вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 11:44

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку   1, 2  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 23-травня-2009 00:56 
Біля керма

Вік: 39
Повідомлення: 57
Звідки: Львів
Всім привіт!
Зробив підсвітку під капотом на МК :-D
Для цього використав автомобільну переноску денного світла - 36грн., кнопка - 4грн., а 2 пластикові стяжки, ізострічка, пару проводів було вже. З переноски відрізав штекер який вставлявся в прикурювач. Відмірявши місце де буде встановлено лампу(намагався знайти таке місце, щоб нормально світло падало на моторний відсік, нікуди нічо не впиралось і щоб лампа нічому не заважала) потрібно зняти обшивку і пробити декілька дірочок, щоб можна було зтягнути пластиковими стяжками лампу до обшивки капоту, тоді роз'єднавши провід, (-) проклав в сторону кнопки , а (+) в протилежну сторону до акумулятора, провода на капоті проходять під обшивкою. За рахунок кнопки підсвітка автоматично включається сама, коли капот відкривається і виключається відповідно коли капот закривається, це дуже зручно доречі. Фотографій під час установки підсвітки я не робив, але я думаю все буде зрозуміло і з фотографій, які я зробив вже після встановлення.
Якщо хтось робив щось подібне, то поділіться досвідом, дуже цікаво.
:bye:


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +4 (відгуків: 4)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2009 04:26 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 59
Повідомлення: 1079
Звідки: Луганск
Забанений: Безстроково
Спасибо за фотоотчет. Очень даже неплохо получилось :ay: .

_________________
Астронавты! Которая тут цапа?
- А там... ржавая гайка, родной.
- У вас всё тут ржавое...
- А эта самая ржавая. (с) Кин-дза-дза


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2009 10:09 
Автомеханік
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 3516
Звідки: Одесса-мама
Tank
ЗАЧЕТЬ!! :ay: ! Один вопрос - как будет себя вести пластик лампы в условиях нагретого двигателя еще и летом... лампа всетаки ж бытовая :???:

_________________
Зображення
Зображення


исходя из того, от куда растут руки работников АИС - педикюр и маникюр для них одно и тоже!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2009 10:57 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 3122
Звідки: Івано-Фраківськ
Tank
Щоби не сліпило вночі можна на передню частину лампи приклеїти полоску алюмінієвої фольги.
А можна взагалі обклеїти широкою полосою задню передню і верхню частини. Фольга буде працювати як рефлектор, відбивати світло і спрямовувати весь потік на моторний відсік. І в очі світити не буде,а вночі це важливо.

А взагалі молодець! Ще не було людини на форумі, яка в перших же двохповідомленнях принесла стільки важливої інформації! :ay:

_________________
Жуля МК Комфорт Чорна Перлина


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2009 11:37 
Шановний знавець

Вік: 50
Повідомлення: 1534
Звідки: Житомир
Мое мнение, лучше было бы просто приготовить крепление лампы, а лампу не устанавливать, просто возить ее в багажнике. При надобности можно установить в приготовленные крепления. Все равно она очень редко нужна. А так можно воспользоваться лампой и для других целей.
Ну и как показывает практика копошения в подкапотном пространстве, лучше местное хорошее освещение, которое освещает хорошо определенный узел.


Я себе купил светодиодный фонарик, который крепится магнитами к кузову и имеет подвижный кронштеин. Провод от него сматывается в него на катушку. Длина провода 3м. Цена 17 грн (на хмельницком базаре).
Уже использовал его при подсветке и под капотом, и в салоне и даже в палатке когда были на природе.

_________________
Мои бортовик


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2009 14:03 
Біля керма

Вік: 39
Повідомлення: 57
Звідки: Львів
Oich написав:
ЗАЧЕТЬ!! ay ! Один вопрос - как будет себя вести пластик лампы в условиях нагретого двигателя еще и летом... лампа всетаки ж бытовая Confused

Я так катаюсь вже від зими...за весь час повело трошкі прозору трубку в якій розташована лампа(див. фото 2jpg), решта все ок, вот і мене цікавить що можна придумати щоб її ще більше не повело??? може трубку замінити на якусь іншу??? :???:

WishMaster написав:
Щоби не сліпило вночі можна на передню частину лампи приклеїти полоску алюмінієвої фольги.
А можна взагалі обклеїти широкою полосою задню передню і верхню частини. Фольга буде працювати як рефлектор, відбивати світло і спрямовувати весь потік на моторний відсік. І в очі світити не буде,а вночі це важливо.

Ви розумієте насправді підсвітка не сліпить якщо стояти біля капоту і щось робити, так виглядає на фото бо я відійшов на деяку відстань від машини.
Там вже є рефлекотр із заводу в лампі, ним виступає якийсь білий папір в трубці за лампою(придивіться до фото 2jpg).....але з фольгою цікава ідея.
Well-wisher написав:
Мое мнение, лучше было бы просто приготовить крепление лампы, а лампу не устанавливать, просто возить ее в багажнике. При надобности можно установить в приготовленные крепления. Все равно она очень редко нужна. А так можно воспользоваться лампой и для других целей.

Розумієте справа в тому, що я ставив перед собою завдання зробити стаціонарну підсвітку комфортну, тобто відкрив світить, закрив не світить і щоб не треба було бігати діставати, розмотувати і підключати переноску. Я не вмію добре фотографувати...але насправді там дуже хороше освітлення і коли потрібно перевірити масло чи в бачках рідини або свічки подивитись....запобіжники, реле і т.д. то така підсвітка доречна.
Well-wisher написав:
Ну и как показывает практика копошения в подкапотном пространстве, лучше местное хорошее освещение, которое освещает хорошо определенный узел.

Безперечно, повністю з вами згоден і саме тому в багажнику вожу з собою: ліхтарик, переноску звичайну і переноску денного світла...але я це все використовую частіше на природі чим в авто, а в моторому відсіці вистарчає на разі стаціонарної підсвітки.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2009 20:43 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 1033
Звідки: Каменец-подольский
Попередження: 1
А предохранитель є чи "+" підключено на пряму, не дай боже коротне...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2009 20:52 
Біля керма

Вік: 39
Повідомлення: 57
Звідки: Львів
Запобіжника нема :bn: але я подумаю над цим.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2009 14:26 
Біля керма

Вік: 39
Повідомлення: 57
Звідки: Львів
Працюю над запобіжником, порекомендуйте наскільки ампер ставити? Лампа 12 Вольт, 8 Ватт :???:


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2009 14:36 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
I=P/V=8/12=0,67+запас=2А

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2009 14:47 
Біля керма

Вік: 39
Повідомлення: 57
Звідки: Львів
aleks6114 написав:
I=P/V=8/12=0,67+запас=2А

:hi:
Є в наявності на 3А ...підійде? чи треба чітко на 2А? ....і дякую за оперативну відповідь ;-)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2009 15:02 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 452
Звідки: Луганск / Киев
Tank написав:
Є в наявності на 3А ...підійде? чи треба чітко на 2А?


Без проблем можешь ставить на 3А. Предохранитель нужен для того чтобы защитить питающую сеть, от нагрузки которая может выйти из строя. ;-)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2009 15:10 
Біля керма

Вік: 39
Повідомлення: 57
Звідки: Львів
Matrix написав:
Без проблем можешь ставить на 3А. Предохранитель нужен, для того чтобы защитить сеть от нагрузки, которая выйдет из строя. Wink

:hi:
Дякую за відповідь ;-)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-червня-2009 03:34 
Біля керма

Вік: 39
Повідомлення: 57
Звідки: Львів
Поставив запобіжник на 3А :-D


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2012 21:48 
Відмінний драйвер

Вік: 49
Повідомлення: 223
Звідки: Пологи
Ночью при открытии капота не черта не видно ,кто что выдумывал для подсветки может с ВАЗа что нибудь прилепить а концевик как придумать может кнопку а может геркон прилепить у кого есть варианты? :cool:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2012 21:49 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 1132
Звідки: Харьков
А зачем оно нужно вообще?

_________________
Авторские карнизы для штор.
https://vk.com/dekor_elit
Мой БЖ viewtopic.php?f=8&t=6864&p=530097#p530097


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2012 21:50 
Автомеханік
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 3516
Звідки: Одесса-мама
о кстати интересный и актуальный вопрос, потому что телефоном подсвечивать не комильфо

_________________
Зображення
Зображення


исходя из того, от куда растут руки работников АИС - педикюр и маникюр для них одно и тоже!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2012 21:52 
Відмінний драйвер

Вік: 49
Повідомлення: 223
Звідки: Пологи
А если в дороге поблема какая нибудь с собой фонарик возить!


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2012 21:53 
Інженер
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 4292
Звідки: Россия,Киров
Забанений: Безстроково
Я вожу зажигалку с светодиодом :lol:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2012 21:57 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
ну, у меня в машине лежит фонарик "на всякий случай"...
А так... даже и не знаю, зачем там подсветка...

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2012 22:00 
Відмінний драйвер

Вік: 49
Повідомлення: 223
Звідки: Пологи
Приехал я с работы вечером на улице 22 градуса ,что бы утром без проблем снимаю АБ ставлю в прихожей,утром заводится с пол оборота а если не снимать то с трудом не хочу машину насиловать,так вот самый раз подсветки и не хватает открыл капот и всё видно! :cool:(Машина на улице стоит)


Востаннє редагувалось sanya7407 в 02-лютого-2012 22:01, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2012 22:01 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
sanya7407 написав:
Приехал я с работы вечером на улице 22 градуса ,что бы утром без проблем снимаю АБ ставлю в прихожей,утром заводится с пол оборота а если не снимать то с трудом не хочу машину насиловать,так вот самый раз подсветки и не хватает открыл капот и всё видно! :cool:

а откуда ж оно питание брать будет, если ты АКБ снимаешь?!

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2012 22:04 
Відмінний драйвер

Вік: 49
Повідомлення: 223
Звідки: Пологи
Не обезательно для снятия АБ ,крипления открутил, клему снял, капот закрыл!Но с подсветкой было бы видней !


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2012 22:06 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 222
Звідки: Комсомольск
если уж очень надо то прилепи полоску светодиодную( можно сделать по простому напрямую от АКБ+выключатель или немного помучатся и сделать через концевик открыл-загорелось, закрыл-потухло) кстати сам об этом думал :o люблю по ночам в машине поковыряться :o

_________________
самая громкая, постоянно ломающаяся и требующая к себе внимания деталь в машине это - женщина :)

китаяночка :)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2012 22:10 
Дід
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 13879
Звідки: Киев
Serj написав:
Терли уже сабж тут

Объединено

Добавлено спустя 1 минуту 35 секунд:
Парни, сделайте паузу. прочтите еще раз обновленную тему, потом опять продолжайте

_________________
Люди! Берегите друг друга, ведь мы у нас одни!
БЖ CK-1_1,5_Comf Утомленное Солнце FAQ форума Правила форума


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку   1, 2  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія