вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 11:11

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 112 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 15-вересня-2014 09:08 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 782
Звідки: Київ
стоп+габарит (верхнее гнездо) должно быть два контакта и фиксаторы лампы на разной высоте


Так и есть.

в гнезде габарита один контакт и фиксаторы симметрично расположены.


Один контакт (смещен в сторону как в стоп+габарит), фиксаторы на разной высоте. То есть гнездо один-в один как в стопах только с одним контактом, лампы кстати в обоих случаях "стоп+габарит"...

В габариты были куплены такие, которые к сожалению не подошли...
Зображення

Цитата:
Такое тоже маловероятно - лампы стопов на 21 Ватт, а габаритов всего на 5 Ватт.

Фото к сожалению не делал, но у меня 4 лампы стопов :bd: (ну и уже писал что контакт на габариты только один, просто смещен в сторону, как в стоп+габариты и гнездо идентичное).

Менять гнездо думаю смысла особого нет (так сказать всегда есть запасные лампы стопов). А вот как решить проблему со стопами что бы работали как стопы, вот это хочу сделать...

Ниже фото, авто не Geely но похоже эта проблема распространена, при том в разных авто проявляется по разному.
Зображення

Может все же кто то решил проблему со стоп+габарит? :thnks:

_________________
Мой БЖ
SoftProStudio.com


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-березня-2015 14:20 
Біля керма

Вік: 39
Повідомлення: 63
Звідки: Ровно
Думаю поставить на перед диодные лампочки. Думается должны они светить ярким белым светом и потреблять намного меньше мощности. Пока только решился в ПТ фары но те что я поставил не дают пучок света как обычная лампочка и их можно использовать только как ДХО. Нашел еще с линзой но они дорожущие 180 грн. штука это на али-экспрес а у нас воще космос. Кто может ставил уже себе такие отпишитесь как светят и стоят ли они таких денег.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-березня-2015 14:51 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1937
Звідки: Донецкая обл. г. Краматорск
Я себе заказал T10 7.5W LED COB 12V W5W (9$ пара) только с цоколем 5W5 (габаритки), но вместо штатной лампы ДХО (долгая история как я воюю со своими штатными ДХО), а как в ПТФ :shock:, то поверь мне - света не будет, так, просто свечение. Изучая светодиодный свет, определил, что для того, что бы светодиод давал свет, нужно как минимум 12w 1200Lm (это для дома одна лампа), а для авто около 25-30W 4000-5000lm вот тогда будет свет. Но догадываешься сколько они будут стоить?

_________________
Mercedes - он и в Африке - Mercedes


Востаннє редагувалось Maxkroshka в 01-березня-2015 14:57, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-березня-2015 15:47 

Вік: 38
Повідомлення: 12
Звідки: Донецкая обл. Торез
не трать деньги. Это полное Г.....
Ты их в ближний не вставиш. лампа больше чем отверстие.А светить они будут, чуть лучьше габаритов.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-березня-2015 15:51 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Изучая светодиодный свет, определил, что для того, что бы светодиод давал свет, нужно как минимум 12w 1200Lm (это для дома одна лампа), а для авто около 25-30W 4000-5000lm вот тогда будет свет. Но догадываешься сколько они будут стоить?

Не в этом дело. Законы оптики еще никто не отменял. Для нашей оптики источник света должен быть ТОЧЕЧНЫМ иначе не будет фокусировки и формирования луча. Мало того, даже в головных фарах и ПТФ лампы имеют разное расположение нити - это тоже объясняется различием конструкции оптики и формой луча.
Если говорить о цене, то светодиодные линзованные фары применяются на Lexus LS600 и стоит каждая такая линза около 800 евро.
Приєднання файлів:
lexus_ls_600.jpg
Приєднання файлів:
lexus_ls_600l_led.jpg

Для некоторых моделей БМВ выпускают светодиодные лампы Н7 Cobra 40w, 3000lm, цена 70 дол. США за 1шт.
Приєднання файлів:
tw.jpg

Тему светодиодных ламп для ПТФ и головного света можно закрывать, как бесперспективную.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2018 07:10 

Вік: 38
Повідомлення: 10
Звідки: Одесса
Ну как бы закрывать рано хотелось бы продолжить сейчас светодиодные лампы широко используется на автомобилях вот вопрос можно ли светодиодную лампу ставить на нашу линзу в фаре в СК 1?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2022 18:45 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Нід хелп!
Кароч. Трохи підзадовбали мене перегораючі раз в сезон лампочки ПТФ і паралельно закортіло мати ДХО, але яке б працювало на нашій авто (МК в моєму випадку) в автоматичному режимі. Почесав я трохи репу і вирішив, що птф мені не дуже то і потрібні, краще зробити з них дхо. Але не просто дхо, які потрібно вмикати, а так щоб самі вмикалися і вимикалися.
Придбав ось такі компоненти
Зображення
Контролер.
На ньому постійно висить +12. При запуску двигуна, коли починає працювати генератор, напруга виростає до +14 - +14,8 і саме це є сигналом для того, щоб цей контролер подав напругу на лампи. Після вимикання двигуна, напруга падає і це сигнал на відключення ламп, але гаснуть вони не відразу, а секунд через 20. Тіпа "проведи мене додому" . Ну хай буде, хоча хочу взяти + не постійний, а після включення запалення. Тоді вимикатися буде відразу, як вимкнув двигун. Але то таке - нюанси.
Максимальний струм контролера 3А.
При включенні ближнього світла чи габаритів (тут за бажанням, головне подати +), світлодіоди тухнуть.

Світлодіоди. Якийсь ноунейм за 110грн. Пишуть, що там 30 діодів 4014. І більш нічого. Цоколь Н3. Можна зробить висновок, що там десь біля 6 ватт. Тобто струм повинен бути 0,4 - 0,5А.

Перед підключенням сам спаяв стабілізатор напруги на мікросхемі L7812CV і двох конденсаторах на вх і вих.

Підключив... А не працює як треба. Тобто при +12 лампи світяться. Ну і після пуску двигуна теж. Хоча перед цим я перевіряв роботу контролера і все було ок. Кароч горять і не тухнуть.
Викидую я цей самопальний стабілізатор - і все запрацювало.
І тут перше питання - ЧОМУ ТАК?

Вирішив я перед підключенням (остаточним) перевірити щож там кажуть нам ці світлодіоди.
Напруга 12,3 В. , при цьому струм 0,35А, корпус гріється майже до 80гр.
Напруга 14,7 В., при цьому струм 0,3А і грітися стала майже до 100гр.!
Як так, ЧОМУ? При рості напруги, повинен вирости і ток, а все навпаки. ЧОМУ? Невже там (в світлодіоді)стоїть не просто резистор а стабілізатор?
З такими температурами лампам швидко наступить кирдик.

Все ж думає поставити після виходу + з контролера стабілізатор напруги (на 12В) тільки вже без конденсаторів.

Світять світлодіоди звісно не як штатні галогенки, але і набагато яскравіше за габарити, тобто як для дхо - норм.
Зображення

Допоможіть розібратися з питаннями.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2022 21:11 
Катаюсь без інструктора

Вік: 58
Повідомлення: 170
Звідки: Киев
В лампе запросто может быть встроенный драйвер (стабилизатор). Себе в габариты ставил LED лампы специально со встроенным стабилизатором. На лампе написано рабочее напряжение 12 - 24V.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-квітня-2022 20:12 

Вік: 36
Повідомлення: 1
Звідки: Nikopol
Забанений: Безстроково
От якщо чесно сказати, то такі г-но оці леди. Якщо перевести всі лампи накалювання, на діоди по всій машині - добре це гарно, але падіння якої нагрузки він відчув? 1 вольт? Річ в тому, що генератор розрахований на навантаження всіх ламп в авто, а те що залишається іде на акб. Скоріше це вплина на строк роботи акумулятора, так як якщо згадати фізику - електрика не звідки не береться і безслідно не зникає, тобто електрика яка вироблена генератором повинна кудись діватись. тепер щодо лед ламп в головні фари - ніколи в ледів не було нормльного світло, ніякої кучності. Маю на увазі той бюджет на який розраховує більшість. якщо хочете нормальне світло, то потрібно витратити близько 200долл на комплект хороших ламп, а якщо хочете дешево - тоді єдиний вихід ксенон, але він потребує обов'язкового налаштування, а то знаєте як , вас багато хто буде ненавидіти післ неправиль встановленного ксенону. Гарного дня.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2022 12:15 
Катаюсь без інструктора

Вік: 58
Повідомлення: 170
Звідки: Киев
так як якщо згадати фізику - електрика не звідки не береться і безслідно не зникає, тобто електрика яка вироблена генератором повинна кудись діватись

Не зовсім так. Енергія (матерія) не звідки не береться і безслідно не зникає. Чим менше навантаження на генератор, тим менше навантаження на двигун. А це економія палива. Я встановив LED лампи в "габарити" передніх фар. Там вони дуже доречні. По-перше вони набагато яскравіше світять. Габариту не треба освітлювати дорогу, він повинен повідомляти інших водіїв, що попереду транспортний засіб. Теж саме роблять ДХО. А по друге якісні LED лампи, мають набагато більший час роботи, ніж галогенні лампи. А оскільки заміна ламп габаритів спереду в моїй СК, ще та історія, вважаю LED лампи тут дуже доречні. І не тільки тут. Скрізь де не треба фокусувати рефлектором світло. А це практично всі лампи крім ламп ближнього, дальнього и протитуманних фар. Я кажу за недорогі LED лампи. Якщо не зважати на кошти, то й всі лампи можна перевести на LED. Але це буде такий кошторис, що для наших авто не мае сенсу.
При мінімальному навантаженні, АКБ нормально буде себе почувати, якщо генератор і регулятор напруги справі.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-січня-2024 01:40 

Вік: 38
Повідомлення: 13
Чи є якість лампі які дають гарну стг і не дають пересвіти?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-січня-2024 13:29 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
Чи є якість лампі які дають гарну стг і не дають пересвіти?

В лінзі СТГ формує лінза, а не лампа. Не брати зовсім дешман, не вестись на компактність. Дивитись уважно чи стануть загалом лампи у фару.
Із правильних китайскіх з алі можу рекомендувати: https://www.aliexpress.com/item/1005005219481924.html гарні по якості, стоять в птф з лінзами, світло супер, або https://www.aliexpress.com/item/1005003104378799.html ці реально дуже потужні, круто світять, у мене на ближньому, дуже задоволений, єдине коли тепло, то чути кулери коли в заторі стоїш.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 112 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія