вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:49

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 52, 53, 54, 55, 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 07-вересня-2020 13:44 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
Можно как вариант на место первого датчика переставить родной, а на место второго поставить с Чери.
Но цена действительно хорошая.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-вересня-2020 18:05 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Там конкретного маркування немає, хіба то що на самому металі там де закручувати його, але як я розумію це просто технічний момент.
Справа не у тому що немає інших варіантів а справа у тому що той самий датчик(тобто та ж модель в тому числі і бош, два різних датчика будуть себе по різному вести ось про що я говорив)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-вересня-2020 13:05 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Вчора замінив датчик, працює наче справно, дивлюсь через ОБД, але досі корегує паливо в мінус, як казав діагност, потрібно дати час на зміну адаптацій.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-вересня-2020 15:02 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Revoke
Для цього можна просто скинути клему на 20 хвилин та й тоді воно б мало по стандартних картах корегувати паливо. Чек не загорався? Особливо маю на увазі на холодну машину коли йде розігрів датчика?
Який саме датчик поставили? від Бош? чи просто якийсь від чері звичайний?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-вересня-2020 16:25 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Думаю, то все один й той самий датчик, що продають, що від "Бош", що від Чері, немає ніякого іншого маркування, крім 5WY3173A. На холодну ніяких проблем не було, починає показувати так швидко, як і раніше.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-вересня-2020 17:51 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А можна ссилку де купувався датчик?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-вересня-2020 20:06 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Махіна (не реклама)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-вересня-2020 13:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А ну я у них часто тоже шось купляв.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2020 14:14 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Замінив нещодавно дві рульові тяги та дві стойки стабілізатора - взяв CTR пробіг 78 тис км.
Також зробив розвал сходження.
Також сьогодні ще раз замінив лямбда зонд буду дивитись чи цей нормально працювати буде.
Скоро вже буду міняти резину на зимову.
Взагалом машинка радує особливо після робіт по ходовій - стала їздити як нова з салону по відчуттях.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2021 14:57 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Morpheus
С именинами! :Brat: :az:
:hi:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-січня-2021 18:24 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Kolobok
Дуже дякую!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-січня-2021 14:29 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Замінив, масло в моторі на Meguin 5w30, замінив масло в коробці на SWAG 75W
Зробив ТО газу а саме чистка клапана редуктора та заміна двох фільтрів.
Замінив акумулятор на Bosch. Думав брати щось дешеве, а потім подумав що все ж таки краще взяти якісну річ, а наскільки бош якісний час покаже. Єдине що взяв на 60 ампер а рідний у нас 55, і цей що 60 трошки вищий, мінусову клему було трошки важко натягнути на акумулятор.
Якраз холода настали і досить вчасно я зробив заміну акумулятора. Старий взяли за 180 грн.
Замінив лямбда зонд, помилка не вискакує поки що.
Пробіг 81 тис км машинка радує.

В планах замінити троси ручніка (купив на аісі два троси).
Всім іншим довольний. Побачив маленький скол фарби біля задньої лівої дверки коли потепліє - буду заробляти його...


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-січня-2021 15:07 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Замінив троси ручніка лівий і правий, радує що вони були в АІСу в наявності і підійшли на машинку добре.
Радує що поки помилка по лямбді не вилазить. Мабуть все ж таки правильна лямбда на нашу машину... Бо чесно задовбався вже їх міняти, а саме було замінено 3 лямбди і жодна з них не підходила так щоб помилки не вискакували.... Ту що брав з махіни то повне гівно, яке зразу здохнуло при установці на машину показувало вольтаж 1.27 вольт. Ця ж лямбда можливо й дійсно оригінал NTK але можливо й ні..... Ну поки працює, помилка не висвічується а це головне.

Вердикт такий що була б ще машинка оцинкована ну або ж з товстішим слоєм ЛКП не було б їй ціни взагалі тим більше за такі гроші з салону. Також величезний мінус це аіс, якби постачали всі запчастини вчасно, була б зовсім інша розмова і можливо б після цього ще колись у аіса якусь нову б машинку взяв, але тепер це дуже й дуже навряд. Я навіть дивився відео по FAW b30 то аіс під нього так само запчастини не возить.... Хоча машинка дійсно варта уваги ще й з автоматом.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-лютого-2021 20:24 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Після катання на машинці довгий час - з впевненістю кажу що помилки по лямбдах вже не вилазять і це радує.
Також ручнік тепер добре тримає машинка не котиться нікуди. Хоча й з одним тросом вона також тримала.
Замінив лампочку габариту, бо згоріла. Також щось тарабанив трошки захист після заміни масла - тепер все ідеально по машинці.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-березня-2021 13:33 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
тоже прошлой осенью сгорел один габарит, первая лампочка после туманок, которые по очереди сгорели на второй или тертий год


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 05-березня-2021 13:59 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну якщо 1 габарит згорає раз у 6 років то це взагалі не біда.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-вересня-2021 18:11 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Давно нічого не писав, але скажу таке, відносно недавно зробив рульову рейку, на пробізі 87 тис км.
Звязано з тим що злетів пильник з рульової а я це вчасно не побачив, і як сказали майстри що попала волога ну й від того рейка потекла, текла рідина гур дуже сильно тобто доливаєш 200 грам і за 5-6 км її немає.
По грошах віддав 4500 грн + розвал. Робили у нас на місцевому сервісі який спеціалізується по рульових. А отже хороша новина шо на реставрації є у них і сальники і всьо решту для нашої рульової рейки.
Пробіг 87 тис км, десь місяць назад рейку зробив майже з того часу не їздив.
Також пару днів назад замінив 1 лямбда зонд, саме той який перекидав ззаду на перед і тепер чеків немає. Сам лямбда зонд брав у китаї, так як у нас один був взяв з махіни й помилки всеодно були.
Взагалом скажу так, машинка радує, динамічна, але вот шо шо а ремонт рульової рейки не очікував, тому завжди слідкуйте за пильниками....
Також планово треба було б поміняти задній сайлент лівий, але так як він дорогий - то ще терпить.

Все решта у машинці впринципі радує, за 6.5 років все нормально крім великих поломок які були а саме рейка 5000 грн, і найдорожче це коробка..., але ту історію думаю що всі читали, тому якщо машинка 14 року, обовязково міняйте підшипники - вони там браковані 100 відсотків. Якщо машинка 15 року, там модифікована трошки коробка, і з нею все ок більше 200 тис їздить і все добре..

Добавлено спустя 23 часа 20 минут 46 секунд:
Ось таку електро машинку як бачимо зараз роблять у китаї на базі нашої машини і це класно
https://tsn.ua/auto/news/geely-rozpochala-prodazh-elektrichnogo-krosovera-za-9-200-dolariv-1877533.html


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-жовтня-2021 15:39 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
На 50тис міняв задні сайлентблоки. Встановив від YAMATO (J52018AYMT). Пройшли 25тис, і вже потребують заміни. Наступного разу хочу спробувати встановити від Toyota. Може більше проходять.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2021 12:32 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Від тойоти точно більше проходять, вони також йдуть з яріса?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2021 13:56 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Має підійти Toyota 48725-52060, але ще не пробував.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-грудня-2021 11:03 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Днями встановив сайлентблоки задньої балки від тойоти (48725-52060). Єдина розбіжність - це стрілочка, зображена на сайлентблоку, яка при встановлені на тойоту має вказувати вперед. В мене вказувала вниз. Але мені до того вже міняли. Майстер подивився на Geely MK, там також стрілочка вказує вниз.
Morpheus, в тебе ще с заводу стоїть, чи вже міняв?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 13-грудня-2021 20:22 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Так. в мене сайленти балки ще заводські стоять. Один треба точно міняти а інший ще ні. Але буде видно як буде далі

Добавлено спустя 1 час 35 минут 58 секунд:
Взагалом я дуже радий що Джілі вертається в Україну. Цікаво чи під нашу машинку будуть возити запчастини. Тоді й була б конкуренція аісу. Також було б дуже цікаво покататись на кул рей та на атлас про, хоча з того що я бачив по інших відео оглядах, то атлас про має по суті той самий моторчик що й coolray. 1.5 турбо двигун від вольво. Але в Україну можуть завезти й іншу комплектацію атлас про.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-грудня-2021 10:54 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Так. в мене сайленти балки ще заводські стоять. Один треба точно міняти а інший ще ні.


Як будеш міняти, подивись як вони встановлені. Цікавить стрілочка, та орієнтація загалом. Зроби, будь-ласка, фото, якщо буде можливість.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 03-січня-2022 13:07 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ок, але чесно ще не планую поки що міняти їх. Десь може за пів року ато й пізніше. Єдине вот по ходовій напевно як ставили рульову рейку може сайлент погано закрутили, бо шось чую таке ж як колись було, шо недокрутили сайлент блок.

В кого який розхід на газу в теперішній час?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2022 12:18 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Morpheus
С іменинами. :victory:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 52, 53, 54, 55, 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія