вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:23

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 20-червня-2018 15:17 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
а просто подшипник поменять?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-червня-2018 15:40 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
ierarh
Задня ступіца нерозбірна наскільки розумію. Ну або ж підшипників на неї нема. Тому тільки в зборі. Але тут можу помилятись.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-червня-2018 17:45 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Я планирую свою старую отдать на разборку. Мастер попробует разобрать и посмотреть что за подшипник и может получится ее собрать обратно.
Хотя так и есть, подшипников оригиналов именно на нашу заднюю ступицу нет. Продаются они только в сборе. Я последнюю брал в АИСе оригинал за 1800 год назад, а шумит уже она месяца 3.
Менять по такому же принципу не вижу смысла. Нужно искать варианты. И судя по всему это болячка ....


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-червня-2018 00:02 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
це наша ступіца чи китайці помилились?
https://item.taobao.com/item.htm?spm=a2 ... t=1#detail


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-червня-2018 10:07 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
ну вот задняя ступица какая должгна быть, если верить этому сайту
https://mahina.in.ua/catalog/GC5/3827827500/


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-червня-2018 10:44 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
ierarh
А те що по фото з таобао вона впринципі виглядає як наша но єдиним моментом є те що якби вона кругла біля шпильок, а у нас зрізані кути, тому це може бути зовсім інша ступіца.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-червня-2018 10:59 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
вот хз, мне вроде заднюю по гарантии меняли


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-червня-2018 11:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Це мабуть таки слабе місце нашої машини.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-червня-2018 17:19 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
а что кому говорят про сайлентблоки передних рычагов?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-червня-2018 17:46 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Менял два разбитых сайлента в переднем правом рычаге год назад. Были на АИСе, цена до 100грн за штуку.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-червня-2018 17:49 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
ierarh
Слабое место в передних рычагах задние сайленты. В прошлом году заменил один с правой стороны. В этом с обоих сторон под замену

Добавлено спустя 1 минуту 49 секунд:
Morpheus
Ступица, которая по фото с таобао вроде точно как наша, кроме того что в нашей еще есть скосы. И я не помню станет ли она без скосов.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-червня-2018 18:06 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну в тому то й справа шо вона така сама на таобао як наша але без скосів а круглий диск, а у нас з скосами... Тому тут хз. Але зато її ціна на таобао 20 доларів й пише що це під нашу машину. А нашу нам продає аіс по 1800 грн. Самі [censored] вигоду аіса...
Ну й на таобао пише що це якби така штука під хечбек..


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-червня-2018 22:27 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Madden
когда мне два года назад меняли вылезшие из своих гнезд сайленты то в Украине отдельно их не было и менли сразу с рычагами, так что у меня дома лежат запасные передние рычаги, сейчас думаю, может заказть себе напор сайлентов и запресовать их для теста в старые


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-червня-2018 07:57 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
ierarh
идея конечно классная, но здесь могут быть небольшие проблемы. Мне когда поменяли сайлент переднего рычага, задний, то через 2 км мне пришлось возвращаться на СТО - полностью выскочил из посадочного места новый сайлент. То ли наши рычаги не предусматривают замены сайлентблоков - сделаны из г.. стали и посадочное место современем разбивается. То ли качество запчастей такое, размеры не выдержаны. В итоге мне его поприхватывали точечно сваркой.
Заказывал себе такой https://mahina.in.ua/catalog/GC5/11495912255/
Других вариантов тогда не было и на АИСе тоже.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-червня-2018 10:47 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
pavel.grig
ну а мне сразу 4 надо поменять
так как я хз сколько проездил с полувырванными, ну изза этого и передние поушатывались

а сейчас можно на свободных рычагах хоть на эпоксидку посадить )


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-червня-2018 10:48 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт.
Ось по каталогу виглядає що ця що на таобао ступіца навіть правильніша ніж та що в нас продають... Але й оригінал на машині такий стоїть з зрізаним диском. А в каталозі ось таке намальовано. Хто що думає по цьому? Це каталог запчастин нашої машини.
Приєднання файлів:
wheelHubGC5.PNG


Добавлено спустя 51 секунду:
Червоним обвів саме ступіцу


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-червня-2018 11:10 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
С одной стороны полагаться на точность картинок в каталоге нельзя, тк они скорее всего общие для N моделей авто.
С другой стороны 20 баксов это не так уж и много, и можно было бы попробовать. Но заказывать надо сразу 2 ступицы, что бы не было дисбаланса в задней оси из-за разницы масс.
А логически, те кто разбирал, либо видел заднюю ось в разобранном состоянии могут сказать, на что влияют эти вырезы? Для чего они?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-червня-2018 11:12 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
Теоретически должна подходить, но диск с внутренней стороны я не рассматривал когда меняли. Возможно в нашей версии там есть какие-нибудь выступы и т.д.
Только разборка покажет


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-червня-2018 12:00 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Madden
Ну так можливо й фото різні, оскільки навіть колесо там намальоване на 5 шпильок а не на 4 як у нас...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-червня-2018 21:12 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Замінив нарешті кліпсу яка була обірвана, та що тримає палку яка тримає капот. Підійша від МК. велике дякую Kolibri за те що свого часу сказав яка підходить на наше авто. Трошки відрізав пласмасовий кутик від МК й все стало як рідне - тепер це не напрягає.
Також забрав ніби оригінальну ступіцу від FC. Надіюсь буде їздити добре.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-червня-2018 12:33 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, знову залип газовий клапан на редукторі, промили його вроді все ок знач газ шелл не такий то й модний, або ж це відкладення іншого газу. В кого було що чистили газовий клапан на редукторі і як за часто?
Також здав машину на заміну ступіци. Будем бачити що і як.

Добавлено спустя 2 часа 23 минуты 12 секунд:
Забрав машинку, ступіца замінена.
Тепер шуму ззаду машини немає. Надіюсь буде служити.
Брав оригінальну ступіцу. Доречі майстри казали що ці вирізи в ній потрібні для ручних тормозних колодок щоб їх міняти, бо інакше заміна тільки з повним розбором цього всього. Тому добре що взяв саме цю ступіцу а не з китаю.
Пробіг 37000.

Добавлено спустя 1 час 53 минуты 2 секунды:
Також хочу додати що їхав на вихідних в Рівенську область, то назад їхав по дорозі Київ - Чоп, ну кращої дороги в Україні я ще не бачив. Їхав на участку з Рівного до Львова.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-червня-2018 08:48 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
есть у китайцев и наша ступица немного подороже за 30$
https://item.taobao.com/item.htm?spm=a2 ... =17#detail
Правда внешне сомнительного качества


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-червня-2018 11:24 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хмм як на мене то така сама якась вона виглядає що мені вчора ставили. Ну єдине в цьої що в мене ще заглушка була там де датчик АБС, і здалось що після заміни ступиці що машина почала краще тормозити. Маю на увазі відстань педальки тормоза... Але то може ілюзія, ну але зато вже нічого не гудить.
Але можемо купити такі ступиці купити якщо комусь було б потрібно. Ці що за 30 дол. Але незнаю чи є зміст бо в нас продають в Україні аналог за 1200 грн ну це 40 доларів, а там ще доставка й так далі то може й дорожче вийти навіть.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-липня-2018 15:51 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, приїхало щеплення під нашу машину. Чи воно чи не воно ще незнаю, бо непробували ставити. Є хтось кому вже потрібно критично міняти щеплення? Диск вроді 200 мм. Так як раніше кидав по фотках. Корзина чутку інші листки пружини має але то просто їх менша кількість но ширші, по якості як на мене хороший комплект. В комплекті. Корзина, диск, вижимний підшипник.
На ощуп все якісне. Поки тримаю собі, бо незнаю скільки моє ще проїздить, але якщо комусь треба терміново то можу вислати. Інший є момент, якщо ж не підійде тоді печаль.... Можу якось з кимось розділити гірку долю у випадку якшо щеплення не підійде, за мій рахунок відправка назад до мене, та наприклад половина ціни по роботі з заміни щеплення або зйому коробки. Бо кажу 100 процентної гарантії що воно наше немаю. Хоча китайці казали що воно.

Добавлено спустя 21 час 43 минуты 29 секунд:
Диск поміряв - рівно 200 мм. Тому це скоріш за все наше щеплення, ну єдине що ось по корзині то треба ще раз дивитись. Але скоріш за все вживу.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-липня-2018 11:12 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Я проверю этот комплект по маховику, посмотрим подойдет ли корзина. У меня есть маховик новый, купил на запас. Заезжал на СТО сказали мне что колодки скоро менять надо (53 000 км) позвонил на сайт Махина вроде есть у них колодки и цена адекватная (около 1000 грн на все колеса) главное чтобы подошли.

Добавлено спустя 1 минуту 13 секунд:
Кстати, Атлас недавно в Киеве видел с Беларусскими номерами.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія