вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:37

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: ВОЛОТ



Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 18-серпня-2018 10:39 
Учень

Вік: 41
Повідомлення: 48
Звідки: Lugansk
Спасайте, хлопці!багажник не открывается ни с салона , ни ключом!! ШГ делать? :bc: :shock:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-серпня-2018 11:20 
Тисячник

Вік: 50
Повідомлення: 1076
Звідки: Фастов
Откидывай спинку и открой из багажника, только так. У меня так подклинил на СК, пришлось попотеть, но замок разобрал только из багажника.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-серпня-2018 11:30 
Учень

Вік: 41
Повідомлення: 48
Звідки: Lugansk
Откидывай спинку и открой из багажника, только так. У меня так подклинил на СК, пришлось попотеть, но замок разобрал только из багажника.

да я откинул - но как долезть до замка? получается надо снимать пластиковый порог тот?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-серпня-2018 14:26 
Трохи за кермом

Вік: 39
Повідомлення: 86
Звідки: Ивано-Франковск
В мене була проблема не закривався багажнік, 2 болта що затягують замок на кришці багажника ледве тримались, підтягнув і все норма. Відповідно з багажника залізти, зняти в тому місці де замок кусок обшивки (кліпси) і викрутити 2 болта, думаю буде доступ до них...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-серпня-2018 17:41 
Тисячник

Вік: 50
Повідомлення: 1076
Звідки: Фастов
да я откинул - но как долезть до замка? получается надо снимать пластиковый порог тот?

Замок в самой крышке багажника, снять клипсы и снять частично обшивку крышки багажника.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2018 08:45 
Учень

Вік: 41
Повідомлення: 48
Звідки: Lugansk
Вобщем, всем спасибо! а суть заключалась в следующем.Да, через багажник добрался открыл и все такое, НО!!!!Это просто полтергейст! Раскрутили замок , а там.....чтобы вы думали?! МЕшала неведомо как попавшая гаечка с болтика , который крепит рамку где номерной знак! как она туда попала.....ваще без понятия!гаечку вытруил, смазал, немного поодгнул рычажок который к тяге ведт и..все лучше чем с салона машина была. открывается очень легко!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія