вверх

Сьогодні: 17-квітня-2024 01:17

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 19-січня-2018 14:25 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
у меня вроде также


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-січня-2018 14:36 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
Перекинув температуру включення газу в газовій програмці на 30 градусів. було 35.
Не роби такого. Зазвичай 40 ставлять.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-січня-2018 15:09 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
На 30 градусів були плавання оборотів при переключенні на 35, яке доречі по дефолту стоїть - все ок.
По температурі ож 35 градусів блоку газового це майже 60 градусів температура ОЖ в машині. по датчику охолоджуючої рідини.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-січня-2018 22:39 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Мне 45 поставили. в прошлом году зимой 35 было. Сейчас переход не ощущаю совсем, а прошлой зимой мог и заглохнуть на переходе.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-січня-2018 14:45 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
Morpheus
Можешь любую температуру ставить. Но, когда выйдет из строя редуктор (как минимум, мембрана) задайся вопросом "А почему это произошло у меня, а у других нет?".

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-січня-2018 21:39 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну так щодо мембрани знаю що їй не дуже добре від низької темпертури газу.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-січня-2018 12:19 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Пробіг перейшов трошки за 30 тис. і вже трошки більше ніж 3 роки користування.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-січня-2018 13:24 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
как у Вас такие маленькие пробеги? - у меня вот машинке неполных 2 года и уже 46 500 накатанно...
Кстати - про газ - заправляюсь на БРСМ на Окружной (Киев) и забыл что такое проблемы с газом (раньше на ОККО заправлялся)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-січня-2018 16:13 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В нас БРСМа немає, тільки укр нафта, шелл, окко, й місцева заправка калан, про яку кажуть шо якість газу дуже погана. З цього переліку який газ найкращий?.
В нас місто дуже мале, 10 тис це я їзджу навіть закордон і інші міста на протязі року. А так люди по 5-6 тис наїзджають якщо суто по місту.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-січня-2018 20:07 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Про ОККО газ зараз дуже багато поганих выдгуків - і сам попав з їх газом. Про Шелл - нічого не можу скзаати - мав дуже неприємний інцидент з їх бензином у Львові. хоча про БРСМ бензин теж відгуки виключно негативні, а про газ хороші)))

На Укрнафті кілька разів заправляв газ - проблем із ним не було - в Тернопільській області так заправлявся. Принаймні від двох заправок жодних змін не помітив. А так важко сказати - я б мабуть на Укрнафті заправляв.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-січня-2018 21:38 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Я как раз на днях выкатал бак шеловского газа. Расход вышел почти ровно 10, и это с пробками и с периодическим ожиданием на месте с включенным двигателем. Заправлялся на заправке между Святопетровским и Софиевской Борщаговкой.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 31-січня-2018 00:35 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Тобто по газу - шелл та укр нафту можна лити нормально?
А який інцидент був по бензину на шелл у Львові? Можливо в них не варто бензин взагалі лити?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-січня-2018 10:11 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Сейчас выкатываю баллон шелловского газа, качеством очень доволен, по расходу отпишусь...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-січня-2018 12:28 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене виходило що ніби був їхнім газом задоволений, але коли заливав у львові, а у нас щось останній раз мені газ несподобався. Укр нафта здалась покращою. По розходу ніби ок.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-січня-2018 14:59 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Інцидент такий - на Шел, вулиця Шевченка, 186Б, Львов, Львовская область, 79000
мені в майже порожній бак залили 8 літрів палива ( не бензина) - я на після того на газі доїхав до Києва і лишив авто під домо. Зранку захотів виїхати - проїхав метрів 200 і заглох... Визвав евакуатор - повіз машину на СТО - там злили залишки того що в баку і виявилось що там літра 3 (!!!) води... із чортових 8 літрів палива. На сервісі сказали що такого ще не бачили. Почистили форсунки - все добре із двигуном після того, проте на Шел я більше ні ногою.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-січня-2018 17:41 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Дуже цікаво... Але чув що на окко теж була вода в бензині, і також у Львові.

Добавлено спустя 4 минуты 44 секунды:
Доречі коли газом заправляють, і відключає колонку самм заправщик, то біда таки в колонці і відсотків 99 що вони вас дурять, якщо лиєте до повного.
Бо закордоном газ завжди сам собі запрвляєш і коли навіть до повного там автоматично зупиняється колонка як і у нас бензинові коли ставиш до так званого відстрілу.
Якщо ж відстрілу немає значить щось не так з колонкою...
Просто мене здивувало що лиєш 25 літрів і влазить 25.
Один раз на шелл у львівській області коли лив газ то просив 25 літрів а залізла тільки 21 літра. Тобто менше ніж очікував але там колонки такі що разом з бензиновими, такі ж як і закордоном. Єдина така колонка яку бачив в Україні поки.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-січня-2018 18:14 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Кстати, про отстрел. Я обычно до полного заправляюсь (на ОККО) и всегда при отстреле плюёт из горловины бензином, неслабо так. Это у всех такое?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-січня-2018 19:45 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
ого, в мене такого ніразу не було. Бензину заливаю до відстріла й все. І по літражу йде як написано в нашій книжці по автомобілю. З бензином тому +- все зрозуміло. А з газом треба вичислити. Окко до відстрілу в мене 33 літри лізе.
Шелл 35, ну впринципі тоже ок. Укр нафту ще не пробував до відстрілу. Але читав відгуки шо лили просто космічно.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-лютого-2018 09:59 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
у нас на БРСМ такие колонки газ/бензин вместе


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-лютого-2018 11:58 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Це до речі дуже хороший опказник коли на заправці не бочка, а газ інтегрований у колонки. Десь читав (зараз не згадаю), що це одна з непрямих ознак, що говорить про серйозний підхід до торгівлі газом.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-лютого-2018 12:47 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Такі колонки просто мабуть дуже дорогі, й мабуть в них ламати механізми гідравлічні чи ще щось кулібінити важче. Мабуть й тому там налив буде газу точніший. В нас на шелл, виходить що газовий балон під землею, але сама газова колонка не інтегрована в бензинові.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-лютого-2018 23:38 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, був сьогодні у Львові й залив газ на шелл у Львові. Здивувало що так мало пішло газу до Франківська. А все тому що колонка така ж як і бензинова. А залив у нас газ сказав до повного, заправщик думав шо балон пустий і тримав кнопку засильно що аж затріщав відсікач. А це означає що колонка в нас у місті модифікована. І відповідно шелл в мому місті дурить людей по кількості газу.... Звідси й мої розходи величезні по газу. Буду перевіряти окко, вог, укрнафту наступні рази на спрацьовування відсікача по газу. Це дійсний показник чи дурять чи ні заправки. Оскільки у Львові я побачив як реально зупиняється подача газу. Вона аналогічна як би ви й бензин лили до відстрілу. Тому коли лиєте до повного стійте біля заправщика поки не залиє до повного й дивість на його руки якщо він тримає руку на кнопці - значить 99 відсотків модифікована колонка. якщо ж ні і колонка сама вимикається при заправці до повного - значить заправці можна довіряти інших варіантів нема. Всім економної їзди на газу!


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-лютого-2018 01:42 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, залив 92 на укр нафті, й машинка поїхала веселіше ніж на багатьох різних 95, буду тепер також тестувати 92 бензин. Взагалом їде веселіше на нижчих обертах й мягше якось. Або ж то вже свічки може по трошки здаються, або ж то треба було з самого початку лити 92 бензин.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-лютого-2018 08:11 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 279
Звідки: Харьков
Всім привіт, залив 92 на укр нафті, й машинка поїхала веселіше ніж на багатьох різних 95, буду тепер також тестувати 92 бензин. Взагалом їде веселіше на нижчих обертах й мягше якось. Або ж то вже свічки може по трошки здаються, або ж то треба було з самого початку лити 92 бензин.

Третий год лью 92, и улыбаюсь с адептов 95. :oops:

_________________
Мой б\ж
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-лютого-2018 10:02 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
100%
я аналогично лью только 92, в 95 вообще смысла никакого нет, как я понимаю делается он из 92 добавлением присадок различных.
Разве что V-Power шелловский...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія