вверх

Текущее время: 20-окт-2019 02:29

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1256 ]  Пред.   На страницу    1 ... 47, 48, 49, 50, 51
Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 20-сен-2019 21:20 
Уважаемый знаток

Замінив на осінь фільтр салону. Старий був дуже забрудненим.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 25-сен-2019 10:09 
Уважаемый знаток

Давненько нічого не писав, але з глобального мабуть треба буде міняти тормозні колодки що є розхідником. Також створив топік що забилась форсунка омивача скла, але це не критично. Взагалом машинка радує катає. Останні 8 тис км нічого не робив по машині, та й виглядає таким що нічого й не потрібно. Удачно за цей час поїхав у Болгарію, також катався по Європах. Радує розхід газу - останній що наміряв по трасі це 8.5 літра газу причому це по гірській місцевосці, у тих хто живе у центральній східній україні розхід газу по трасі вважаю що до швидкості 100 км в годину має бути в діапазоні 8 літрів, варіатор гбо досить давно виключив, з одної сторони ніби є якісь ефект що машина краще їде а з іншої сторони ще треба вміти правильний кут підібрати... тому поки їзджу без варіатора УОЗ, думаю це не критично бо у нас є гідрики які рятують зазори клапанів.

Моторчик тяговитий, довольний що купив саме цю машинку, бо вже майже 5 років проблем вона мені не багато приносила за цей період, крім звичайно ж підшипників коробки, але з всіх хто є на форумі з нашою машинкою я мабуть самий везучий.

Також цікавий факт що мені багато хто казав за 5 років у тебе машинка згниє, це ж китай ще якісь дивні думки, а по факту реально нормальна машина нормальний метал, так мінімальні місця корозії у нас є, але це повязано з тим що автомобіль розрахований на нормальні дороги. І трошки там де крила мені підрізали той стик з порогами й більше там корозія не лізе. Тому вважаю що машинка у нас може служити 10 років точно, а це більш ніж достатньо для нового автомобіля. Звичайно ж хто їздить по 30 тис в рік чи по 40, можливо й на 10 років машинки не стане. Але якщо так як я 10-20 тис км в рік - цілком достатньо, тим більше ж на авторіа бачив наше авто з пробігом в 170 тис км і це за період 5 років +-. Тому я переконався що Китайському автопрому можна довіряти однозначно. Єдине що б хотілось це автомат, круїз контроль та клімат контроль та трошки більший кліренс щоб не задівати все підряд.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 25-сен-2019 13:54 
Водитель-испытатель

Полностью согласен.
Как по мне, единственный минус, то что для наших зим нужны только оцинкованные кузова. Есть минимальные места коррозии по порогам, но этому вина химия и щебень, которую сыпят на дороги зимой. А в остальном китайцы очень подросли, в машинку за 5 лет почти не заглядывал.
Китайцев определенно можно рассматривать для покупки, один вопрос - это оперативное наличие запчастей. Хотя это не только к китайскому автопрому относится))

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 26-сен-2019 12:24 
Уважаемый знаток

Я раніше думав що проблема наших автомобілів це наявність запчастин, коли поговорив з власниками інших фірм - поняв що у нас все так само як і у інших автомобілів, тобто у європі запчастини є, а вот у нас немає і вони так само по місяцю півтора чекають на запчастини. А у нас я з китаю напряму можу й за 2 тижні мати запчастини необхідні. Тому й все ок.
Да по кузову було б добре щоб можливо був оцинкований, але за ці грощі що ми купляли саме НОВЕ авто вважаю що може й бути неоцинкована машинка. Зараз бачив що чері та й інші які є представлені в україні роблять непоганий дизайн нових машинок там тігго 2 чи там тігго 7 ну але там й вища ціна хоча тігго 2 ціна +- така як і у нас була в доларовому еквіваленті.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 26-сен-2019 15:26 
Ас

С Днем рождения ierarh
нет, вторя тигга дороже на 2-3к уе

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 27-сен-2019 10:46 
Уважаемый знаток

11500 сама проста комплектуха в автоматі 13500, дорожче ну але є автомат.

Профиль Отправить email   

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1256 ]  Пред.   На страницу    1 ... 47, 48, 49, 50, 51

Часовой пояс: UTC + 2 часа