вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 14:05

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 14-лютого-2018 12:18 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Шеловський в павер крутий бензин, а вот на укр нафті я раніше лив енерджі 95, але здається що цей енерджі 92 кращий як би смішн8о не було, або ж наша машинка його просто краще хаває. Просто була б у нас степінь стиснення 11-12 то там тільки 95 і вище. А у нас і на лючку пише що 93 і вище а це той же 92 якщо на наші реалії перевести.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-лютого-2018 15:00 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Здесь очень проверить стоит. У газа октановое число побольше будет чем даже у 95го. Залить 92й и попробовать покатать на 92м и на газе. По идее разница должна бы быть больше чем между газом и 95м.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-лютого-2018 15:36 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
На карбюраторі без питань а у таких машинках як у нас - буде майже без різниці шо газ що 92. Тому що блок все підстроює кути запалювання й інші параметри для стабільної роботи двигуна...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-лютого-2018 00:55 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт і знову моя нова історія про газ, а саме на цей раз УкрНафта... Нажаль вони у мене запитались скільки у мене літрів балон)))) щоб не задути забагато, бо їм сказали лити -15 відсотків від обєму балона. Але сказав оператор АЗС це до заправки тобто я міг відмовитись взагалі від заправлення. Але сказав щоб лили 20 літрів надіюсь це надійніше буде ніж до повного непонятно скільки літірів вони залиють. Однозначно що колонка модифікована якщо ж сама не може визначити що вже газ непотрібно лити в машину... Такі у нас поки справи з газом - на черзі ВОГ, та окко. Окко раніше лив повне - то 33 літра влазило поки найменше з учасників. Шелл 34.5 але після тої історії щось до них не хочу їхати, хіба коли у них буде провірка.
По якості газ укр нафта сподобався й по розходу після 10 літрової заправки проїхав 135 км по трасі та десь в цих 135 км включені 10-15 км міста. Що дуже хороший результат як на мене. Подивлюсь тепер на ці 20 літрів що вийде по місту суто.З повним до відстрілу - як це на бензині у мене виходило тільки у львові на Шелл газовому... а так поки щось дивна історія з газом у нас.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-лютого-2018 11:45 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Продолжая про газ - я в дороге на Львов получил расход 8,8 литра (4 человека в машине + багаж, скорость везде где можно было 120 км/час). Топливо БРСМ (заправлял в Киеве и Ровно окружной). Заливал до полного - каждый раз считал расход как то что залили на заправке поделить на пройденный путь и умножить на 100. Во Львове заправлял на БРСМ возле Пригородного вокзала на Городоцкой
Давление в шинах 2,4 перед и 2,2 зад.

На обратную дорогу вышло 9,05 расход. в Киеве снова заправил БРСМ вышло 8,9 литра по городу (+ наверно около 0,5-1 литра на 100 км бензин - на прогревы) т.е. в сумме почти 9.5-10 л топлива на 100 из них 8.9 - газ. Сейчас заправил на Авантаж на Петровке. По самому газу вопросов не было: двигатель работал ровно, тяга не терялась.
Сменил манеру езды по городу - на разгоне кручу двигатель до 3.5-4 тыс. но когда еду просто по прямой, то держу в районе 2-2.5 тыс. И ехать приятнее и расход не растет.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-лютого-2018 12:13 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
На розгоні в якому плані? Тобто стою на світлофорі чи перехресті, на першій кручу до 3.5 - 4, далі підтримую їзду 2 - 2.5 тис обертів так?. Ну чи наприклад так на кожній передачі?. Якщо є потреба в розгоні?
Щодо газу - якщо хтось має можливість у Києві Львові й лиєте до повного чи любий регіон - залийте до повного але дивіться чи відсікач відстрелює чи заправщик сам відключає газ - це дуже важливо й будем знати менш більш чесні заправки.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-лютого-2018 16:06 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
у нас, в Харьковской области, на роднике при заправке до полного заправка сама отрубает при полном, другой вопрос,что последние пол года на некоторых из этих заправок мне умудрялись загонять до 40 литров в 42х литровый балон


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-лютого-2018 17:14 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну тут ще є такий момент що я просив підігнути мені мультиклапан. Спочатку до повного мені влазило 38 літрів що є забагато. Зараз залазить до 34 літрів. А це якраз і є подушка в -20 відсотків. А раніше скільки на родніку вливали газу?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-лютого-2018 17:20 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Цитата:
На розгоні в якому плані? Тобто стою на світлофорі чи перехресті, на першій кручу до 3.5 - 4, далі підтримую їзду 2 - 2.5 тис обертів так?. Ну чи наприклад так на кожній передачі?. Якщо є потреба в розгоні?
Щодо газу - якщо хтось має можливість у Києві Львові й лиєте до повного чи любий регіон - залийте до повного але дивіться чи відсікач відстрелює чи заправщик сам відключає газ - це дуже важливо й будем знати менш більш чесні заправки.


На кожній передачі, якщо потрібен розгін, а далі просто підтримую 2-2,5 тис. ну і коли треба котитись, то кочуся на передачі, а не на нейтралі. І це не значить що я завжди "в пол" педаль вдавлюю, просто переключаю трохи пізніше. Так завжди можно прискоритись швидко якщо треба, це важливо коли із другорядної встроюєшся в потік на Проспекті Перемоги наприклад.
Задумуюсь, що тре шумку в машині зробити, бо трохи занадто двигун чутно після 3х тисяч. А крутитись наш двигун любить и може))

На днях думаю долити трохи бензину і спробувати кілька днів на 92му покататись (Енержі). Подивитись на поведінку авто.

Про відсікання - я вот взагалі не памятаю заправок де газ повністю автоматично вимикається. Цікава штука - тре подивитись як воно відбувається. На більшості заправник має відключити, бо відлстріл вроді як є, проте після того газ все одно дуже повільно, проте все ж дотікає в бак.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-лютого-2018 17:42 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Ну тут ще є такий момент що я просив підігнути мені мультиклапан. Спочатку до повного мені влазило 38 літрів що є забагато. Зараз залазить до 34 літрів. А це якраз і є подушка в -20 відсотків. А раніше скільки на родніку вливали газу?


36-37 литров


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-лютого-2018 18:37 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
значить також щось крутять, бо взагалі якщо нормально підігнутий поплавок має влазити -20 відостків. Ну по крайній мірі так влазить в європі в балони 42 літра й на балонах там пише що заповняється до -20 відсотків.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2018 17:38 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Цитата:

36-37 литров


та ну - это что-то совсем перебор. мне больше 34 никогда не вдавливали в бак.

А они реально влазят? я имею ввиду пробег подтверждает, что там 37 литров внутри?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2018 17:42 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
У меня до подгибания поплавка влазило 39-41л, и пробег (>400км) это подтверждал. Все зависит от лени и криворукости газовщика.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2018 18:38 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Tarek
с моим умением водить, то расход вообще катастрофический, а то что влазит 36-37 литрв доказанно всеми заправками по пути в Ивано Франковск


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2018 10:32 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
У меня аналогично до подгибания поплавка влазило рекордные 43,1 при емкости бака 43))))
Пока не откорректировали поплавок заправлялся всегда 40-43 в зависимости от заправки. Сейчас 36-38...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-лютого-2018 01:29 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт.
Найшов дуже цікаве відео - а саме наш двигун розібраний.
Є гідрокомпенсатори, фазорегулювання на двох розпред валах. Там він показав всі вузли основні моменти по двигуну нашому.

https://www.youtube.com/watch?v=4QevsZx5kBQ


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2018 12:29 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт. Десь по форуму бачив що хтось замовляв кріплення цього кронштейну в капоті. Сьогодні дивився на рівень масла й коли кронштейн знімав то кріплення тріснуло як не як -14 на дворі. А я щось не подумав й тільки хрускіт почув...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2018 12:42 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
В мене кронштейн уже давно на проволоку поставлений... Так що як хтось має кріплення, то я теж автоматично купую)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2018 12:51 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Мне кажется, проще будет на 3d-принтере распечатать, чем найти его в продаже)


Востаннє редагувалось Madden в 26-лютого-2018 12:51, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2018 13:04 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Поки на аліекспрес дивлюсь є така штука:
https://ru.aliexpress.com/item/Geely-GC ... autifyAB=0

Ремкомплект для цепі.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2018 13:12 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Цитата:
Мне кажется, проще будет на 3d-принтере распечатать, чем найти его в продаже)


этло точно - у официалов этой запчасти нет... они же мне и проволоку прицепили


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2018 13:29 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Буду шукати в Китаї значить. Аіс тоже сказав шо даної запчастинки нема.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2018 13:36 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Morpheus
Быстрее будет сгонять в контору по 3д печати, отсканировать у них деталь, и распечатать. На все про все - день.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2018 13:52 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А я вот щось незнаю де є у нас в місті компанії які роблять 3д друк. Є таке у Києві?. Якщо б десь міг таке зробити з нашою кліпсою ми б тобі всі дружньо подякували шоб вони то друканули і сказали яка ціна.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2018 14:24 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Morpheus
Надо бы)) Если у меня сломается, будет уже поздно пить боржоми.
Вообще часто на выставках видел ребят, которые рекламировались "мы можем отсканить и напечатать что угодно", но услугами ни разу не пользовался. Поищу на досуге.
PS: а как клипса снимается?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія