вверх

Текущее время: 09-июл-2020 22:36

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1340 ]  Пред.   На страницу    1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 15-май-2020 09:19 
Уважаемый знаток

Привіт. та так це найкраще. Хоча залежно скільки обертів у мотора на передачі на якій їдеш.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 19-май-2020 15:17 
Уважаемый знаток

Замінив масло на 5в30 від Мобіл також замінив масляний фільтр, повітряний ще в дорозі, якщо комусь терміново треба буде повітряний фільтр - можу продати бо взяв 5 штук. Хоча й вони є у наявності в Україні але не по дуже адекватним цінам.
Залив каністру 4 літри, подивлюсь чи на холодну не будуть гідрокомпенсатори тарабанити.
Міняйте масло частіше ніж раз в 10 тис, бо навіть хороше масло яке у мене було а це лікві молі воно стало значно гіршим при 7 тис км. Але лікві молі було 5в40.
Також поки машинка була на підйомнику глянув на днище, і скажу так що всьо там добре, можна ще на машинці кататись, я думав шо буде багато корозії ще щось, але нє по факту днище нормально обробили і ржавчини як такої немає.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 19-май-2020 15:56 
Главный инженер

Morpheus писал(а):
Також поки машинка була на підйомнику глянув на днище, і скажу так що всьо там добре, можна ще на машинці кататись, я думав шо буде багато корозії ще щось, але нє по факту днище нормально обробили і ржавчини як такої немає.
як показує практика по наших усіх моделях, то найслабші місця - це низ порогів (там, де піскоструїть від коліс, особливо без бризговиків), ну і арки, особливо якщо поставити ширшу резину за стокову. Днище ржавіє дуже рідко. раджу купити олівець з фарбою у колір авто (по рідному коду фарби) і замазувати сколи і царапини (кромки дверей, низ порогів і т.д.). ЛКП у Джилі далеко не супер, але якщо за ним слідкувати і вчасно усувати сколи то явно буде краще

Изображение
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю

VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT

Профиль  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 19-май-2020 16:20 
Уважаемый знаток

Маркер купив вже давно й замальовував сколи але останнім часом сколів багато не бачу, раніше якось гірше та ситуація була, якщо ж вже пішла ржа то маркер не допоможе, там треба повністю зачищати місце де ржа і навіть ті місця що під фарбою і замальовувати їх.
Доречі код фарби не знайшов під нашу модель.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 20-май-2020 06:19 
Главный инженер

Morpheus писал(а):
Доречі код фарби не знайшов під нашу модель
хіба не цей Geely GEE JLC021 білий перламутр ?

Изображение
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю

VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT

Профиль  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 20-май-2020 10:51 
Уважаемый знаток

Напевно він, я брав маркер від RemarkPen то колір той самий але там писало що це під білий емгранд. Та й колір вроді б той самий.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 26-май-2020 12:05 
Уважаемый знаток

Якщо ставили підкрилки від мегалокера, та їх вам врізали звичайними саморізами - краще знімайте та обробіть то все щоб було покраще. Мені ж на днях зняли їх і є сліди корозії від саморізів, особливо ззадня права арка, звичайно ж це все зараз будуть заробляи майстри, але назад мегалокери я ставити вже не планую. Тільки заводські локери будуть стояти. Хто заробляв підкрилки резиною, мастікою ще чимось - як у вас ситуація з штатними локерами? немає ржавчини? Також будуть заробляти дверку там де ржавчина пішла.
Хоча глобально за 5.5 років з машинкою нічого критичного немає і думаю що можна ще їздити років 2-3 після того як корозію зароблять.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 07-июн-2020 18:21 
Уважаемый знаток

Забрав машинку з покраски зрозумів що мегалокери змісту ставити немає взагалі, заробили підкрилки та пороги обробили рідкою резиною подивимось на скільки часу стане.
Після того як не їздив на машинці 2 тижні враження що сідаєш за абсолютно нове авто.
Поки прийняв рішення ще кататись рік два можливо й три а там будем бачити.
Доречі якщо комусь потрібні мегалокери - можу їх продати за символічних пару гривень, єдине що доставка буде дорогою в інше місто бо вони обємні.
Таокж поставили універсальні бризговики на всі 4 арки. Поставив резинові, бо з нашими дорогами звичайні пластікові дуже швидко тріскаються.
Передні крила поставили на герметик додатково щоб не затирали вони пороги через наші дороги.

Рейтинг сообщения: +1 (отзывов: 1)
 Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 08-июн-2020 08:40 
Взялся за руль

Таокж поставили універсальні бризговики на всі 4 арки.

Універсальні бризговики стали на штатні міста, чи на саморізи ставили?

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 09-июн-2020 11:53 
Уважаемый знаток

В передніх арках на штатні місця а щодо заду то вони у бампер кріпляться. То там думаю без різниці чи дирки сверлити чи ні. Але не питався як вони засверлювали то, виглядає непогано. Цікаво чи зимою будуть задубівати чи ні. Бо так на вигляд то резина дуже мягенька.

Рейтинг сообщения: +1 (отзывов: 1)
 Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 09-июн-2020 11:55 
Взялся за руль

В передніх арках на штатні місця а щодо заду то вони у бампер кріпляться. То там думаю без різниці чи дирки сверлити чи ні. Але не питався як вони засверлювали то, виглядає непогано. Цікаво чи зимою будуть задубівати чи ні. Бо так на вигляд то резина дуже мягенька.

Тобі їх по місту підібрали чи замовляв заздалегідь?

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 09-июн-2020 15:21 
Уважаемый знаток

Самі майстри що робили машинку, то підібрали, я єдине що казав щоб там були такі просто резинові без взяких надписів бажано, та й такі вони підібрали.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 12-июн-2020 12:55 
Уважаемый знаток

Якщо хтось має ELM327 сканер і може подивитись дані корекцій паливних а саме довгострокової на нашій машинці - буду дуже вдячним.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 16-июн-2020 10:44 
Уважаемый знаток

Замінив фреон, замінив газові патрубки на North Fighter тепер не смердить газом при роботі кондиціонеру. Машинка їздить

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 07-июл-2020 17:55 
Уважаемый знаток

Якщо б когось зацікавило то маю на продаж супорт лівий передній для нашого авто, по ціні стартуємо з 2500 грн можемо поторгуватись. Супорт новий з Китаю!

Профиль Отправить email   

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1340 ]  Пред.   На страницу    1 ... 50, 51, 52, 53, 54

Часовой пояс: UTC + 2 часа