вверх

Сьогодні: 19-березня-2024 13:30

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 336 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 04-травня-2020 05:41 
Трохи за кермом

Вік: 35
Повідомлення: 108
Звідки: Харьков
Я себе поменял рычаги, с левой стороны поставил кимико, а с правой ямата, посмотрим сколько прослужат, а старые хочу реставрировать, шаровые опоры оригинальные хочу заказать из Китая, если кому интересно, могу ссылку на магазин скинуть

_________________
Сварка, покраска


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-травня-2020 20:40 
Учень

Повідомлення: 21
Звідки: Киев
Если можно напишите пожалуйста ссылку, а я видел на Али 14.50 $ но там шаровая не такая как я выпресовал с оригинального рычага, хз.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-травня-2020 05:54 
Трохи за кермом

Вік: 35
Повідомлення: 108
Звідки: Харьков
YL Car Part Store
https://a.aliexpress.com/_BSGFU2
Я у этого продавца покупал крышки ГРМ и прокладку клапанной крышки, запчасти оригинал

_________________
Сварка, покраска


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-травня-2020 20:26 
Учень

Повідомлення: 21
Звідки: Киев
А ну так я как раз у него смотрел))) видел ваш отзыв. А в Украине разве не будет дешевле купить оригинал?
Спасибо.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-травня-2020 11:48 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Поставив собі ось таку опору
Приєднання файлів:
Шаровая опора.jpg

Рідна теж з діаметром 37мм. Встала щільно, прес показав 90кг. Але майстер настояв щоб ще й сваркою прихопити. Три точки буде достатньо.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-травня-2020 06:04 
Трохи за кермом

Вік: 35
Повідомлення: 108
Звідки: Харьков
А ну так я как раз у него смотрел))) видел ваш отзыв. А в Украине разве не будет дешевле купить оригинал?
Спасибо.

В Украине нет оригинала, узнавал

_________________
Сварка, покраска


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-травня-2020 06:48 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
А що є оригіналом? Ви ж не думаєте, що автозавод сам випускає подібні комплектуючи?
Єдине, що можна допустити, що те що потрапляє на конвеєр і те що продається як запчастини - відрізняється в якості.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-травня-2020 08:28 
Трохи за кермом

Вік: 35
Повідомлення: 108
Звідки: Харьков
А що є оригіналом? Ви ж не думаєте, що автозавод сам випускає подібні комплектуючи?
Єдине, що можна допустити, що те що потрапляє на конвеєр і те що продається як запчастини - відрізняється в якості.

То что продается под видом лицензии, то полный мрак а не запчасти

_________________
Сварка, покраска


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-травня-2020 21:25 
Учень

Повідомлення: 21
Звідки: Киев
У АИС есть рычаги в сборе со всем но оригинал ли то у них почти 1000 грн за один?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2020 13:02 

Вік: 29
Повідомлення: 1
Звідки: Киев
Забанений: Безстроково
Я себе поменял рычаги, с левой стороны поставил кимико, а с правой ямата, посмотрим сколько прослужат, а старые хочу реставрировать, шаровые опоры оригинальные хочу заказать из Китая, если кому интересно, могу ссылку на магазин скинуть

Да ну, оригинал из Китая? 6 тис проездил на китае "оригинальном" и все по-новому. До этого был оригинал из Польши, правда с разборки https://гімносайт/.


Бан: V O V A 24-листопада-2020 13:09
Це попередження стосується наступного повідомлення, написаного вами: https://forum.geely-club.com.ua/viewtopic.php?f=152&p=654671#p654671 спам бот


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-жовтня-2021 16:32 
Трохи за кермом

Вік: 35
Повідомлення: 108
Звідки: Харьков
Я себе поменял рычаги, с левой стороны поставил кимико, а с правой ямата, посмотрим сколько прослужат, а старые хочу реставрировать, шаровые опоры оригинальные хочу заказать из Китая, если кому интересно, могу ссылку на магазин скинуть

По поводу рычагов, первый рычаг кимико отходил тыс.10 и после встречи с бордюром был согнут и заменён на такой же, на поменяли рычаге шаровая прожила тыс 5-6 и начала болтаться хреновый пыльник попался плохо уплотнял палец шаровой, на ямата за 10тыс. пробега палец телепался как х... В ведре, хоть в верху пыльника было и обжимное кольцо которое хорошо обжимало пыльник на пальце все равно пропускало влагу, и шаровая пришла в негодность, сайлентблоки тоже херового качества, повырывало их, на кимико за этот пробег сайлентблоки были целые

_________________
Сварка, покраска


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 336 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 10, 11, 12, 13, 14


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія