вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 14:36

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2018 13:42 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
ищи гаражных мастеров кто грамотно переберет коробку

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2018 17:42 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Коробка вже перебрана гаражними майстрами з Києва. Аіс не перебирав коробку стару оскільки був досить сильно побитий корпус що коробка не підлягала ремонту взагалі..


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2018 00:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Забрав машинку - все працює нормально.
По ходовій під заміну сайлент блок лівого ричага задній та лівий супорт, або ж ремонт супорта бо він закиснув. Й відповідно від того не таке якісне тормозіння автомобіля як було з салону. Ну машинка звичайно ж тормозить нормльно але то не то по суті як мені й здавалось що щось не так. Нове щеплення якесь досить мягке й впринципі по відчуттях катаюсь безпроблемно тобто можна буде замовляти комусь з форума при потребі такий самий комплект щеплення. Там був диск, корзина та вижимний підшипник. По сайлентах - один десь маю. Але казав майстер що краще два міняти. В нас десь якісь є сайленти в наявності? Також думаю щодо супорту чи є в наявності таке по Україні чи немає....
А так вже проїхався з Львова до Франківська своїм ходом. :D .


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2018 20:41 
Учень

Вік: 50
Повідомлення: 45
Звідки: Львів
....сайлент блок лівого ричага задній


цікавий збіг... :o
Я напевне бачив вашу машину коли міняв "....сайлент блок лівого ричага задній" на своїй на львівскькому аіс.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2018 22:09 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
О, а коли це було? Десь на минулому тижні?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2018 23:31 
Учень

Вік: 50
Повідомлення: 45
Звідки: Львів
4 жовтня я був на плановому ТО. Там поставили діагноз...
А десь через тиждень, вже не пам'ятаю точно день, міняв сайлент.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2018 12:16 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
То скоріш за все що точно мою машинку бачили. Сайленти в них були в наявності чи ви купували? Бо я вже ось два поліуританові сайленти замовив. Доречі сайленти наші підходять як пишуть від Great Wall Volex C30 ну так по крайній мірі сказали на mahina сайті.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2018 13:56 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
То скоріш за все що точно мою машинку бачили. Сайленти в них були в наявності чи ви купували? Бо я вже ось два поліуританові сайленти замовив. Доречі сайленти наші підходять як пишуть від Great Wall Volex C30 ну так по крайній мірі сказали на mahina сайті.

Да, я покупал "Сайлентблок переднего рычага задний CTR Грейт Вол Волекс С30". Поставили без проблем, езжу.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2018 20:58 
Учень

Вік: 50
Повідомлення: 45
Звідки: Львів
Не знаю, що там поставили, але в наряді написали втулка задньої підвіски... :bj:
Я ще познущався питанням чи хоч знають, що міняти треба. :dash:
Візуально подивився стоїть щось подібне на те, що стояло в машині. Чи рідне чи замінник невідомо.
Міняв на сервісі бо ще є те, що називають "третій рік гарантії"...
Машина дружини - мені спокійніше...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2018 22:56 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну але замінили по гарантії?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2018 03:13 
Учень

Вік: 50
Повідомлення: 45
Звідки: Львів
Ну але замінили по гарантії?


:no-no: Показали гарантійні обов'язки і на підвіску вони вже не поширюються :shock: - хоча в машини дуже малий пробіг...
"Гарантія" залишилась на силовий агрегат - коробка + двигун.
Привідний вал (шрус) вже міняли по гарантії - був тріснутий гумовий чохол на шрусі.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2018 12:08 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
там на резинки гарантия была пол года


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2018 12:19 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
kratmel
Я с гарантии ушел после ТО1 и ни о чем не жалею.
За гарантийный период мне бесплатно поменяли печку (из-за того, что не смогли подобрать вентилятор нужного образца, который требовал замены), заднюю ступицу и подкрашивали сходы краски возле задних фар. Обычно все "бока"и вылазят за первый год-два эксплуатации.
Да и плюс к тому гарантия от АИСа - это куча проблем с минимум результата и полгода ожидания запчастей.

Но, конечно, бывают и исключения ...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2018 12:25 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
kratmel
Ну так воно так і є - з гарантії мало толку.

Замовив сьогодні в Китаї суппорт лівий для нашого авто. По Україні не зміг знайти.
Каталожний номер 1014013567 - лівий передній супорт для нашого авто. Ціна 60 дол без доставки в Україну.
В когось ще були проблеми з залипанням лівого суппорта на нашому авто? Бо колись відписувались що з салона машина тормозила прекрасно а стала гірше тормозити. Так ось як мені сказали що то біда у супорті лівому передньому. Вже як приїде буду його міняти. Подивимось на стан тормозів який буде. А поки що коли приїдуть поліуританові сайлент блоки - встановлю їх на автомобіль й відпишусь по відчуттях.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2018 12:52 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
А как тебе диагностировали поломку суппорта? Просто жалоба на качество тормозов?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2018 13:11 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Я просто сказав що значно слабше стала тормозити машина, але це вже реально давно десь напевно на першому році сталось, я думаю що ніхто не заперечить що з салону в нашої машини тормоза ну якщо не ідеальні то дуже й дуже ефективні. Ну різні майстри мені казали, що то вже знос колодок, знос дисків ще щось, але толком ніхто до того не дивився, глянули кажуть колодки ще є й міняти не треба, казали інші шо є частковий знос дисків але що ще поки міняти не треба. Але я кажу ну втискаю педаль тормоза значно глибше для ефективного тормозіння ну й неможе такого бути що настільки сильно стерлись колодки. Й тільки на АІС, майстер Юра (такий старший дядько) подивився до того в деталях й сказав що в лівому супорті щось там закиснуло чи то поршень чи щось таке не розбирався в деталях й що це можна зробити або ж через токаря якогось щоб розточити то й поремонтувати, або ж щоб замовляти новий супорт, я на всяк випадок замовив новий супорт якщо незможуть цей зробити, ну або ж буде на майбутнє. А переважно майстри кажуть та нє нє там нічого немає шо все нормально. Також у мене був момент що при повертанні колесом в праву сторону був скрип з лівої сторони як колодок, чи там дисків. Юра ж знову ж таки сказав що це через сайлент блок й показав мені при вивернутому колесі що сайлентблок розсхохнувся - це я дійсно розумію професіональний підхід до справи майстра. Тобто там реально тепер відома причина того поскрипування колодок об тормозни диск. З правої сторони все впорядку - що й впринципі чутно було при їзді.

Щеплення нове та коробка поки показують себе нормально. Щеплення мягке, ще поки трошки незвично.

Також хочу всім сказати, якщо комусь щось треба буде з китаю можемо знову скласти списочок того що треба під наше авто. Як варіант комусь точно треба буде щеплення.
Можливо ще якісь речі.

Добавлено спустя 23 часа 14 минут 40 секунд:
Вітаю всіх! Приїхали сайленти, можливо на суботу запишусь на заміну, правда ще не забрав їх з нової пошти. В суботу мають бути фото нашого супорта оскільки він їде до постачальника десь там з складів джілі.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-жовтня-2018 11:06 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Чи хтось вже ставив собі поліуританові сайлент блоки?

Добавлено спустя 31 минуту 17 секунд:
Є такий момент що в нашому авто 2014 року та 2011 стойки задні амортизаційні різні можуть бути там є певні моменти в них у нашій машині щось доробили - тому будьте уважні коли щось замовляєте.

Добавлено спустя 3 часа 17 минут 8 секунд:
Забрав машинку з СТО - встановили поліуританові сайлент блоки від Great Wall Volex C30 стали як рідні й по розмірах і по всьому.
1 сайлент 150 грн +- замовляв на махіні.
Глянули до супорта вроді все нормально. Взагалом на даний момент я задоволений. Прийшлось таки міняти два сайлент блоки бо другий теж вже був убитий. Але відбігали 43 тис км що теж є досить добре.

Добавлено спустя 1 час 45 минут 13 секунд:
Хтось міняв рідину гідропідсилювача? яка там рідина нам найкраще підходить читав на наклейці шо Shell ATF dexron III.
https://rozetka.com.ua/ua/shell_1429/p12508372/
Найшов таке на розетці - мало б нам піти?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-жовтня-2018 21:14 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
мне вот на неделе залили zic atf-3


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-жовтня-2018 18:56 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
ierarh
Купив собі такий самий зік.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-жовтня-2018 12:00 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт,
Створив ексельчик в якому можете записати все що вам потрібно по нашому автомобілю замовити з китаю й тоді зробимо замовлення поки що це повітряні фільтри та масляні фільтри та можливо комусь щось треба по ходовій.

Нижче лінк на ексель там зразу можете дописати все що треба:
https://1drv.ms/x/s!AiUHfLgL6E91g8ZrvjQxXOCtZB_rFw

Бажано дописувати з номерами каталожними по нашому авто. Якщо це фільтра то не біда.

Добавлено спустя 12 часов 59 минут 36 секунд:
Всім привіт. Сьогодні замінив рідину гідропідсилювача руля. Додатково перевірив ще раз ходову.

Також отримав фотографії нашого супорта який вже в Китаї у постачальника. Так воно виглядає - це наш він чи ні? По тій пружинці специфічній вважаю що суппорт наш, але хто в деталях його знає то скажіть чи воно чи ні. По каталожному номеру який є на фото - воно.
Приєднання файлів:
support1.jpg

Приєднання файлів:
support2.jpg

Приєднання файлів:
support6.jpg


Наступне що планую купити під наше авто це тормозні диски - бо кажуть шо є у них виробітка а саме в передніх. Думаю куплю два але десь з часом по ціні вони здається по 200 юанів за штуку. Суппорт виходить 60 доларів штука без доставки. тобто ще буде певна ціна доставки в Україну.
Єдине чого не знайшов у каталозі так це дрібну заглушку пластикову.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2018 12:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт. В АІС зявилось щеплення під нашу машину. Бачив на їхньому онлайн магазині. Тому кому треба щеплення купуйте поки є. Корзина там щось в районі 2000 грн й диск десь трохи менше, вижимний незнаю.

По машинці все ніби нормально - катається.
Але єдиний момент що бентежить це деколи на другій передачі такий звук як щось десь затирає, іто це дуже короткотерміновий звук, хз з чим звязано, возив на СТО - по ходовій все нормально, і нічого не бачать. Чи могло бути щось таке що при монтажі коробки щось не так зробили й що там може затирати?.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-листопада-2018 15:11 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
я как раз к ним на пятницу записался, чтоб они мне ГБО порегулировали. Узнаю, мож еще что важное подвезли.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-листопада-2018 18:00 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А що не так з газом?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-листопада-2018 15:15 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, взнав ціну на ланс для нашого авто в китаї - це 40 доларів без доставки в україну. тобто ланц ГРМ каталожний номер - 1016051349.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-листопада-2018 22:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - ремень генератора, помпи й тп у нас міняється на 60 тис км? Хтось вже робив таку заміну чи багато там взагалі роботи? також які у нас мають бути роботи на ТО5? які заміни чого й тп?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія