вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:12

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 02-жовтня-2012 13:03 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 696
Звідки: Запорожье
volk106 написав:
Denis Zacepilin, не в обиду Вам, но именно такие действия я и называю «колхоз».


Мне и самому не понравился результат моих трудов.......
Я так понял ее лучше сейчас убрать.... Найти качественную и переклеить ?

По названию (бренду) подскажите пожалуйста качественную пленку, буду искать.....


Вечером в интернете поискал характеристики своей пленки : http://salevinyl.com/autovinyl/glyantse ... ar-cf.html

_________________
Лучше сходить в туалет и опоздать, чем приехать во время и обосраться. "народная мудрость"


Востаннє редагувалось Denis Zacepilin в 02-жовтня-2012 20:48, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-жовтня-2012 13:10 
Катаюсь без інструктора

Вік: 48
Повідомлення: 187
Звідки: Севастополь
Уверен в этой 3M Ventureshield.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-жовтня-2012 21:24 
Катаюсь без інструктора

Вік: 48
Повідомлення: 187
Звідки: Севастополь
Denis Zacepilin
Сразу бросается в глаза два фактора:
+ заглавие "Синяя пленка для тонировки фар CF"... ключевое слово тонировки, но не бронирования;
+ коэффициент растяжения 250%... не многим больше рекламной пленки, но ни какого сравнения с броней;
+ защитные (антигравийные) свойства: толщина пленки 170мкр, пленка отлично защитит фару от царапин, сколов, выцветания... выцветания чего? фары или самой пленки? и при чем тут антигравийная защита.

Однако на том же, приведенном Вами, сайте есть и бронька:
+ разница в цене с пленкой для тонировки 180 грн.;
+ разница в характеристиках только в толщине, не 0,17 мм, а 0,2 мм;
+ прочность пленки на удивление осталась неизменной - коэффициент растяжения 250% против 760% нормальной броньки;
+ заклейка оптики хорошей бронькой с работой 300 грн. и 260 грн. погонный метр так называемой брони "+" головняк с поклейкой "+" неудовлетворенность собственной работой.

В чем экономия... :bk:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-січня-2014 22:13 
Учень

Повідомлення: 33
Звідки: Энергодар
Подскажите, кто в запорожье занимается обклейкой антигравийной пленкой?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-серпня-2014 22:03 

Повідомлення: 15
Звідки: энергодар
Подскажите, кто в запорожье занимается обклейкой антигравийной пленкой?

Интересует тот же вопрос. Народ отзовитесь

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-вересня-2015 18:11 

Повідомлення: 1
Звідки: Запорожье
Я клеил антигравийку (выбрал такую http://www.avesauto.ua/catalog/332/50/antigraviynaya-plenka-ventureshield-061m-3m-SSHa.htm) на Южном шоссе. Отъездил 7 мес, результатом доволен. Никакого дополнительного ухода не требуется.
Кому нужно, могу дать телефон мастера в личку.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-червня-2016 18:22 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хто б радив якою плівкою затягнути наше авто та які зони найуразливіші?
Думаю було б добре затягнути повністю передок й пороги а зад непотрібно?
Питався на місцевому сервісі - не АІС а інша компанія - то затягнути плівкою Оракал коштує 980 грн погонний метр + робота.
Як варіант можна хоча б спочатку затягнути капот чи там крила... тому що дійсно це дорогувато таки.
Можливо в когось є інші думки щодо плівки та що вона некорисна для нашого авто - також був би радий перечитати дані думки.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-червня-2016 18:39 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
1.Покраска будет дешевле.
2. Под пленкой выгорать будет по другому.
3. При съеме есть шанс повредить лкп.
и.д.
Обычно покрывают передний бампер, милиметров 200 капота, фары, на заднем бампере площадку у крышки багажника, под ручками дверей.
Мне за 3 года заделать 2 цятки стоило 50 грн. Если купить карандаш будет дешевле.

ИМХО :hi:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-червня-2016 20:05 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
Хто б радив якою плівкою затягнути наше авто та які зони найуразливіші?
Думаю було б добре затягнути повністю передок й пороги а зад непотрібно?
Питався на місцевому сервісі - не АІС а інша компанія - то затягнути плівкою Оракал коштує 980 грн погонний метр + робота.
Як варіант можна хоча б спочатку затягнути капот чи там крила... тому що дійсно це дорогувато таки.
Можливо в когось є інші думки щодо плівки та що вона некорисна для нашого авто - також був би радий перечитати дані думки.

Дороге задоволення :( Думаю під ручками дверей поклеїти, бо бачу, що на водійській дверці біля ручки є царапини....


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-червня-2016 22:18 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну я думаю хіба як варіант покрити капот - бо як не як я вже два сколи на капоті заробив й є ще один але в недуже видному місці.
В любому випадку дуже дякую за відповіді!
Воно дійсно дорого виходить але ЛКП мало б зберегтись в рази довше під плівкою. Хоча з іншої сторони через років 10 якщо перефарбувати машинку то вийде дійсно дешевше.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-листопада-2019 12:51 

Повідомлення: 1
Звідки: Киев
Забанений: Безстроково
Да защитить ЛКП необходимо на 100% верное решение. Я себе делал в салоне huitavto. Сделали круто машина стала как будто только что с салона. Реально ребята работают круто, быстро и качественно. Кстати менеджер уточнял что они работают с сертифицированными пленками. Гарантия до 10 лет. Если кому нежен сайт посмотреть цены вот [url=https://автоплівка[/url]

 !  Moderator INFerNO:
За такую работу ботоводу я бы не платил. Это ж шляпа халтурная, даже ссылку править не нужно


Бан: INFerNO 25-листопада-2019 16:49
Це попередження стосується наступного повідомлення, написаного вами: https://forum.geely-club.com.ua/viewtopic.php?f=228&p=651752#p651752 Тупой и ограниченный бот. Ботовод с руками из жопы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія