вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 19:39

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 16-квітня-2018 14:02 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Я на АИС Святошино обслуживаюсь.
Часто запчастей нет. Но вот с рычагами повезло :-)
Радиатор печки мне больше 90 дней ехал.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-квітня-2018 14:39 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
На Святошино, это на Петропавловской Борщаговке? я знаю что на академгородке АИС уже больше года закрыт....


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-квітня-2018 14:41 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
ага - именно там - Киевская 24.
Оно все еще называется АИС Святошино :-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-квітня-2018 14:54 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Понял, спасибо, наведаюсь туда еще.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-квітня-2018 11:59 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, здав машинку на покраску порогів та антикор додатковий.
Вилізла іржа біля крил передніх, або ж зима дала про себе знати, або ж те що того літа майже не їздив на автомобілі майже пів року. Побачив що кусочок фарби відколовся, та й вирішив це діло заробити нормально. Після того проклею все ж таки плівкою пороги. Осклільки з іншими елементами кузова все впорядку.
Далі можливо ще встановлю передні бризговики. щоб на пороги нічого не летіло.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-квітня-2018 12:18 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Morpheus
А есть фотографии ржавчины крыльев?
Кстати, нам подходят универсальные резиновые брызговики, которые в эпицентре продаются. (только надо правильно подобрать один из 3-х типоразмеров).
В чем преимущестко резиновых - они не ломаются на бардюрах, особенно когда машина нагружена.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-квітня-2018 13:19 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Бризговички тоді прикуплю універсальні резинові. То не крила а пороги, на крилась там дуже чуть чуть але вони просто сказали що там якраз перехід зроблять. це на стику з порогом крила. Десь фото пізніше скину до й мабуть після.
Там ржа в самому низу іто якщо придивлятись, якщо не придивлятись, чого я й ніколи не робив, то іржі немає. Але поняв шо то взагалі біда нашої машинки цей стик порогу з крилами. Бо в багатьох машин бачу що порог йде аж до арки самої.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-квітня-2018 13:59 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Вот мне тоже резиновые брызговики надо... один обломал зимой в сугробе. Съезжу в Эпицентр на выходных.

Есть предложение тем, кто в Киеве, как-то собраться кофе/чай попить (кто посмелее и кому не дорого, то и пива :-)))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-квітня-2018 14:22 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
:az:
Мало нас, владельцев gc5. Можно просто джиливодов попытаться собрать.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-квітня-2018 14:30 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Да GC5 мало( но если что-пишите, я тоже в Киеве, подъеду если что.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-квітня-2018 16:36 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
Да, на этом стыке на наших машинках у всех ржаветь начинает, плюс с порогами беда, не выдерживают реагентов и зимнего щебня на дорогах. Я уже тоже перекрашивал пороги, но после зимы пару точек таки появилось. Брызговики тоже брал универсальные польские, отлично подходят, только на передних делал прорези под стык на порогах. Пробовал на пороги сам клеить пленку, но успехом не увенчалось, поотставала снизу, там где не гладкая, а бугристая поверхность от какого-то типа "гравитекса". Поэтому эффективность оценить не удалось, думаю нужно на у спецов клеить со всеми необходимыми приспособами :-)
Как поклеишь пленку, скинь фотки, очень интересно, что получится.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-квітня-2018 17:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Спочатку, треба з покраски буде забрати машинку, а далі все ж таки проклеїти пльонку. Бо якщо навіть після покраски на наших порогах зявляються точки, то ну нафіг. Краще я думаю проклеїти й це буде надійно. В такому випадку може й навтіь не треба буде бризговики купувати. А просто там раз в 5 років чи скільки пльонку нову клеїти...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-квітня-2018 11:29 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
Кстати, мне после покраски порогов на СТО сказали, что лучше дней 10 поездить, пока краска хорошо подсохнет, а потом пленку клеить, чтобы потом в случае чего вместе с краской ее не отдирать. Но думаю это еще во многом от качества краски зависит.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-квітня-2018 15:13 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Та я думаю може й місяць поїзджу бо пльонку клеїти це також дорого...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-квітня-2018 18:43 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, забрав машину. Казали що обовязково поставити бризговики на перед. Що це мабуть вся корозія й від них була, бо в середині з порогами порядок. Також казали що без змісту було ставити мегалокери. Оскільки рідні підкрилки ок самі по собі. Тому десь підберу універсальні бризговики та й поставлю на машинку, хоча може й десь передні маю ще вдома. Точно не впевнений.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-квітня-2018 21:31 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
если что, у меня лежат не использованные, полный набор, могу отправить


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 03-травня-2018 12:13 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, залив масло на Havoline 5w30 ultra s. Казав майстер що вроді маловато але я подивлюсь скільки буде на щупі масла, бо залив як завжди 4 літра.
Пробіг 33850 км.
Подивлюсь як буде себе вести машина на холодну, а точніше звук гідрокомпенсаторів при холодному пуску. Бо це масло що було 0в40 щось не найкраще себе показало. Це був шелл. Подивимсоь на це масло.
Машинка радує.
На газу останній розхід по трасі вийшов 8.17 літра що вважаю дуже хорошим показником, бо ж такий розхід є й на бензині у нас. Газ був шелл Львівський той що на виїзді до Франківська. Колонка разом з бензиновою. Мабуть точніше так лиє. По літражу влазить 34.5 літра в балон.
Хочу глянути взагалом дендропарк в умані, якщо хтось там був - дайте знати чи це вже пора якраз туда їхати чи ще рано?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-травня-2018 13:12 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
А сколько при этом расход бензина получается? В целом расход отличный


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-травня-2018 13:50 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Чесно кажучи вже дуже давно не міряв розхід бензину. Треба буде залити повний бак відїхати 100 км по трасі й ще раз залити повний бак. Та й будем знати.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-травня-2018 00:24 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт. Виглядає що гідрокомпенсатори стали спокійніші, але можливо це літо ще просто дає про себе знати.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-травня-2018 15:51 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Уже можно ехать в Умань - там как раз все цвести начинает. Самое лучшее время для этого.

Заодно расскажи нам потом как там дорога ;-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-травня-2018 12:27 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Вчора вечором бачив сірий седан такий як у нас. Таки кожен раз поки дивує така машинка як у нас коли їде бо вони реально рідкість. Як у вас в інших містах? часто бачите GC5?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-травня-2018 13:51 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
В Киеве стабильно вижу хотя бы раз в месяц. На этой неделе видел красную gc5 возле работы, в святошинском переулке.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2018 11:16 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Може то була Дениса машинка?
Бо в нас у місті знаю точно що є ще крім Руслана ще одна сіра. На запорізьких номерах чомусь.

Добавлено спустя 8 минут 34 секунды:
Замовив щеплення для нашого авто - потім виміщу фотки яке воно на склад приїде в Китаї. І вже будем дивитись чи везти його в Україну чи ні. В Україні нашого щеплення нівкого нема крім діда мороза з Києва. Іто він везе під замовлення.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2018 11:42 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Крутяк, отпишешь по цене. Если это то самое сцепление от нашего авто, то нас тут очередь желающих заказать насобирается :lol:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія