вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 11:56

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 330 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 01-березня-2016 22:42 
Водій-випробувач

Вік: 47
Повідомлення: 287
Звідки: Херсон
Спасибо всем откликнувшимся за советы и рекомендации :ay: решил взять себе АИДУ 6м на "Базе Автозвука", придет - буду тестировать :-)

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-липня-2016 14:40 
Аватар користувача

Вік: 33
Повідомлення: 5
Звідки: Киев
Ребятки хочу вас предупредить,будьте поосторожней с зарядкой аккумулятора, у меня просто был инцидент когда я угробил свой аккумулятор и зарядное устройство.
Потом правда почитал парочку статей (тут були дуже цікаві посилання на статті) о уходе за элементами питания и понял все свои ошибки(


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-листопада-2016 00:35 

Вік: 50
Повідомлення: 6
Звідки: Киев
Ребятки хочу вас предупредить,будьте поосторожней с зарядкой аккумулятора, у меня просто был инцидент когда я угробил свой аккумулятор и зарядное устройство.


Не знаю как так можно угробить зарядное устройство или аккумулятор, если стартер заберет ровно столько сколько нужно, не более ни менее, даже если зарядное рассчитано на более мощные устройства. У меня как раз новое зарядное устройство VOIN VL-160 6-12V 12A 9-120AHR которое я прикупил в http://shopauto.com.ua/dopolnitelnoe-ob ... -zaryadnye способно зарядить аккумуляторы куда большей мощности и дать соответствующий заряд, но я заряжаю им аккумулятор не такой "сильный".


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-грудня-2016 13:47 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 67
Повідомлення: 316
Звідки: Червоноград
Всі доброго дня або вечора.
Пропоную на обговорення просту схему для зарядки.
Потрібно
діод 5-10 амперний на 250-300 вольт
лампочка на 220 вольт 100-1000ват (може бути електроплитка,тен ,або любий електронагрівач),кабель,вилка в розетку,зажими для акумулятора,запобіжник на 10 ампер,
і все.
Підключається послідовно (діод,нагрівач,акумулятор) у мережу 220вольт.
Але... не забуваємо, що це 220вольт,тому в розетку вмикаємо в останню чергу.
Струм заряду визначається за рахунок лампочки або нагрівача.(100 ват-0,5ампера,,1000ват-5ампер)
Таку схему можна використовувати в крайніх випадках,коли терміново треба підзарядити акумулятор,а зарядного немає.
Саму схему не малюю,там нема що малювати.

Додано спустя 9 часов 11 секунд:
Обовязково треба знімати акумулятор з машини.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-грудня-2016 23:10 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 136
Звідки: Коростень
А що тут обговорювати, зарядне як зарядне - тільки треба памя'тати що там присутня фазна напруга і може добре довбанути а то і гірше :no-no: . Силу струму можна регулювати лампами різної потужності :lol: .Я так заряжав, але робив це на роботі бо не були чим зайнятись :o .


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 330 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 10, 11, 12, 13, 14


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія