вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 14:07

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 117 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5  Далі

Сколько вы планировали эксплуатировать свою Geely на момент покупки?
Около года 3%  3%  [ 15 ]
2-3 года 22%  22%  [ 107 ]
4-5 лет 32%  32%  [ 159 ]
6-7 лет 12%  12%  [ 59 ]
Больше 7-ми лет 10%  10%  [ 48 ]
Всю жизнь 5%  5%  [ 27 ]
Не думал об этом 15%  15%  [ 76 ]
Всього голосів : 491
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 13-серпня-2011 12:19 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
PanzerVaffen написав:
. или покопить и продать через 2-3 года.

Как только пепельница наполнится окурками, так и продавай. :lol:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-серпня-2011 12:24 
Біля керма

Вік: 50
Повідомлення: 70
Звідки: Киев
шутка сказанная дважды - в два раза смешнее? :-)


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-серпня-2011 12:25 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
PanzerVaffen написав:
шутка сказанная дважды - в два раза смешнее?

А кто же тебе ответит на твой вопрос? Как такое можно предположить.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-серпня-2011 22:52 
Біля керма

Вік: 50
Повідомлення: 70
Звідки: Киев
да,как раз, ""вчені підрахували" что путешествия во времени невозможны. :-) Просто интересно. Много людей ведь людей планирует ездить 5-7 лет.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-серпня-2011 09:47 
Завгар
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 5362
Звідки: Донецкая область
PanzerVaffen написав:
да,как раз, ""вчені підрахували" что путешествия во времени невозможны...
Могу по секрету рассказать как можно путешествовать во времени :al: - уж поверь мне, как физику :song:
Итак, рецепт: берёшь водку из расчёта 2*0,5 на "лицо" (может у вас там групповой тур намечается :oops: ); масса закуски = 0 (обязательное условие!); спиртное распивается и.... вуаля! - уже завтра! :lol: :lol: :lol:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-серпня-2011 11:30 
Біля керма

Вік: 50
Повідомлення: 70
Звідки: Киев
Итак, рецепт: берёшь водку из расчёта 2*0,5 на "лицо" (может у вас там групповой тур намечается :oops: ); масса закуски = 0 (обязательное условие!); спиртное распивается и.... вуаля! - уже завтра! :lol: :lol: :lol
:bj: викладіть будь ласка розрахунки витрати енергії та матеріалів для подорожі у майбутнє на відстань у 3 (три) роки. Дуже зацікавило.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-серпня-2011 16:13 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 208
Звідки: Ровно
Доброго дня.
Читав, читав, і не витерпів, щоб не написати…
От маса людей планує їздити 2, 3, або 4 роки щоб купити щось краще.
Навіщо?
Згадайте себе коли купували свою машину, - «хочу і то бігом ..» , які там плани і строки.
Всі ми дорослі дядьки, але різниця з дітьми тільки в ціні іграшок, - давня істина.
Скажу про себе: купував СК-2 після CHERY TIGGO.
От сподобалась машина і все…,- Тіга продавав серед зими.
Варто тільки сказати, що строк експлуатації нової машини з дня покупки легше спланувати, ніж для б/у машини.
Впевнений, що нормально обкатані Джильки, що належно і бережно експлуатуються, спокійно виходять запланований строк, і втрата вартості відносно нової буде адекватною.
Дозволю банальний приклад : Geely CK 2008 р/в на /auto.ria.ua від 5600 до 6500 у/о середня ціна – 6050 у/о. Ціна нової – 8500 у/о. Строк експлуатації – 3 роки. Втрата вартості 100% - (6050/8500*100%)=28,82%
Грубо кажучи 3 річна СК втрачає у вартості 30 відсотків при продажу на сьогодні.
Візьмем схоже авто , наприклад Daewoo Lanos 2008 р/в – ціна на auto.ria.ua від 5000 до 9000 у/о середня ціна – 7000 у/о. Ціна нової – 9800 у/о. Строк експлуатації – 3 роки. Втрата вартості 100% - (9800/7000*100%)=28,57%
Грубо кажучи 3 річний Ланос втрачає у вартості тих же 30 відсотків при продажу на сьогодні, - це до того, що не варто переживати за понад швидку втрату вартості наших авто, і не спішити продати "бо посиплеться".
Всім щасливої дороги. :bf:


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-серпня-2011 21:24 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 525
Звідки: Киев
Ситуация может не стандартная, но имеет право на жизнь.
Начало предпринимательской деятельности: авто просто необходим, денег много нет, хочется как не у всех(сейчас это звучит смешно, но это был 2007 год).
Долгие ожидания в три месяца и я на колесах (27.12.2007). Планировал эксплуатировать около 1 года. Муки выбора авто, накопление средств, кризис, уход всех накоплений, долги.
2010 год - "оттепель", возобновление предпринимательской деятельности, работа, муки выбора... 8 месяцев заказчик не платил и наконец заплатил ВСЁ! Рассчитался с долгами, дождался выхода желаемого авто в желаемой комплектации. И я на новом коне!!!
Мою Джили ни чем не обижал, пробег более 100 тысяч, обслуживал регулярно, на данный момент нареканий нет кроме разбитого заднего бампера, но это страховой случай-дело времени.
За вырученные деньги, в случае продажи Джили, я могу купить на новую машину аудиосистему (поменять) и комплект (зима, лето + диски) резины - это половина денег. Ну и немного хватит на внешний тюнинг.
А теперь выбор: машина которая мне служила верой и правдой почти 4 года или побрякушки?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-серпня-2011 10:44 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев
Виталий РЕНОМЕ написав:
Втрата вартості 28,57%

с одной поправочкой на курс 2008г. :cat:

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-серпня-2011 20:01 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Виталий РЕНОМЕ написав:
Грубо кажучи 3 річна СК втрачає у вартості 30 відсотків при продажу на сьогодні.

А если считать немного иначе.
МК комфорт июнь 2008г - была куплена за 64000грн (у.е. не использовались). На сегодняшний день по данным того же auto.ria.ua средняя цена на МК 2008г. в исправном состоянии 8350у.е. или 66800грн. ( курс 8,0). С учетом торгов потери будут равны 0. А если отнести это к современной цене на новую МК Комфорт в 82900грн. то потеря стоимости, а если правильно выразится, утерянная выгода, будет составлять 22,7% (по то же методике). Но это никак не потеря стоимости, это то, чего не наварил при продаже, как старые времена.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 09:28 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев
aleks6114 Наверное съюморил над молодёжью? :o

Виталий РЕНОМЕ на русском это по-моему: грейте себя мыслью.....

в недалёком 2008 г. основная масса народа хранила сбережения в банках, и даже в коммерческих, но в валюте.
Покупка МК комфорт для тех, кто уберёгся от кредита обходилась с раздачами в 15 Куе. Наличными, конвертироваными в гривну.
Допустим Сейчас Вы решили сменить авто... оцениваете рынок :mad2: Европейские авто +- практически сохранили свои цены в Уе. в сравнении с 2008.
Geely за те же деньги что и в 2008-м предлагает уже Эмгранд. Продажа авто 2008 г. Вам станет в 6-7 Куё. Т.е. потеря стоимости более 50% И придется добавлять :P сумму денег до обновки.

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 09:57 
Півтисячник

Вік: 44
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
Виталий РЕНОМЕ написав:
Скажу про себе: купував СК-2 після CHERY TIGGO.

:shock: :shock: :shock: А чим тобі паркетнік не вгодив? як на мене більш пристосований для ізди по нашим дорогам :oops:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 10:03 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
sashanova написав:
А чим тобі паркетнік не вгодив? як на мене більш пристосований для ізди по нашим дорогам

думаю росходом бензину :lol:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 10:04 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 208
Звідки: Ровно
[quote][/quote]Виталий РЕНОМЕ на русском это по-моему: грейте себя мыслью.....

Просто не люблю зневажати свою працю (мова йде про машину зокрема).
Втрата 50% вартості для мене, це коли людині перекупщик на базарі каже: «цей машин (наприклад, Чері Тіго 2007 р/в 2,0) коштує 8000 у/о» і на другий день людина ставить його на Авто Ріа за 8300 у/о і не дивується тому, що люди ще торгуються.
Я за справедливу вартість, що ґрунтується на законах попиту/пропозиції.
Для мене продавця, наприклад, легше зрозуміти покупця з точки зору співвідношення вартості аналогічної нової машини до тої, що я продаю. Тобто, наприклад, нова СК коштує 8500 у/о, а трирічну б/у можна купити за 6000 у/о грн. І я впевнений, що свою через 3 роки я дешевше не продам. Ви скажете – «дурень думкою багатіє», а я - «під лежачий камінь вода не тече».


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 10:09 
Півтисячник

Вік: 44
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
Виталий РЕНОМЕ так і не зрозумів :oops: причини обміну Тігго на СК? :oops: чи то секрет :-)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 10:15 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев
Виталий РЕНОМЕ написав:
Для мене продавця, наприклад,
нова СК коштує 8500 у/о, а трирічну б/у можна купити за 6000 у/о грн. І я впевнений, що свою через 3 роки я дешевше не продам.


Летом 2008 г. до обвала многие тоже так думали.
За 6Куе люди продают не потому что она им в 8 Куе обошлась, и они согласны на 30% потерь, а в некоторых случаях, чтоб здыхатся от кредита и т.п.

...Продавця?! ...понятно.

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 10:16 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 208
Звідки: Ровно
Щодо СК-2 після CHERY TIGGO, то були причини:
1. Бензин пив як воду в місті, 10-12л після Славути дивували мій гаманець регулярно.
2. Машину я купував уже в 2-го власника (була трохи занедбана): фарбована після удару права передня дверка (фарба стала вигорати скоріше за рідну - складалось враження, що машину фарбували діти і то пензликом).
3. Постійно брязкали задні сидіння і поличка, - мене бісило.
4. Підходив строк купувати літню резину 1000-1200 грн за шину та міняти всі ремені/ролики – світили значні витрати при падінні вартості самого авто.
А так машина (CHERY TIGGO) досить приємна, велика, тяговита і м’яка. Для міста мені така була не потрібна, складалося враження, що вона, як той собака, чекала коли поїдем в ліс або на озеро.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 10:25 
Півтисячник

Вік: 44
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
Виталий РЕНОМЕ написав:
Щодо СК-2 після CHERY TIGGO, то були причини:
1. Бензин пив як воду в місті, 10-12л після Славути дивували мій гаманець регулярно.
2. Машину я купував уже в 2-го власника (була трохи занедбана): фарбована після удару права передня дверка (фарба стала вигорати скоріше за рідну - складалось враження, що машину фарбували діти і то пензликом).
3. Постійно брязкали задні сидіння і поличка, - мене бісило.
4. Підходив строк купувати літню резину 1000-1200 грн за шину та міняти всі ремені/ролики – світили значні витрати при падінні вартості самого авто.
А так машина (CHERY TIGGO) досить приємна, велика, тяговита і м’яка. Для міста мені така була не потрібна, складалося враження, що вона, як той собака, чекала коли поїдем в ліс або на озеро.

Ну по бензину то зараз вже є варіанти з 1,6л двиглом, якраз співробітник таку має, нафти пьє не набагато більше ні мій "Джулькін" :-) я на ній трохи катнувся і був в шоці :shock: ями по дорозі пропали :ay: я б таку на "Джулькіна" свого міняв не роздумуючи! ну а більші витрати на розхідники.... ну так майже джип йо-ма-йо! а шо поробиш :-)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 10:30 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 208
Звідки: Ровно
Та я б не проти нового ТІГА, але двиг 1,6 проти 2,0 -мало, та й "бабло всігда побіждає добро" спрацювало:
нову СК-2 я брав за 63900 грн, тоді як ТІГи з 1,6 коштували під 120000 грн.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 11:13 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Виталий РЕНОМЕ написав:
3. Постійно брязкали задні сидіння і поличка, - мене бісило.

на кріплення сидінь намотується слой ізоленти і скрип як рукою знімає (в 90% випадках), а з поличкою подібний фокус, на кант засовується резинка типу ущільнювача (продається на авторинках ) і полочка також мовчить

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 12:26 
Почесний письменник
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1293
Звідки: Харків
Свою СК выпуска 2008 года брал в самом конце 2008 под Новый год, когда курс достигнул 8.2 за доллар. Цена Импресса в тот период была 45500 грн., и расходились они быстрее пирожков на базаре.
Что имеем сейчас: средняя цена б/у моей машины 48000 грн., т.е. продав сейчас 3-хлетнюю машину, я еще и заработаю на :az:
З.Ы. Делать этого не намереваюсь, просто математические рассуждения. :victory:

_________________
Мой бортовик (только для чтения) и ФОТОАРХИВ РЕМОНТА ДЖИЛИ СК
Мебельная и дверная фурнитура


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 13:42 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев
Зелёный
Повезло. АИС заморозил тогда цены в гривнах, в то время как остальные трейдеры делали что хотели. Вектра стоила тогда 350 тыс. грн. а в то же время за 120 тыс. сотрудник взял Киа Сид. Среднестатистический потребитель конечно же в проиграше.
з.а. А ещё китайцы говорят что время перемен- самое плохое.

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2011 17:34 
Пожирач Айрану
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 8429
Звідки: Всея Украина
Да цену 45500 я запомнил на всю жизнь! Это была просто ХАЛЯВА!

_________________
Скорее в сеть - тролли не кормлены!!!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 18-серпня-2011 23:06 
Біля керма

Вік: 50
Повідомлення: 70
Звідки: Киев
Свою СК выпуска 2008 года брал в самом конце 2008 под Новый год, когда курс достигнул 8.2 за доллар. Цена Импресса в тот период была 45500 грн., и расходились они быстрее пирожков на базаре.

Я купил 25.12.2008 г. А поставил на учет кажется 30.12. Цена комфорта была 42000 с копейками. На 2 000 грн. дороже 2109. Но только мне кажется тогда доллар был около 7 грн. Хотя уже и не помню.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-листопада-2011 20:04 

Вік: 39
Повідомлення: 11
Звідки: Кривой Рог
до первой замены ремня грм а это 50 тыс


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 117 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія