вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 11:32

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 776 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 28, 29, 30, 31, 32
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 05-березня-2018 18:35 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Привіт, мене цікавить такий момент чи на емгранді підключаються датчики положень розпред валів до варіатора + колін вал.
Якщо так то чи бувають інколи такі затики на холодну що машинка підтуплює потім швидко крутить оберти але таке не дуже часто звявляється, цікавить саме чи є таке на мікролучах, оскліьки в мене європагазовий варіатор і можливо це у нього така особливість.
Просто якщо поставити в мене завеликі кути й не змінювати сигнал з розпред валів тоді чеки випригують шо розсинхронізація показників з розпред валів та з колін вала що не є добре.
Також чи є хтось хто підключав мап сенсор або ж датчик положення дроселя до варіатора чи краще в такому випадку він міняє кути запалювання чи ні. Мав би теоретично, але я не впевнений на сто відсотків бо так він буде працювати більше правильно, якщо згадати жугуль наприклад що в залежності від обертів та точніше нагрузки на двигун змінюється кут запалювання на трамблері, правда там це було механічно але ефект був. Тут так же мабуть цей мап дає таку можливість корегування ну або ж підключка педальки газу.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 776 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 28, 29, 30, 31, 32


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія