вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 11:30

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 20-січня-2023 15:50 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
Всім привіт
Машинка з 2014 року, останнім часом гірше почали світити ближні фари (якось тускліше), якість доріг погіршилась, вже зловив навіть пару як що погнув диски. Можливо хтось "прокачував" фари і поділиться досвідом. В інтернеті багато опцій, які між собою суперечать: одні ставлять ксенон, інші просто змінюють лінзи але залишають існуючі лампи, хтось ставить бі лед. Полірування фар особливо не допомогло, хоча вони на вигляд стали прозоріші. Буду вдячний за пораду


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-січня-2023 17:31 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
Всім привіт
Машинка з 2014 року, останнім часом гірше почали світити ближні фари (якось тускліше), якість доріг погіршилась, вже зловив навіть пару як що погнув диски. Можливо хтось "прокачував" фари і поділиться досвідом. В інтернеті багато опцій, які між собою суперечать: одні ставлять ксенон, інші просто змінюють лінзи але залишають існуючі лампи, хтось ставить бі лед. Полірування фар особливо не допомогло, хоча вони на вигляд стали прозоріші. Буду вдячний за пораду

Мій друг з весни минулого року експлуатує на Лачетті бі-лед лінзи ALED Bi Led i.Lens XLP-J 2.5 дюйма 35W , світло просто бомба. З ксеноном навіть не має сенсу порівнювати, про галоген взагалі мовчу. Якби на даний момент стало питання заміни лінз, однозначно ставив би щось подібне.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-січня-2023 21:46 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1981
Звідки: Славянск
Поменял на такие. Доволен. Со временем галогенки вырабатывают свой ресурс и плохо светят. Надо их каждые 300 часов "просвета" менять. А вообще первое дело - проверить регулировку фар на стенде. Явно не помешает. Ну и состояние самих фар: стекло и отражатель. Да, еще надо помнить, что галоген в голубом спектре хорош только в сухую погоду. В дождь и туман дороги не видно! А вообще ЛЕД, конечно....,но дороже. :hi:


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Встреча одноклубников Северного региона Донецкой области


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-січня-2023 23:43 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
А чи є зміст ставити "підсилені" лампи типу PHILIPS 12258XVPS2 H1 12V 55W P14,5s X-treme Vision Pro +150%? Виробники заявляють що вони на 150% яскравіше світять від штатних. Також читав що сама лінза з часом вигорає. Але цього не перевіриш поки саму фару не розбереш...


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-січня-2023 13:23 
Почесний письменник
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1480
Звідки: Харьков
Також читав що сама лінза з часом вигорає.


Выгорает не линза, а отражатель. Причем, реально выгорает - я видел на мерседесе старом оригинальные отражатели которые выгорели. В твоем случае - менять линзы в сборе. Либо на аналогичные, либо ставить би-ксенонновые.

_________________
Взрослый - это когда спидометр расчерчен до 250 км/ч, а ездишь все равно 90...


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-січня-2023 13:27 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1861
Звідки: Донецк-Лисичанск-ГородРека - Украина!
Я собі ставив на МК (а це такий самий Кросс) Філіпс ЕкстрімВіжн +150. Так, це реально краще, ніж осрам. Потім було ДТП, я змінив фари на аналог + ксенон. І це була помилка) Бо "аналог" як не пробував - виставити "птичку" у мене не вишло, та ксенон теж не копійки коштує. Я б рекомендував тобі ЛЕДа в ближнє, або гарний галоген + світлодіоди в ПТФ. І буде тобі щастя
:smoke:

_________________
Каждый самурай сам выбирает свой путь... БЖ
Каждый самурай достоин прихода утра... БЖ 2
Он или Она?
****
"О Господи, сделай моих врагов смешными. И Бог ниспослал это." Вольтер


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-січня-2023 13:47 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
Дякую усім за відповіді.

Отже варіанти:
1)Ставити бюджетний бі лед не за всі гроші, писали про ALED Bi Led i.Lens XLP-J 2.5, вони підходять на Mk Cross? Може хтось конкретні моделі ставив і може порадити.
2) Стосовно зміни лінз, як зрозуміти що вони вигоріли відбивачі лінзи без розбору фари? Машина з 2014 року, вони вигорають з часом, чи як повезе? В інтернеті є відео установки morimoto 2,5D
3) Установка підсилених ламп типу філіпс екстрім віжн. Що це дасть якщо просто поставити без зміни лінз? Буде відчуватись покращення?

Дякую


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-січня-2023 15:33 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
Дякую усім за відповіді.

Отже варіанти:
1)Ставити бюджетний бі лед не за всі гроші, писали про ALED Bi Led i.Lens XLP-J 2.5, вони підходять на Mk Cross? Може хтось конкретні моделі ставив і може порадити.
2) Стосовно зміни лінз, як зрозуміти що вони вигоріли відбивачі лінзи без розбору фари? Машина з 2014 року, вони вигорають з часом, чи як повезе? В інтернеті є відео установки morimoto 2,5D
3) Установка підсилених ламп типу філіпс екстрім віжн. Що це дасть якщо просто поставити без зміни лінз? Буде відчуватись покращення?

Дякую

1. Наведені мною лінзи по суті універсальні. Їх можна ставити як у не лінзовану оптику(Н4. Н7) так і в лінзовану замість штатної лінзи. Звісно болт он вони не стають, але для цього існують різного виду перехідні пластини. Типорозмір цих лінз - 2,5 дюйма, тобто такий самий як і штатних, якщо помиляюсь поправте.
2. Можна спробувати заглянути в лінзу за допомогою ендоскопу, якщо відбивач полущився, то однозначно лінзи в утіль. Бі-ксенон лінзи не погано, але чим далі, тим асортимент, що нормальних ксенонових ламп, що блоків розпалу все слабший. Ну і ціна питання(лінзи + лампи + блоки) теж не буде копійчана. Якщо лінзи живі, трохі матові можна вважати живими, то як варіант поставити лед лампи. Собі взяв на ближній на алі(шукати K5C, реально дуже класно світять і гарні відгуки), заливка краща ніж у ксенона, а він у мене був не самий простий, на дальній теж з алі, але дешевенькі, теж подобається світло. Якщо буде потрібно, скину в ЛС посилання.
3. Пройшов всі варіанти +100, 150, ну такє, спочатку типу трохи краще, бо біліше світло. Ресурс у останніх Осрам + багато, був півроку лише.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-січня-2023 18:14 
Почесний письменник
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1480
Звідки: Харьков
Бо "аналог" як не пробував - виставити "птичку" у мене не вишло

В ксеноне надо выставлять не птичку, а ступеньку. Другая форма СТГ. Советую перечитать старую тему по ксенону - там это уже лет 10 назад было разжовано по полочкам.

Я б рекомендував тобі ЛЕДа в ближнє

Ни в коем случае..

Добавлено спустя 3 минуты 28 секунд:
Стосовно зміни лінз, як зрозуміти що вони вигоріли відбивачі лінзи без розбору фари?

Никак. Только косвенное решение - стало светить хреново, поменял лампы - не помогло == выгорели отражатели. Точный же диагноз даст только вскрытие.

Добавлено спустя 5 минут 44 секунды:
3) Установка підсилених ламп типу філіпс екстрім віжн. Що це дасть якщо просто поставити без зміни лінз? Буде відчуватись покращення?

Если таки выгоревшие отражатели - практически ничего не даст.

Мой тебе совет, подавить жабу, купить би-линзы, купить комплект нормального ксенона с цветовой температурой 4300К (в крайнем случае 5000К), поставить все это дело и забыть о проблеме света как о страшном сне. Я и на СК и на пиканто и на рав4 сделал точно так же. В пиканто, кстати, достался колхозный ксенон (который без линз впихнутый). Это было адище реальное. Во первых слепит встречку, а самое противное - светит хреново. В итоге - и титул "ясноглазый три-два-рас" носишь и сам нихрена не видишь. После замены на би-линзы все стало на свои места - встречку не слепит, СТГ четкое, паразитных засветок нет, видно хорошо. Я ПТФы после установки би-линз на рав4 стал использовать по назначению, а именно - включать в тумане только :)

_________________
Взрослый - это когда спидометр расчерчен до 250 км/ч, а ездишь все равно 90...


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-січня-2023 10:47 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1861
Звідки: Донецк-Лисичанск-ГородРека - Украина!
Бо "аналог" як не пробував - виставити "птичку" у мене не вишло

В ксеноне надо выставлять не птичку, а ступеньку. Другая форма СТГ. Советую перечитать старую тему по ксенону - там это уже лет 10 назад было разжовано по полочкам.

Я б рекомендував тобі ЛЕДа в ближнє

Ни в коем случае..

:lol: Критика)
Человек пишет - "..не за все деньги мира!" а ему предлагается би-линзы и ксенон :bj: Если брать аналог, то линза светить будет криво, 100500. Надо ехать на станцию, перерабатывать, выставлять. Считаем бюджет. Ксенон стоит тоже не копейки и установка занимает время/деньги, плюс время для розжига лампы. Можно канешна "вполнакала" делать. тоже инфы на 15лет практики, но опять это электрика, работа и всетакое.
Замена фары (при полной замене) может дать худший эффект. У меня так произошло. Оригинал - бабки. В равах лампа становится сбоку (да?) фары - поэтому лэд хоть с линзой, хоть с отражателем не дает светоотдачи и ровного света из-за формы лампы лэда.
Повторю, у меня на МК стояли светодиоды в птф и никого не слепили, при этом ровный свет. На Форде (без линзы в фаре) стоит светодиод, в ближнем и птф и никого (уж поверь!) не слепит. Все выставляется и регулируется (не за все деньги мира)
:smoke:

Добавлено спустя 5 минут 23 секунды:
у меня в БЖ (не реклама. хотя, стапЭ! реклама нигуязебе!) есть видео работы ЛЭДов, на мокрой дороге и сухой. Хотя... Можно и дальше ездить на повозках и нюхать жеппу лошади/колхозить фару и ксенон, дело ваше
:smoke:

_________________
Каждый самурай сам выбирает свой путь... БЖ
Каждый самурай достоин прихода утра... БЖ 2
Он или Она?
****
"О Господи, сделай моих врагов смешными. И Бог ниспослал это." Вольтер


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-січня-2023 13:42 
Почесний письменник
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1480
Звідки: Харьков
Человек пишет - "..не за все деньги мира!" а ему предлагается би-линзы и ксенон

Это и есть - не за все деньги мира. Вот если бы я предложил человеку купить новую машину со штатным ксеноном - вот тогда оно конечно.

Добавлено спустя 1 минуту 1 секунду:
в ближнем и птф и никого (уж поверь!) не слепит.

Извини, не верю. Особенно про ПТФ и не слепит.

_________________
Взрослый - это когда спидометр расчерчен до 250 км/ч, а ездишь все равно 90...


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-січня-2023 14:32 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1861
Звідки: Донецк-Лисичанск-ГородРека - Украина!
Graf
https://forum.geely-club.com.ua/viewtop ... 75#p657875 :wlcm:

Добавлено спустя 1 минуту 46 секунд:
Сегодня звонил своему Продавцу, спросил за лампы. 1400 комплект, поставлю еще на дальний)

_________________
Каждый самурай сам выбирает свой путь... БЖ
Каждый самурай достоин прихода утра... БЖ 2
Он или Она?
****
"О Господи, сделай моих врагов смешными. И Бог ниспослал это." Вольтер


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-січня-2023 21:33 
Катаюсь без інструктора

Вік: 58
Повідомлення: 170
Звідки: Киев
Проблему ближнего решил. viewtopic.php?p=655288#p655288 Стоят обычные Narva ctandart, светят нормально.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-лютого-2023 22:14 
Біля керма

Повідомлення: 74
Звідки: полтава
Заказував на Алі за 700грн LED з чіпами Filips ZES -не аби що, але на свої гроші світять на всі сто%. А фари у МК не кращі за кросс.. Лінзи ще рідні , але працюють не погано. Світло брав 4300К. Ніяких 5000 або 6000К-це красиво на морозному снігу, але в непогоду -біда. Але вибирати треба трохи дорожчі і щоб була добра мідна підкладка під чіпами-тоді вони краще охолоджуються , а отже і довше працюють, бо заміна їх-це біда..


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-лютого-2023 11:57 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
Привіт. Отже проблеми ближнього вирішив заміною лінз + Led ламп. Світло стало замітно краще, але тепер жовте дальнє на фоні покращеного ближньго виглядає не дуже ок. Порадьте лампи нейтрально білі на дальте світло, може з Алі щось хороше є

Додано спустя 1 минуту 50 секунд:
Заказував на Алі за 700грн LED з чіпами Filips ZES -не аби що, але на свої гроші світять на всі сто%. А фари у МК не кращі за кросс.. Лінзи ще рідні , але працюють не погано. Світло брав 4300К. Ніяких 5000 або 6000К-це красиво на морозному снігу, але в непогоду -біда. Але вибирати треба трохи дорожчі і щоб була добра мідна підкладка під чіпами-тоді вони краще охолоджуються , а отже і довше працюють, бо заміна їх-це біда..

А вони підуть на дальні? Можете скинути посилання?

Додано спустя 1 час 46 минут 3 секунды:
Graf
viewtopic.php?p=657875#p657875 :wlcm:

Добавлено спустя 1 минуту 46 секунд:
Сегодня звонил своему Продавцу, спросил за лампы. 1400 комплект, поставлю еще на дальний)


Підкажіть чи вдалось поставити на дельне? як світить?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 15-лютого-2023 16:00 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1861
Звідки: Донецк-Лисичанск-ГородРека - Украина!
kostchen69
на жаль, ні :( viewtopic.php?p=657935#p657935

_________________
Каждый самурай сам выбирает свой путь... БЖ
Каждый самурай достоин прихода утра... БЖ 2
Он или Она?
****
"О Господи, сделай моих врагов смешными. И Бог ниспослал это." Вольтер


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-лютого-2023 08:14 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
kostchen69
на жаль, ні :( viewtopic.php?p=657935#p657935

Ок, спробую замовити і встановити. А там посадочне 40мм підійде щоб фара заглушка фари закрилась?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-лютого-2023 11:56 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1861
Звідки: Донецк-Лисичанск-ГородРека - Украина!
kostchen69
Я коли шукав лампи, теж задавався таким питанням. Є рішення - на авторинку мені пропонували ковпаки збільшеного об'єму. Вони встановлюються замість штатних.

_________________
Каждый самурай сам выбирает свой путь... БЖ
Каждый самурай достоин прихода утра... БЖ 2
Он или Она?
****
"О Господи, сделай моих врагов смешными. И Бог ниспослал это." Вольтер


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-лютого-2023 13:35 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
kostchen69
Я коли шукав лампи, теж задавався таким питанням. Є рішення - на авторинку мені пропонували ковпаки збільшеного об'єму. Вони встановлюються замість штатних.

Знайшов компаки, підходять 65мм, поставив на дальні. Ще не використовував бо їзджу по місті. Відпишу згодом відгук


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-березня-2023 07:42 
Трохи за кермом

Вік: 35
Повідомлення: 108
Звідки: Харьков
Если выгорел отражатель на линзе, то ничего уже не поможет, только замена самой линзы, у меня было так ,выгорели отражатели, линзы изготовлены были со стекловолокна, и со временем они прогорели, были заменены на новые, свет теперь отличный

_________________
Сварка, покраска


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія