вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 09:53

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: IT-likar



Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 25-лютого-2013 04:42 
Учень
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 29
Звідки: Житомир
13 лютого відвідав фірмове СТО "АІС" для проходження ТО-0.
Попередній запис робив по телефону за декілька днів раніше. Пробіг на момент проходження ТО - 4907 км.
На момент проходження ТО суттєвих нарікань не було, за виключенням появи рідини під гумовими килимками водія та переднього пасажиру. Причина виявилася в нещільно закритих кришках стічних отворів дна кузову. Тому при їзді по калюжах волога попадала всередину. Після додаткової герметизації проблема зникла.
Вартість проведення всіх регламентних робіт (розвал/сходження, заміна мастил двигуна та коробки трансмісії і т.д.) склала 431,03 грн. без ПДВ. Вартість витратних матеріалів - 560,64 грн. без ПДВ. Загалом - 1 190,02 грн. з ПДВ.
Порівняв ціни "АІС" на витратні матеріали із цінами у вільному продажі. Орієнтовно на 5-10% завищено ніж роздрібні ціни. Виходить вигідніше приїжджати на СТО із своїми матеріалами або взагалі туди не приїзджати :)

Дуже переймався станом ходової після екстремальної їзди автошляхами Житомир-Бердичів, Житомир-Чуднів. Але все обійшлося.

ЗІ: Сподобалася наявність на території СТО WiFi-інтернету та ПК з ОС Linux з вільним доступом. Що доволі виручило мене по роботі (оскільки ТО проходив протягом більше ніж 4 год.) - по веб-інтерфейсу віддалено зайшов на свій власний офісний ПК, а з нього ТімВьювером на ПК клієнтів для проведення сервісних робіт з програмним забезпеченням.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-лютого-2013 22:03 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 61
Повідомлення: 251
Звідки: Полтава
Цитата:
з відсіку двигуна йде неприємний запах грітого пластику

Так що з запахом?

_________________
Зображення

Зображення

бортжурнал


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-лютого-2013 10:14 
Учень
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 29
Звідки: Житомир
Так що з запахом?

За пару тижнів все минулося

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-серпня-2013 03:38 
Учень
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 29
Звідки: Житомир
Так... Халепа... Намагаюся регулярно читати форум, а щодо свого журналу - навіть забув про його існування :(

Халепа 2. Повертаючись вночі на вихідних з відрядження, на перегоні Дніпропетровськ - Решетилівка (Полтава), зупинився обабіч траси для вирішення певних питань і помітив, що в автівці праве переднє колесо повністю "спущене", край диску в одному місці підігнутий, а гума в деяких місцях "підтерлася" навіть до корду :( Я був шокований. Мабудь десь поспішаючи зловив "ямку", чому вчасно не надав значення. І стирання гуми свідчить про (в принципі) тривалий час руху на спущеному колесі. А я навіть на кермі не відчував, що автівкою "водить" чи що. Якби не потреба зупинки, мабуть так і їхав би поки не залишився б на одному диску.
З попереднього свого досвіду водіння памятаю, що було таке, що пробивав переднє колесо і авто майже відразу починало "водити". А тут навіть найменьшого натяку, що щось не так не відчув. Дивно якось.

ЗІ: Доїзджаю вже 30 000 км. За тиждень-два поїду на ТО. ТО на 20 000 км довелося робити самостійно - був у відрядженні, а найближче фірмове чи то партнерське СТО АІС в м. Бердянськ відмовилося робити ТО. То ж самостійно замінив мастило двигуна, фільтр масляний та повітряний. Придбав ще фільтр пального, але знайшов його лише під баком з пальним, тому міняти не наважився. Мабудь влетить мені добряче від АІС за таке "самоуправство", але виходу іншого не було - не їздити ж на одному й тому ж мастилі 15 000. На ТО-30000 попрошу щоб зробили все що мали й на ТО-20000 робити. Цікаво чи погодяться.

ЗІІ: Якось на заправці поблизу м. Херсон (заправляюся виключно на АЗС ОККО і виключно Pulls 95) мені залили в бак 38 л пального. І це при тому, що у мене датчик пального ще не почав світитися сигналом про закінчення пального. І куди вони їм так вдалося залили? Бак роздули чи що? До речі, він пластиковий.

ЗІІІ: А ще була ситуація декілька тижнів тому на підїзді до м. Запоріжжя. Не доїхавши орієнтовно 15-20 км. до міста при сигналі покажчика пального на рівні останніх двох поділок двигун захлох і більше не заводився. Хоча раніше декілька разів і на останній поділці по 20-30 км виїзджав і не глохла. Довелося оперативно через Інтернет шукати номера телефонів служб таксі, викликати автівку з проханням привезти бодай 5 л. пального. З 4-х служб лише одне погодилося. Доставка 5 л. пального за місто вночі обійшлася в 135,00 грн. (не включаючи вартість самого пального 65,00 грн.). Дуже виручили. За що безмежно вдячний і дівчині оператору і водію-таксисту, який оперативно мене знайшов.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-серпня-2013 09:25 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 966
Звідки: Севастополь
Забанений: Безстроково
зупинився обабіч траси для вирішення певних питань і помітив, що в автівці праве переднє колесо повністю "спущене", край диску в одному місці підігнутий, а гума в деяких місцях "підтерлася" навіть до корду

прислушивайся чаще в мочевому :lol: вишь как оберегает

ТО на 20 000 км довелося робити самостійно

походу с гарантии слетел :(

мені залили в бак 38 л пального. І це при тому, що у мене датчик пального ще не почав світитися сигналом про закінчення пального

недолив + неверно бак у нас немного больше указанного. У меня при двух рисочках влазит еще литров 30-32

Не доїхавши орієнтовно 15-20 км. до міста при сигналі покажчика пального на рівні останніх двох поділок двигун захлох і більше не заводився.

а вот это плохо. На СТО укажи данную проблему. Сам сейчас выкатываю бак и жду когда загорится, теперь боюсь чтоб как у тебя не произошло :shock:

_________________
Мы живем в прекрасном, интересном мире, в прекрасное, интересное время. Я нам завидую.

Зображення

Мой БЖ


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія