вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 10:35

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 365 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 20-вересня-2015 01:26 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Вітаю з відновленням авто!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-вересня-2015 17:11 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 208
Звідки: Ровно
Нормально зробили, навіть добре...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-жовтня-2015 22:56 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Проверил ходовую и поставил динамики в задние двери

по ходовой... подкрутили что-то в левом рычаге, и все стуки-грюки пропали

по динамикам, 16 стали как родные

на штамповке под динамики стояли пластиковые заглушки на заклепках, которые пришлось высверливать
разъем под динамики был, но так как у меня в комплекте динамиков не было никаких проводов.. то примотали на живо

установщик сказал..... что родные звучат лучше....


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2015 22:03 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Вот и почти прокатался первые 10км, сегодня посмотрел одометр, было 9957км, в след месяце поеду на ТО1

вот теперь думаю, свое масло в двиг и коробку купить, или опять их использовать

+ потом сразу у них машинку переобую, сделаю развал... появляются мысли насчет доустановки в сигналку автозапуск

и, возможно, купить б/у усилок за 500-1000 грн, для звуку :-)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2015 22:48 
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 3
Звідки: Харьков
Поздравляю с прохождением 10к рубежа!

По поводу автозапуска. Ты кажется себе ставил старлайн а61 при покупке. Я вычитал что цифра 6 в модели означет что система без автозапуска двигателя, 9 - с автозапуском. Уверен что можно добавить автозапуск в твою модель сигналки?
И потом, я думал что опция автозапуска доступна только для автомобилей с кнопкой Старт/Стоп. Хорошо если я ошибался, т.к. поскольку в GC5 нет подогрева сидений, то было бы очень даже неплохо иметь эту фичу (особенно в предверии зимы :-) )


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2015 23:26 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
HappyOwner
как мне при покупке сказали, там вся разница в блоке автостарта, и тут просто такой блок докупаем и устанавливаем и все, и на брелке есть нужные иконки )

Есть кнопка старт/стоп, нет не имеет значения, главное чтоб машина была на ручнике и нейтрали


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2015 23:36 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Привіт - я спілкувався щодо заведення автомобіля з брелка - казав електрик що в такому випадку - старт двигуна робиться в обхід імобілайзера - тобто захист автомобіля стає меншим. Сам код імобілайзера який є заводській підібрати важко - а ось якщо поставлена система запуска з сигналізації - таке авто вкрасти в рази легше. Це кажу з тих даних які мені сказали електрики що монтажують сигналізації з системами запуску двигуна - тобто вони ж самі не радили таке робити. Хоча сказали що зробити можуть без проблем. Тому я й подумав що воно мені непотрібно. Та й до стоянки мені йти хвилин 7. В такому випадку я з хати просто не зможу всеодно автомобіль завести.... До того ж в нас пічка коли включена на внутрішню циркуляцію салону - то нагріває його досить швидко а потім можна вже й переключитись на зовнішню циркуляцію за декілька хвилин.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2015 23:45 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
почитал инет по-быстрому, таки да, везде пишут, что доустановка авто запуска это гемор и дороже чем просто сменить сигналку
по поводу безопасности... то чтоб там что-то взломать, надо сначала саму сигналку взломать... и у меня много знакомых этим пользуются и довольны + у меня машина после переезда стоит под окном, и на работе в прямой видимости, и у сигналки дальность по прямой видимости пол км

Morpheus, прогревать салон на внутреннем обдуве не пробовал, у нас там что, есть автономная печка?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2015 23:51 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Я читав відгуки по сигналках таких - вони грабером ламаються за 2 хв.... тому вирішувати тобі... Ну в моєї сигналки дальність на прямій видимості - 1 км. - двосторонній звязок - а односторонній 2 км. Тобто тільки нотифікації до двох км. А режим керування до 1 км. Щодо внутрішнього обдуву - там є ж кнопка забір повітря з салону - я її нажимаю й гріється салон досить швидко. Пічка не автономна - працює від двигуна - але повітря з зовні не забирається а через радіатор пічки проходить те повітря що є в салоні.
Також у нас є прікольна фіча я навіть не знав: коли ти включаєш кнопку розпотівання лобового скла - то сама пічка працює в звичайному режимі - тобі тепло - а на скло йде холодне повітря з кондиціонеру. Хоча можливо це я необізнаний бо до цього авто я їздив на жигулю. Але як на мене штука дуже крута. Бо я їхав по трасі а на дворі було холодн ой відповідно в машині також - включив я пічку й почало трошки запотівати скло лобове - бо на дворі було дуже сиро й дощ я включив розмороження лобового скла й здивувався що пішло не всюди холодне повітря а тільки на лобове скло. А на мене дифузори дули гарячим як це й мало б бути.

Добавлено спустя 3 минуты 10 секунд:
Щодо сигналки - рекомендують навіть виробники сигналок якнайближче бути до машини коли закриваєш її й відкриваєш щоб грабером не коди не читались. Хоча й на наших сигналках динамічні коди.

Маю ще одне питання по пічці. Коли я включаю десь температуру обігріву на середину але вентилятор на малі обороти то мені йде гаряче повітря а пасажиру холодне - в тебе так же? Але якщо вентилятор включити сильніше то пасажиру йде вроді нормальне тепле повітря. Чи це брак чи особливість розміщення радіатора?

Коли даю дуже гарячий потік повітря - то вроді все ок - але це стосується дуйки на ноги. Бо ті пасажирські дифузори вроді б ок зразу.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2015 00:04 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
надо будет как-то печку по-тестировать в разных режимах, так как сегодня словил глюк, что после выключения печки, из центральных дифузоров продолжал идти теплый воздух


а еще в отзывах и видео пишут, что подменить брелок можно просто сменив радио модуль сигналки, тот же муж моей сестры как-то торговал стралайнами, и сами их тестили на взлом, и ничего не получилось, все то антиреклама конкурентов, так как в противном случае взлом был бы в следующем, ты пинаеш машину, сигналка срабатывает, я их дому выключаю сигнал, ты ловиш код и профит, или даже на посыле сигнала от машины ко мне уже профит получен


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2015 00:40 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну треба пробувати граберрами це все тестувати. Ну й в мене сигналка не старлайн а Sheriff - можливо моя погірша. Бо я по своїй читав відгуки.

Щодо пічки - аналогічно як і в тебе якщо її виключити - тепле повітря буде йти далі причому - у тому ж режимі в якому вона була виставлена - єдине що вентилятор не крутиться. Хоча це з однієї сторони логічно - якщо у тебе була б машина з механічною пічкою - так би воно й було. Ти виключиш на ній вентилятор а тепло то буде йти далі. А якщо ти скрутиш температуру - вот тоді вже буде йти трохи холодніше повітря. А в нас мабуть такий глюк через те що температура на самій пічкі таки залишається такою якою ми її виставили - й там ті заслонки чи ще там щось залишаються у тому ж положенні - я пробував включати пічку знову й міняти температуру на нижчу -й виключати після того пічку то так і є - тепло стає меншим - приблизно таким як виставив але без вентилятора. Не знаю чи це баг чи ні - але якщо це й у тебе є - знач мабуть так й має бути.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2015 08:04 
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 3
Звідки: Харьков
Вот что нарыл в инете по поводу StarLine A61 Dialog

"Несмотря на то, что модель несколько устарела в смысле появления нового поколения сигнализаций StarLine, благодаря самому совершенному на сегодняшний день инженерному решению - диалоговому коду с индивидуальными ключами шифрования длиной 128 бит - владелец сигнализации А61 может быть уверен в неуязвимости своего автомобиля от любых кодграбберов. Кроме того, впервые в мире в системе управления сигнализацией применён "метод прыгающих частот". Специализированный запатентованный ОЕМ-трансивер при передаче команды многократно в периоде каждой посылки меняет частоты по определённому алгоритму. Такие технологии, применявшиеся доныне лишь в авиации, делают попытки сканирования и подбора кода сигнализации бессмысленными. Производитель настолько уверен в этом, что предлагает бессрочный открытый контракт в размере 1 млн. 300 тыс. грн на электронный взлом сигнализаций StarLine современного модельного ряда с диалоговым кодом. "

90% новых машин сегодня стоят меньше чем 1 млн. 300 тыс. грн. Если в самом делел взломать эту сигналку кодграббером возможно, какой смысл пытаться делать это на машине стоимостью 200-300 тыс. (которая к тому же еще и б/у) если можно получить в разы больше и при этом не иметь никаких проблем с законом :)


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2015 12:48 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну в мене не старлайн а Sheriff zx-750 - хтось щось скаже як вам така сигналка? Вскривають її код граберами чи ні?.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-жовтня-2015 01:30 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Вот и прошли первые 10000 км


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-жовтня-2015 10:31 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Вітаю!!! Коли на ТО1?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-жовтня-2015 01:45 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Вітаю!!! Коли на ТО1?

в ноябре буду делать


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2015 18:40 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
решил начать готовиться к ТО1
Хочу: сменить масла в движке и КПП, поднять машину, сразу у них переобуть и сделать развал

Делать буду там же где и покупал, на Фрунзе-Авто

главный вопрос, покупать расходники самому, или пусть свое ставят/льют

если покупать, то какое масло лучше брать для двигателя, какое для кпп?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2015 19:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
По маслу б радив 5w40 повну синтетику в двигун й повну синтетику в КПП 75W90 по класу в КПП таку яка пише в книжці. Щодо моторного масла якщо маєш багато грошей можеш лити 0w60 - але це дуже дорого й не знаю чи воно тобі потрібно. По фірмах радять кастрол - але там багато підробок - я особисто колись лив у машину ну не в джілі правда то лив Liqui Moly дуже хороше масло в двигуни. Ну ось вони мені на ТО0 залили масло в двигун Shell 5w40 впринципі масло вроді б ок. Хоча хотіли лити 10w40 я зразу сказав що тільки синтетику а не пів синтетику як вони хотіли. Масло в коробку я залив Mannol 75w85 синтетику клас забув який але такий який пише в мануалі по машині. Думав лити XADO але воно дуже дороге. Маннол 200 грн літра була а хадо від 280.

А підняти машину хочеш - маєш на увазі заліфтувати її? Скільки там можливо її підняти?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2015 20:02 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
вот и узнаю, на сколько и сколько когда буду обговаривать это


Востаннє редагувалось ierarh в 26-жовтня-2015 20:05, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 27-жовтня-2015 00:05 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Хоча хотіли лити 10w40 я зразу сказав що тільки синтетику

А чего так критично к полусинтетике?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-жовтня-2015 12:12 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Є хороше відео щодо масел на ютубі
https://www.youtube.com/watch?v=oHCULWFD8ak

Тут вже детальніше він пояснив про вязкості масла
https://www.youtube.com/watch?v=OIaL1IgCOZE

Добавлено спустя 8 минут 34 секунды:
Головне щоб не підробка була. Ну єдине що знаю що вот в АІС - у них офіційний договір з Шеллом. Як 10в40 так й 5в40 - масла реально хороші - ніхто з людей не жалівся.

Добавлено спустя 1 минуту:
Навіть можна брати невідомий бренд.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-листопада-2015 13:56 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Приключения продолжаються, приехал к родителям в гости... кто-то конкретно так протер припаркованную машину через левое переднее крыло и водительскую дверь.... сложил зеркало, царапнул ручку двери и уехал

фото позже


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-листопада-2015 19:04 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Что за народ у нас!!!!
Правда, мне один раз на ланосе немного ударили водительскую дверку, так мужик записку под дворник вставил, типая "это я, случайно и номер телефона", я ему позвонил он спросил "сколько ?" я ничего с него не взял т.к. дверка ржавчиной пошла, все равно менять надо будет.
А второй раз заднее крыло возле дома кто-то зацепил - протер, но записки уже не было. В общем от человека зависит.
И еще мое личное мнение - оформляйте себе ДГО, пусть она Вам сто лет не пригодится.... но так спокойней. Я 2 штуки оформил (на 250 000 грн каждая) одна на мой ланос а вторая на GC5 жены.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 02-листопада-2015 19:32 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Denis M.Y.
ну ниче, я полицейких вызвал, все оформили, дали оринтировку на белую машину с потертым бампером слева со следами серой краски.
В страховой зарегал случай, завтра поеду дооформлять, потом к дознавателю, потом на сто, там вроде ниче не помято, так что только покраска, тыщ до 5 будет стоить


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-листопада-2015 20:52 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
ierarh
Жалко машинку, но надо надеяться, что адекватных людей больше...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 365 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія