вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 22:03

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 257 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 18-серпня-2015 09:30 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
ніодної відповіді обгрунтованої щодо вибору обладнання та чому саме такого не було.

Потому что обсуждалось уже все в других темах:
1. viewtopic.php?f=25&t=7464
2. viewtopic.php?f=25&t=7793
3. viewtopic.php?f=25&t=12682
4. viewtopic.php?f=25&t=5232
5. viewtopic.php?f=25&t=1369
6. viewtopic.php?f=25&t=8009
Прочитай для начала хотя-бы эти ссылки. И все вопросы отпадут.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-серпня-2015 18:40 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 317
Звідки: Днепропетровск
Забанений: Безстроково
Я уже писал выше, что обгрунтованый выбир за меня делают специалисты, ибо только они владеют статистикой использования различных комплектующих. Для меня выбор сводился к поиску адекватных спецов, которые отвечают за свой монтаж и придут на помощь в трудную минуту. А дальше - по деньгам. Есть уже скомплектованные наборы от 500 дол до 1000, хочешь поставить и кататься без вопросов, ставь подороже. Нет особо денег, ставь подешевле, но больше вероятности гарантийных случаев, чаще будешь приезжать на донастройку и общий срок службы будет поменьше. Но может повезет и бюджетный комплект отходит не меньше чем стоящий вдвое дороже.
Я поставил самый дешевый комплект за 540 баксов, ибо денег едва нашкреб и еще кредит взять пришлось. Меня предупредили, что условно она походит 50 тыс, меня это устраивает. Дальше - ремонт или замена форсунок и редуктора. Остальное условно проходит еще несколько таких циклов. Все трубки и проводку при монтаже прокладывают в двойной изоляции, что исключает перетирание. Документы при желании выдают без проблем в любое время. Всё, у меня вопросы отпали.
Поэтому едь на место и смотри, разговаривай - кто, что, как работают, как ведут себя. Грубят, хамят или мягко стелят - до свидания. А самому сидеть месяцами читать описания и характеристики - это глупо. Вот я инженер по релейной защите и сколько бы я не рассказывал человеку о преимуществах и недостатках, он все равно меня не поймет. :dash: Пока не поработает лет пять своими руками. Или у продавца глупо спрашивать, какая колбаса вкусней. Всё равно у него свой вкус и свои предпочтения и есть шанс, что с твоими не совпадут. :lol:

_________________
Зображення


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 18-серпня-2015 20:19 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Дякую - ну так дуже залежить як персонал ставиться до клієнтів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2015 07:39 
Тисячник

Вік: 50
Повідомлення: 1076
Звідки: Фастов
Дякую - ну так дуже залежить як персонал ставиться до клієнтів.

Что то решили уже? Быть или не быть ГБО? А то девять страниц, а вопрос так и остался открытым.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2015 08:54 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 672
Звідки: Киев
Вчера сделал первое ТО.Можно подбить результат.Значит на 1000км было израсходовано 90 л газа,т.е. в среднем 9л/100км.В этой 1000км было: 200км трассы(100км груженый) с кондиционером большая часть пути; 800 км город,половина из которых с кондиционером.Вообщем пока все радует.А дальше как в песне:"думайте сами,решайте сами-иметь или не иметь".

_________________
Зображення

Мой БЖ:
viewtopic.php?f=8&t=10702&start=0&hilit=Золотая+ск+2+комфорт


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2015 09:08 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 664
Звідки: Киев-Вышгород
Что то решили уже? Быть или не быть ГБО? А то девять страниц, а вопрос так и остался открытым.

Рано еще решать.В этой теме еще не обсуждали куда вывести кнопку переключения газ-бензин,литраж газового баллона, размерность докатки, свечи... Как минимум еще страниц 9 должно быть.

_________________
АЗЛК 2140->ВАЗ 2103>ВАЗ 2107>ВАЗ 2101>Peugeot 309ГБО>ГАЗ 2752 Соболь>Ford Sierra 1.6I ГБО>ГАЗ 2705>Fiat Ducato 2.5TDI>FORD Transit 2.0i ГБО>Ford Sierra 2.0i ГБО->GEELY MK 1.5 ГБО>EMGRAND EC7 1.8 ГБО


Рейтинг повідомлення: +5 (відгуків: 5)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2015 11:26 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Вот почему, почему нету кнопочки "отписаться от темы", что-бы у меня не светились непрочитанные сообщения тут :lol:

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2015 11:37 
Водій-випробувач

Вік: 45
Повідомлення: 272
Звідки: Суми
свечи

ну-ка, ну-ка. а що там про свічки? я їжжу на тих що завод поставив. потрібно щось змінювати?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2015 11:41 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
потрібно щось змінювати?

как минимум - зазор viewtopic.php?f=25&t=3927

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2015 16:59 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Вопрос к автору темы: Оф представители в Беларуси, что советуют из ГБО?

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2015 19:43 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В Білорусії не питався що рекомендують з ГБО. Так я ж не з Білорусії))).. Щось я не поняв до чого це питання?

Добавлено спустя 13 минут 38 секунд:
Цитата:
Что то решили уже? Быть или не быть ГБО? А то девять страниц, а вопрос так и остался открытым.

Скоріш за все на ТО1 в м. Львів встановлю ГБО Оптіму. Це для того щоб залишитись на гарантії. Також місцеві газовики працювали з даним обладнанням - тому можливо якщо потрібне буде якесь корегування то на місці буду робити, якщо щось по гарантії треба буде у Львів їздити.
З гарантії вирішив не спригувати тому такий варіант по встановленню ГБО в мене буде. ТО1 в мене має бути зимою - раніше думаю немає змісту їздити у Львів та чекати там цілий день. Думаю що зроблю на перший день ТО та встановлення ГБО.
Відгуки по встановленню ГБО у Львові на АІС були позитивні.
Хоча до зими думка моя може змінитись. Все залежить від замірів розходу бензину по місту.
На сьогоднішній день наїздив 300 км по місту. Залишок менше половини. Тому припускаю що на одній заправці зможу виїздити десь близько 500 км по місту. Що виходить менше 10 літрів на 100. Якщо зможу їздити в 7 літрів по місту тоді можливо й не буду встановлювати гбо. Ну в любому випадку до зими маю час....
В колеги з міста Харків розхід газу по місту 12 літрів. По трасі потратив 110 літрів газу на 1200 км якщо не помиляюсь. Що дуже багато... З моїм розходом 5 літрів по трасі бензину - газ не дуже вигідний якщо й у мене газу буде йти 10 літрів по трасі. Для прикладу:
10 літрів газу це 90 грн, 10 літрів бензину 225. якщо бензину йде 5 а газу 10 тоді виходить що на бензині буде коштувати 120 грубо кажучи а на газу 90... Розумію що можливо в нього саме обладнання погано налаштоване та інші моменти, але дуже хотілось би щоб раз поставив - налаштував й забув про розхід й інші проблеми на газу.
Також часто чув що чек загорається в машинах з гбо. Мабуть від бідної суміші чи ще чогось....


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2015 20:09 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
В предыдущем сообщении я осилил только первые три строчки.
Продолжим.

В Білорусії не питався що рекомендують з ГБО. Так я ж не з Білорусії))).. Щось я не поняв до чого це питання?


Решил спросить прочитав это:
Я знаю що й в білорусії по інакшому якось машинки продаються й їхній дилер якось краще йде на контакт ніж АІС - я їм написав мейл й вони досить швиденько відповідають на нього - що приємно здивувало.

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2015 20:11 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Я так й подумав :lol:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2015 20:22 
Водій-випробувач

Вік: 45
Повідомлення: 272
Звідки: Суми
Скоріш за все на ТО1 в м. Львів встановлю ГБО Оптіму.

я буду у Львові в гостях з 28 до 30. Хочеш - давай здибаемось, сам пощупаеш оптиму. Взагал у мене відпустка буде.. Мені казали що Франківськ то добре. Тому якщо з тебе тур, то з мене шанс порулити mk з ГБО :)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2015 20:40 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Також часто чув що чек загорається в машинах з гбо.

То только от кривых рук.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-серпня-2015 18:08 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 281
Звідки: Запорожье
Забанений: Безстроково
По Тартарини - заехал на АИС, сказал, что не коректно работает индикатор уровня... - все исправили...
Попутно обновили прошивку ГБО, плюс подкорректировали параметры... Все абсолютно культурно и без каких либо лишних вопросов и плюс совершенно бесплатно. Сказали - покататься, потестить, потом подъезжать если будут вопросы...

По поводу пищалки, то програмно ее отключить или уменьшить время пищания - нельзя... единственно, что пищалка стоит в самом индикаторе и к ней идет отдельный провод... просто туда нужно втулить таймерное реле, чтобы отрубало нафик ту пищалку через какое то время... займусь этим по свободе.


Собственно все - решается. :az:

_________________
Михаил. Продам гараж 8х4 или 6х4 на Осипке


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-серпня-2015 22:04 
Катаюсь без інструктора

Вік: 40
Повідомлення: 186
Звідки: Миколаїв
не коректно работает индикатор уровня

Что именно беспокоило?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2015 08:35 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 281
Звідки: Запорожье
Забанений: Безстроково
Что именно беспокоило?

Индикатор уровня газа в баллоне - набор лампочек, отображающих остаток топлива в баллоне, настраивается программно.

_________________
Михаил. Продам гараж 8х4 или 6х4 на Осипке


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-серпня-2015 22:22 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щодо ГБО поки вирішив не встановлювати. Можливо думка поміняється з часом хоча дуже сумніваюсь. Всім дуже вдячний за відповіді. Тему можна вважати закритою.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-серпня-2015 23:18 
Завгар
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 5362
Звідки: Донецкая область
Щодо ГБО поки вирішив не встановлювати.

Грёбаный стыд! :dash: :lol:


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-серпня-2015 00:02 
Катаюсь без інструктора
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 184
Звідки: Харків, Україна!
хоча дуже сумніваюсь

Ми помітили. 9 сторінок сумнівів :)

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-серпня-2015 07:52 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 317
Звідки: Днепропетровск
Забанений: Безстроково
Как сильна еще вера в гарантию... :rtfm2:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 29-серпня-2015 17:22 
Тисячник

Вік: 50
Повідомлення: 1076
Звідки: Фастов
Rnj
Щодо ГБО поки вирішив не встановлювати
Я думаю ответы форумчан тебе помогли.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-серпня-2015 19:44 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Я очень рад что так просто все решилось

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-серпня-2015 20:38 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 672
Звідки: Киев
А как было бы не просто?Поставить ГБО?

_________________
Зображення

Мой БЖ:
viewtopic.php?f=8&t=10702&start=0&hilit=Золотая+ск+2+комфорт


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 257 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія