вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:33

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 26-березня-2014 16:00 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
У всех не сигналит!
Ни у кого нет! :-)

п.с. интересно, какая была бы реакция, если бы я написал, что у всех сигналит и у всех есть :lol:

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-березня-2014 19:11 

Вік: 36
Повідомлення: 2
Звідки: Уфа
если хотите сработку от штатной сигнализации багажника, нужно рядом с плафоном отстегнуть два пистона, найти проводку на плафон два провода (желтый и краснокакой-то) к желтому проводу целяем свой провод выкручиваем концевик задней левой двери и прикручиваем провод протянутый от прафона собираем обратно. Готово. теперь при открытии багажника будет загораться плафон салона и моргать аварийка, а вследствии вскрытия машина забибикает. Если решитесь ставить сигнализацию своими силами пишите в личку подскажу.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-квітня-2014 22:49 
Учень

Вік: 48
Повідомлення: 24
Звідки: Киев
У меня не сигналит при открытии багажника. Кстати думаю в ней сделать возможность открытия багажника из салона, мне ключом не удобно


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-липня-2014 14:49 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
Barista
1. сработает.
2. его там нету.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 01-вересня-2014 21:13 
Біля керма

Вік: 64
Повідомлення: 61
Звідки: Харьков
если хотите сработку от штатной сигнализации багажника, нужно рядом с плафоном отстегнуть два пистона, найти проводку на плафон два провода (желтый и краснокакой-то) к желтому проводу целяем свой провод выкручиваем концевик задней левой двери и прикручиваем провод протянутый от прафона собираем обратно. Готово. теперь при открытии багажника будет загораться плафон салона и моргать аварийка, а вследствии вскрытия машина забибикает. Если решитесь ставить сигнализацию своими силами пишите в личку подскажу.

Спасибо!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія