вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 12:27

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 666 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 05-травня-2015 17:13 

Вік: 46
Повідомлення: 8
Звідки: кировоград
добрый день. сегодня с экзиста забрал каябу 343431 и обнаружил что, отверсия в сайлентблоках - конусное, кроме того в центре это -16.6 мм, а болт на балке 16 мм. здесь я не видел, в обсуждениях, что бы кто то писал о переделках нижних сайлентов. в связи с этим вопрос это каяба такие или все переделывали молча? прошу ответить так как на заказы- доставки уходит время , а машина нужна на вчера. :-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-травня-2015 18:48 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
Не знаю поможет ли эта информация!?
В ноябре 2013 ставил такие (343431) на МК 2011 года! Честно говоря ничего не замерял, поставил без каких-либо переделок!

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-травня-2015 20:15 

Вік: 46
Повідомлення: 8
Звідки: кировоград
штангелем измерять в середине уха не могу , но на сколько достал разница 0.5- 0.7 мм. чисто предположение - может втулка при стягивании гайкой во внутрь сжимается? или завтра менять или ставить? или заказать токарю конусные вставки?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-жовтня-2015 22:35 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 295
Звідки: хмельницкий
Заказал такое...
.Starline
TL C00180.2 Амортизатор підвіски газовий
На екзист.уа по 468.00 ибо родные стучат как ведра с гайками.. Поменяю- отпишусь, на деле - дешевле нет..

_________________
Умение мыслить логично позволяет человеку совершать цепь закономерных ошибок.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-жовтня-2015 19:33 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
завтра менять или ставить?

Если они не левые, ставь и не думай.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-листопада-2015 11:37 
Учень

Повідомлення: 25
Звідки: одесса
Добрый день ! Подскажите. Вчера снял заднюю обшивку и понял от куда текла вода в багажник - через амики. Есть ли варианты поменять резинки на что то более долговечное? Где то читал что от Соболя ставят - но не уверен.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2015 22:13 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 295
Звідки: хмельницкий
Заказал такое...
.Starline
TL C00180.2 Амортизатор підвіски газовий
На екзист.уа по 468.00 ибо родные стучат как ведра с гайками.. Поменяю- отпишусь, на деле - дешевле нет..

пришли, поставил, жесткие, а стук остался, когда я смотрел на сайлентблоки задней балки из под машины- были целые, когда снял колесо-- по наруже сбитые до метала...заменил, полет нормальный, а амики жестковатые...что бы вода не попадала в салон установил на штоки кусочки "т" образной резиновой трубки, потеков нет, правда после замены родных опорников течи тоже не было, но я решил что такое лишним не будет...

_________________
Умение мыслить логично позволяет человеку совершать цепь закономерных ошибок.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-листопада-2015 22:43 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
Есть ли варианты поменять резинки на что то более долговечное?

Писяно, переписано очень много. при желании найдешь. Коротко-резинки от переднего амо ВАЗовской классики.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-травня-2016 03:25 

Повідомлення: 1
Звідки: Украина,Киев
Ребята подскажите-аналоги сайлентблока заднего аморта!!!

Добавлено спустя 7 минут 37 секунд:
Вот такая беда(((

Добавлено спустя 9 минут 44 секунды:
:(((((


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2016 10:18 
Катаюсь без інструктора
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 154
Звідки: Черкассы
Добрый день. Была у меня такая же беда уже давно, тысяч на 30 пробега. Как таких з/ч с кодами нету. Рылся в инете и нашел наших производителей, кто-то просто делает на заводе под наш размер. Гугл Вам в помощь. Мне помогло и это было года 2 назад. Удачи.

_________________
Зображення Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2016 20:34 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 784
Звідки: Киев
Korsic77
А то что у тебя потекший аморизатор,это не проблема нееее????

Добавлено спустя 4 минуты 43 секунды:
Рылся в инете и нашел наших производителей, кто-то просто делает на заводе под наш размер.
Ай молодец!!!!
Гугл Вам в помощь
Помог человеку советом!!!!!!!!! :ay:

_________________
Зображення
Мой бортовичок


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2016 21:06 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 758
Звідки: Запоріжжя
Ребята подскажите-аналоги сайлентблока заднего аморта!!!


3 сторінки позаду вже писалося.
Я собі замовляв на http://shanhay-motors.com.ua/p15899025- ... atora.html.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-травня-2016 13:04 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 107
Звідки: Измаил
я так понял что амморты каяба одинаковые что на мк, что на мк cross, разница в пружинах. и ещё вопрос-какой средний пробег задних аммортов.подъезжаю к 60 тыс.вроде как бы что-то малясь начинает тарабанить,не факт что,но есть возможность поменять.Люблю чтоб всё было по феншую,тем более с моими за*бами подорваться и резко уехать на 500-800 км в одну сторону за кордон))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-липня-2016 01:41 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 990
Звідки: Кривой Рог (Ялта)
Вот хо поделиться инфой,рискнул заказал на Exist не дорого kager 81-1525 для кузова P10(2001-2005) прихожу в офис(заблаговременно взял с собой) старые E2949 и что я вижу при сравнении шток вытянутый на полную короче на 5см, это значит что они на полный пробой могут бить в отбойник и соответственно я их не забрал,сославшись что они корочё и всё такое,проделанная работа была сделана больше для интереса чем для приобретения,так что брать не стоит и соответственно их аналоги


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-липня-2016 22:23 

Вік: 31
Повідомлення: 3
Звідки: Одесса
Соклубовцы, а бывает такое, что родные амморты прошли 123тыс? у них вроде по заводу норма - 100, а бывший хозяин божится что не менял их, у меня вот правый задний застучал - видать пришла пора.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-липня-2016 00:50 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 990
Звідки: Кривой Рог (Ялта)
SlavaOdessit
в этом мире всё бывает


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-липня-2016 11:44 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 617
Звідки: Черниговская область
Соклубовцы, а бывает такое, что родные амморты прошли 123тыс? у них вроде по заводу норма - 100, а бывший хозяин божится что не менял их, у меня вот правый задний застучал - видать пришла пора.


Я продал машину 85 тыс. 1 задний и 1 передний были родные исправные...

_________________
MonitoringObmennikov - выгодные курсы электронных валют
Жить хорошо, а хорошо жить еще лучше!!!
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-лютого-2017 14:21 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Всьому товариству хаюшкі. Ось і на моїй мк (як раз під сорок тищ пробігу) ззаду щось загупало. Гупає відчутно на морозі, при плюсах притихає. Холодно, грязюка під машину облом лізти (можна було б спробувати відкинути амортизатор,щоб точніше діагностувати стук), тому вирішив зразу лізти до верхньої опори. Спочатку заїхав в магазін по заглушку для каналізації Ду=100мм. Потім зробив примітивний різак. Все на картинці.
Текст:
ЗображенняЗображення

Тільки брусочок бажано брати по-міцніше, бо у мене такі хруснув, прийшлося багато дорізати ножем. В бруску накернити центри під отвори (5мм під центральний гвинт і 3мм під шуруп-різак).Між центрами я відміряв 54мм. Гвинт М5 зажав двома гайками (зверху і знизу) і вкрутив шурупа. Готово. Далі в пластиковій накладці арки колеса відмітив центр і просвердлив отвір 5мм. Вставляємо різак і ріжем. В кінці можна легко дорізати ножем.
Текст:
ЗображенняЗображення

Отвір вийшов рівний і великий, рука гарно влазить і працювати можна більш-менш.
Моя опора виявилася візуально цілою і нічого не підтікало.
Текст:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

От тільки гума гуано повне - вже за руками береться. Змазав і зібрав. Закрив заглушкою,встала плотненько.
Текст:
ЗображенняЗображення

Стук залишився.
Можливо причиною стуку є щось інше,але на 100% пов'язано з гумою. Можливо нижня прокладка під пружиною, вона в мене з'їхала з місця і завернулася,але то вже давно так. Розберемось. Я розібрав, бо був час (зробити отвір) і щоб зняти розміри.
Дистанційна втулка має зовнішній діаметр 12мм,висота верхній подушки опори 18мм,максимальний діаметр -46мм. Виходячи з цього і буду щось підбирати. Буду шукати втулку висотою не менше 20мм з внутрішнім отвіром 12мм і головне щоб був гумовий воротничок, як у резинок ланоса (втулки стійок переднього стабілізатора),що ми (дехто) тулимо замість наших рідних на тіж стійки переднього стаба.
Ось так,може кому стане в нагоді.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 10-березня-2017 08:17 
Біля керма
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 59
Звідки: Донецк
Ребята подскажите-аналоги сайлентблока заднего аморта!!!

от 2108 подходит. Только там внутренний диаметр 12 мм, а нужен 16. Сверлится элементарно, там втулка алюминиевая.
Да...и не много нужно подрезать край, ножовкой по металлу.

_________________
Зображення
Мой Бортовой Журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-квітня-2017 15:22 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Так ми і не прийшли до якогось одного рішення, що ж його ставити замість верхньої (двох половинок) опори та нижнього сайлентблоку заднього амортизатора. Ну так щоб дешево та сердито.
Верхня опора
Приєднання файлів:
Устройство верхней опоры заднего амо.jpg

Розміри верхньої подушки: зовнішній діаметр - 40мм, внутрішній діаметр - 12,5мм, висота(подушка бувша в використанні) - 18мм.
Діаметр втулки зовнішній - 12мм, внутрішній 10мм.
Особисто я замість верхньої подушки буду використовувати втулку амортизатора від волги № 21-2905460. Розміри: зовнішній діаметр -32мм,внутрішній - 9мм, висота (без воротничка) - 22мм.,висота воротничка - 4мм. Вона з воротничком, фото її тут вже було. Оригінальну металеву втулку буду залишати. В волгівську втулку вона входить досить туго,але входить. Буде так.
Приєднання файлів:
Втулка амортизатора Волги.jpg

Якщо міняти зразу всю опору (дві подушки одразу), то можливо є сенс ставити втулки амортизатора ваз2101,типу сс20.
Всі ці заміни не потребують ні доопрацювань, ні особливого інструменту (за виключенням ключів на 18 і 16.) і можливі практично "на коліні", тобто любий автовласник може їх ставити.

Нижній сайлентблок амортизатора. Він має наступні розміри
Приєднання файлів:
Сайлентблок заднего амортизатора _ Джили МК.jpg

Розміри h, H, d, D важливі при визначенням з аналогами. Тут вже хтось згадував, що у каяби металева втулка з конусними заходами,так тут теж так зроблено. Навіщо - не знаю і це зовсім не обов'язково.
Провушина амортизатора має діаметр (під сайлентблок) 37мм, шириною 25мм; Діаметр осі - 16мм.
Що маємо в аналогах?
Сайлентблок заднього амортизатора ВАЗ2108, але без допрацювання він не стане. Потрібно його: 1- розточити до діаметру 16,5мм, при цьому залишиться 3,5мм тіла алюмінієвої втулки; 2 - обрізати ножовкою края, щоб залишити H=40мм. І при цьому діаметр D у нього дорівнює 41,5мм. Важкувато йому буде влізти в діаметр провушини 37мм. Зате є варіант, що буде вічним.
Згадувалися тут ще втулки (конічні) від заз.Від запора вони малі,а від таврії... ну там стоять сайлентблоки і нам вони аж ніяк не лізуть.
Є ще такі варіанти:
УАЗ,втулка ресор
Приєднання файлів:
Втулка ресор УАЗ.jpg

Вони потребують ще металевої втулки,можливо їх варто ставити дві на один амо, тобто обрізати і здавлювати з боків шайбами,потрібна буде ще одна широка шайба.
Волга, втулка ресор (старий варіант і новий)
Приєднання файлів:
Волга. Втулка ресорная, короткая,старого образца.jpg


Приєднання файлів:
Волга. Втулка рессорная..jpg

Обрізати,ставити по дві втулки на один амо,внутрішня втулка не потрібна, а потрібна одна широка шайба. Як на мене краще ніж з уазу.

Я знайшов ще такий варіант. Мерседес, № А0003232444
Приєднання файлів:
Втулка Мерседес код А0003232444.jpg

Вона непогано підходить під наші розміри, але потребує внутрішньої металевої втулки приблизним розміром діаметр 16,5 х діам.22-23мм х 40мм (висота). Ціна на екзисті 11-24грн за втулку.

Всі варіанти,окрім волговськіх ресорних втулок, вимагають зняти амортизатор і запакувати нижню втулку (тиски або болт+широка шайба+гайка). Волговські слабі в діаметрі D, але при стискуванні половинок я думаю,що вони задавляться і повинні добре вжатися в обійму амортизатора. Втім не факт,що будуть ходити довго.

Варіант з мерсовськими втулками здається буде найоптимальнішим (ціна-якість). Можливо є ще варіанти,пропонуйте.

Окрім того для тих,хто не бажає займатися таким тюніхом та економією є варіанти виробів схожими з оригіналом, наприклад у одеситів,що тут вище згадувалися.

Ось ще варіант майже на сто відсотків наш. Мазда 626 № GE60-28-200
Приєднання файлів:
Мазда626 № GE60-28-200. Сайлент продольной тяги задний.jpg

Переробка одна - обрізати внутрішню втулку до 40мм. Ціна на езисті від 87 грн,дешевше ніж у одеситів. dmitriy8775,зверни увагу.

РС. В мене постукував саме сайлентблок правого амортизатора. Ізолєнта, як тимчасовий варіант такі рулить. намотав декілька витків - підняв розмір майже до 39мм і на місті (під машиною) запакував. Стало тихо. Цікаво на скільки вистачить? :)
Собі закажу мерсовські, зроблю втулки і перепакую. Дешево і надіюсь,що сердито. Правда в мене ще є один сайлент вазівський, може його піджену під наші розміри.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2017 02:13 
Учень
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 32
Звідки: Івано-Франківськ
Вітаю.
І ще раз про сейлентблоки заднього амортизатора Джилі МК 2008
Маю такуж проблему, жахливий стук, немогли знайти що саме, потім додивились, сейленти аморта.
Вони уже замінені на невідомі, менші по розміру з проставками різаної гуми біля шайби, замість бортиків (кустарство(().
Аморт зліз до балки і стукає до опори, аж потер метал.
Текст:
Приєднання файлів:
132.jpg

Хотілось би спитати, хто що ставив і як ходить. В неті найшов ось що:
http://avtozp.com/products/saylntblok-zadnego-amortizatora-40819
і
http://cherydok.com.ua/geely/mk-mk2-mk-cross/2mk/1014001675-parts.html
http://www.salentblok.com.ua/product_info.php?products_id=1722
Не розумію в чому різниця і чому ж така суттєва в ціні??!!!
Ну і ці http://bcguma.kiev.ua/330/
А ще ось натрапив на самий дешевий варіант - втулка амортизатора газ, газель каталожний номер 24-2915432
Ось тут відео:
Текст:

Ці взагалі обійдуться тільки в 20грн!!! https://www.olx.ua/obyavlenie/vtulka-amortizatora-gazel-24-2915432-IDuE5fS.html
Просто розточувати не хотілось би нічого)
Ваша думка? Хто на чому??


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2017 18:43 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
То що з газелі, то фігня, як на мене. Найближчі за розміром(що нам підійдуть) маздовські і втулки з мерса (в моєму пості вище). Тільки не зрозуміло чому у мазди діам. 41,5,я знаходив на екзисті з діам 40, його ще можна натягнути на наш амік.
Ну або купувати ті що для джилі, тільки з'ясувати спочатку розміри.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2017 19:49 
Учень
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 32
Звідки: Івано-Франківськ
То що з газелі, то фігня

Чувак каже що 20 тис. на них уже проїхав.

Якщо завтра буде погода попробую поставити, 20 грн. не шкода, час буде, відпишусь що і як.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2017 20:03 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Спробуй. І точний номер втулок дай.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 07-жовтня-2017 19:01 
Дід
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 13879
Звідки: Киев
Переробка одна - обрізати внутрішню втулку до 40мм.

ИМХО, резать достаточно с одной стороны (5мм), по фото (следующий пост), болт имеет запас длины для втулки 45мм

_________________
Люди! Берегите друг друга, ведь мы у нас одни!
БЖ CK-1_1,5_Comf Утомленное Солнце FAQ форума Правила форума


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 666 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія