вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:43

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 14-травня-2018 12:15 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну по фото того що мені кинули китайці та по фото з каталогу - воно то саме. Тільки кількість лепестків на корзині менша ніж на нашому оригінальному, якщо хтось знає чи впливає кількість лепестків цих на щось чи ні при однаковому діаметрі дайте знати. Якщо не впливає то мало б бути наше щеплення. Бо я замовив весь комплект а не диск.
Комплект це диск, корзина, підшипник вижимний.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2018 12:17 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Всем привет!
А какая цена комплекта и какой бренд?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2018 12:24 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ще по газу відпишусь.
Взагалом газом я довольний, саме скажу системою айтронік яка стоїть в мене. Та варіатором довольний бо динаміка як на хорошому 95 бензині й краще - тільки завдяки варіатору скажу вам.
А ще вчора залив газ шелл. І я так розумію шо в них тоже різний газ возять. Но вчора я залив повний і влізла 31 літра бо в мене ще був залишок, дуже цікаво було знати чи вони до повного лиють чи ні якшо є залишок. Ну вийшло що дійсно був залишок й залили 31 літру а не як завжди 34.5. Та й лампочка якраз горіла на резерві червоним. Тобто такі розклади мені взагалі підходять. Та й помітив що машина стала краще на газу їхати після цього газу що вчора вечором залив. Тому по газу я поки тільки шелл лию.
Думав ще може на чорних заправках залити, але там вони приймають тільки готівку а мені це незручно кожен раз знімати гроші заради заправки бо з собою в купюраз вожу ну гривень 50-100.

Добавлено спустя 8 минут 36 секунд:
Там бренда нема це щось китайське но під нашу машину. Вже як будуть фотки то скину їх сюда. І всі скажете чи то воно наше чи ні.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2018 12:52 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Еще одно такое наблюдение:

Часто езжу в Одессу и обратно, трассу Одесса-Киев хорошо знаю, все горки, все спуски и т.д...

Такое наблюдение в сравнении:
1. GC 5 1,5 литра 106 л.с. ГБО 4, 2 человека - Есть затяжные подъемы под Одессой, везжаю на него 140 выезжаю максимум 110 км/час - разгона под горку - нет.
2. Дэу ланос 1,5 литра 86 л.с. ГБО 2, - заезжаю 120 км/час выезжаю 130-140 км/час (вчера проверял), разгон под горку - есть.

В чем разница народ???? сам в шоке вчера был..... получается что джиливский движок задавлен электроникой под экологию выбросов....


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2018 13:06 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Тут є пару варіантів.
1. Газ на 4 поколінні саме в твому випадку може бути настроєний трошки слабше ніж викручині гвинти в ГБО 2 на ланосі - в цьому й біда.
2. Коробки в нас з ланосом різні і там 5 може бути не така нагружена як у нас. Тобто теоретично якщо б ти їхав цю ж швидкість на 4 передачі може б ще жвавіше виїхав ніж на ланосі - так не пробував?.
+ в нас мотори точно зажаті еконормами як не крути.

Але скоріш за все думаю що все залежить від подачі пального. ГБО 4 дозує точно так як у програмі прописано, гбо 2 наскільки викрутив на стільки й буде викрутив більше то розгон більший викрутив менше розгон слабший ще буде ніж на гбо 4.

Добавлено спустя 22 часа 44 минуты 12 секунд:
Встановив передні бризговики. Величезне дякую однофорумчанину kuguar за встановлення та ierarh за оперативне висилання в Франківськ.
Машинка радує.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-травня-2018 11:53 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Брізговики резиновіе или пластик?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-травня-2018 13:01 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ті такі шо колись замовляв. І що тільки передні підходять. Вони то пластікові, але такий пластік абсний що мало б бути відносно нормально, але покатаєм побачим. Майстри що малювали пороги казали щоб обовязково ставити що так буде краще.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2018 09:51 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
А пленку на пороги еще не клеил?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2018 11:56 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Казали шо плівку на пороги з баранніком без смислу клеїти бо вона буде відставати.
Бувавші люди кажуть що бараннік дуже хороша штука від корозії, тому надіюсь пороги добре тепер прослужать. А самі знаєте що пороги в авто іто не тільки в джілі а в відомих фірмах реально слабе місце.
Прийшо щеплення на склад. Скоро залию фотки.
Я взагалом розмірковував довго ось німецькі авто та й нісани дають гарантію на кузов 12 років від сквозної корозії навіть якшо ти не на їх гарантії. Але ось з іншої сторони моїй машині вже 3.6 року з моменту купівлі і їздження на ній - впринципі критичного нічого нема, машина сама по собі в нормальному стані - фарба також в нормальному стані єдине що з порогами там щось чуть чуть почалось. Думаю якщо на ній можна їздити без проблем 5-7 років то це супер машина.
Хоча тепер думки з іншої сторони, зараз реально можна купити з салону новий поло седан за 330 тис грн, а новий емгранд коштує 300, якщо людина бере в кредит, то кредитна програма по поло буде значно краща, я хз правда як там зараз аіс дає чи не дає кредити. Тобто в поло так і пише в описі що кузов оцинкований, і є опція з коробкою автомат що дуже важливо як на мене. Тому ось мені тепер складно сказати яке б я брав в подальшому наступне авто. Але скажу так їздив був на вв гольф седан 2014 року. Він їздить бодро але та коробка автомат вже була на стадії потребування ремонту... Ну але по кузову питань жодних... Тому якісь такі справи...



Вижимний підшипник
Зображення


Сам диск щеплення
Зображення

Корзина з однієї сторони
Зображення

Корзина з іншої сторони
Зображення

Ще фото корзини щеплення
Зображення

Фото з бризговиками та й збоку видно як заробили пороги + бараннік білий, вроді ніде поки не задіваю нічого. Ті хто ставив бризговики - як вони вам?
Зображення


Востаннє редагувалось Morpheus в 16-травня-2018 12:42, всього редагувалось 1 раз.

Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2018 12:26 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Всем добрый день!

Morpheus
Размышления правильные) я когда был в АИСе на Борщаговке, менеджеры клиентам рекомендовали больше равоны р4 чем эмгранды, цена похожа, но у равона есть автомат, разные комплектации и проблем нет с запчастями.

Гарантия на кузов - 12 лет, это важное преимущество, и при перепродаже тоже, т.е. покатавшись на машине 5 лет с оцинкованным кузовом ее гораздо легче продать, чем машину с гарантией от сквозной коррозии - 2 года (так по-моему в наших книжках пишут, 2 года или 60 000 км - что раньше)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2018 12:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Denis M.Y.
Це наше щеплення чи ні - то що я на фотках виставив тут? Бо диск ніби 200 мм, а корзина така як у Каталогу, але неможу сказати на 100 відсотків бо щеплення ще не міняв. Маю ще десь тиждень часу на роздуми або вертати продавцю та забирати гроші або ж приймати це щеплення та відправляти його в Україну кораблем. Тому друзі чекаю на ваші відгуки чи це наше щеплення чи ні.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2018 12:54 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Morpheus
Спасибо, я проведу экспертизу по своим фотографиям и выложу материалы сюда, на обсуждение.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2018 12:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Denis M.Y.
Зрівняв з старим фото щеплення диску по крайній мірі що ти колись скидав - виглядає так само, але по корзині хз ну на вигляд вона така ж як у каталозі. Тому навіть не знаю що сказати.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2018 13:07 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Диски я сравнил - похожи. Он точно проверил диаметр?

Добавлено спустя 1 минуту 14 секунд:
Диски выложил


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2018 13:15 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
як на мене диски ідентичні, сказали що діаметр 200 мм на складі міст експреса міряли, але попросив їх щоб ще скинули вото де вони міряють розмір під лінійку, щоб це було точно. по корзині, я хз вона така як у каталозі, тут мабуть може помогти тільки дід мороз бо він казав що вже ставив таке щеплення на нашу машину й що все працює добре.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2018 13:18 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Вот сравнение корзинн. ФОто в центре - это реальное фото нашей корзины 200 мм. Справа - недавнее фото. Слева корзина - Морфиус давно ее пересылал от какого-то другого поставщика. По внешнему виду корзина слева больше подходит. Но я не знаю как влияет количество лепестков на ходовые характеристики...(


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2018 13:22 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А ця корзина що зліва в неї залізе диск 200 мм? чи воно під інший бо я вже й забув про той старий комплект. Також цікавить як кількість листків цих впливає на їздові характеристики, ну я не думаю що це мало б бути критично, але можу помилятись, можливо з більшою кількість щеплення починає легше хватати й з з меншою можливо трошки різкіше, але більше відмінностей недумаю що є.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-червня-2018 11:01 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, зїзив в Умань.
Дуже радує що дороги ремонтуються і не ямково, а таки проводиться капітальний ремонт дороги. Але з мінусів це те що є декілька ділянок з камінням й так далі бо дорогу готують й роблять багато участків за один раз, місцями реверсний рух навіть є. Взагалом молодці. Ті частини дороги які зробили - прекрасні. Можна сміливо їхати 130 а можливо й більше.
Взагалом гарно там.
Дуже сподобався фонтан їхній. Та звичайно ж дендропарк.
По розходу вийшло з Франківська до Вінниці розхід 8.6 літра газу що вважаю хорошим розходом. Це при їзді вночі коли майже немає трафіку та й швидкість у мене не така висока бо як не крути то не та реакція.
Вдень коли вже вертався з Умані то розхід вийшов 8.8 літра газу по трасі. Впринципі я результатом задоволений. До Вінниці їхав на газу шелл з франківська. А до Умані їхав на Укр нафті (авіас плюс) заправляв у вінниці. По тязі - те саме що й шелл.
Вчора як вернувся - заправляв газ на Окко в нас в місті. Таксист що переді мною заправлявся каже що найкраще коли балон на заправці втоплений під землю що так більш стабільна суміш пропан бутану й що не впливає зовнішнє середовище на нього. Але він казав що вже саме на тій заправці лиє газ 3 роки й каже що фільтри коли міняв що були дуже чистенькі казав що більше 40 тис не міняв фільтри й газ ок. Ну й по розходу й інших параметрах каже що всьо впорядку.
Який у вас розхід бензину по трасі? який газу?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-червня-2018 10:10 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, забув дописати що дорогою з Вінниці до Франківська бачив джілі таку ж як у нас тільки фіолетову на Київських номерах, може є тут хтось такий?

Добавлено спустя 1 час 23 минуты 57 секунд:
Ще помітив такий момент що є якесь гудіння на швидкості 60 км в годину, й до якоїсь швидкості пропадає. Підозрюю що це якийсь підшипник але чи передні колеса чи задні хз. По звуку щось таке ніби задні колеса гудять й вроді ліве заднє. В когось таке було, може хтось щось може порадити?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-червня-2018 12:15 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
если что-то гудит, съезди на диагностику


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 18-червня-2018 19:03 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
У меня проблема с задней правой ступицей, уже поменял 2 штуки. Признаки - шумит подшипник на скорости более 50 км/ч и есть небольшой люфт колеса в подвешенном состоянии.
А сейчас уже по звуку снова шумит. То ли есть какой-то дефект в ходовке, из-за которого вылетает подшипник, либо такое качество запчастей. Может кто стыкался с подобной проблемой?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-червня-2018 20:36 
Учень

Вік: 50
Повідомлення: 45
Звідки: Львів
Із стандартного набору причин:
1) неправильний монтаж (молотком, або пресування без оправок);
2) криве місце під підшипник..
3) дисбаланс колеса;
4) перекос в гальмівному супорті - колодка дискового гальма, давить лише з одного боку..
5) брак підшипника;
6) перетягнутий чи прослаблений підшипник;
7) нерідні диски - неправильне зміщене навантаження підшипника.
8) свідома чи несвідома диверсія сервісу - збивають колесо чи ступицю ударами молотка в залізо..
9) перегрів від підгальмовування неправильно регульованим ручним гальмом.

Додайте ще причини.. Ставлю на 1, 2 і 5


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-червня-2018 21:01 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
kratmel
Спасибо за отклик!

Думаю, что в моем случае может быть и 9. На Бош сервисе мне подтягивали ручник в течении минут сорока!!! И после этого появился легкий шелест при вращении подвешенного колеса. Хотя количество щелчков сейчас довольно большое (где-то 7). Возможно появился перекос на одну сторону и колодки затирают барабан?!
Одним словом, нужен толковый механик)
После диагностики отпишусь в БЖ...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-червня-2018 12:19 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну в мому випадку ще поки вся ходова рідна й нічого не мінялось й не хоче мінятись окрім цього гулу. Ще можливо що є гуля на колесі вона також може гул давати, але на днях підніму колеса й буду дивитись.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-червня-2018 12:30 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт. Таки виходить що ступіцу треба міняти. Ліцензія 1200 грн, оригінал 1800 це якщо брати в Україні. Хто що думає по цьому?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія