтось вже міняв колодки?
Хоча на сервісі кажуть що 40 тис км мають їздити без питань колодки.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-грудня-2017 16:25 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
А хтось вже міняв колодки?
Хоча на сервісі кажуть що 40 тис км мають їздити без питань колодки.


Я еще не менял, у меня пробег 35000. Судя по износу еще тысяч 15-20 пройдут. Полностью согласен, что именно резкость педали тормоза снизилась, хотя вроде бы на эффекте торможения не отражается. Резкость могла упасть еще потому, что диски тормозные уже не новые, а с небольшой выработкой. И хоть небольшие, но все же канавки присутствуют, а это снижает площадь соприкосновения поверхностей колодки и диска. Может еще в этом причина?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія