вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 11:46

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 276 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 17-квітня-2015 08:58 
Водій-випробувач

Вік: 54
Повідомлення: 301
Звідки: Ереван
Ай-я-яй, нафлудили тут...
:no-no: А я, между тем, поборол подгазовывание механическим путём - перекрыл часть воздушного канала холостого хода в блоке дроссельной заслонки. Теперь, даже если клапан РХХ открыт по максимуму, обороты не вырастут более полутора тысяч (или чуть больше). Один нюанс - не знаю как будет зимой. Если двиглу потребуется не только качество смеси, но и количество, то при каком-то морозе не запустится вовсе. Придётся откалибровать "ограничитель".

Как реализовал: в блоке дроссельной заслонки есть технологическая заглушка канала РХХ; в центре заглушки сделал отверстие и вставил изнутри корпуска заслонки винт, шляпка которого частично снизила пропускную способность канала.

Приєднання файлів:
ограничитель хх.png

ВИНТ: ножка 6мм, шляпка 10мм, длина 25мм

Поездил уже пару сотен километров так и думаю слегка подточить шляпку, самой малости нехватает для комфорта при переключении.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Востаннє редагувалось G-crosser в 17-квітня-2015 09:02, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2015 21:43 
Водій-випробувач

Вік: 54
Повідомлення: 301
Звідки: Ереван
думаю слегка подточить шляпку
Заменил винт на таковой со шляпкой d = 9 мм
мотор не ревёт, запускается и едет замечательно


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2015 11:16 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
Более подробно можешь рассказать, как пришел к такому решению и желательно на фото показать решение?!

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2015 11:35 
Водій-випробувач

Вік: 54
Повідомлення: 301
Звідки: Ереван
Более подробно можешь рассказать, как пришел к такому решению и желательно на фото показать решение?!
Недавно узнал, что чем выше нагрузка на двигатель, тем сильнее открывается РХХ. После резкого отпускания педали газа и выключения сцепления, мотор теряет нагрузку, а РХХ закрывается не сразу. Таким образом возникает рёв мотора из-за сверх высоких оборотов. Шляпка винта снижает максимальную пропускную способность канала Х.Х. даже когда РХХ открыт полностью.

Из-под капота с камерой не подлезть:
Приєднання файлів:
дрос заслонка.jpg

Следует, однако, осознавать, что, если гайка открутится и винт засосет в камеру сгорания - это ремонт ГБЦ либо ШПГ :)


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2015 11:47 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
мотор теряет нагрузку, а РХХ закрывается не сразу

а почему так происходит, в чем причина, в настройках блока, как мы раньше все думали, или в параметрах РХХ?

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2015 13:01 
Водій-випробувач

Вік: 54
Повідомлення: 301
Звідки: Ереван
причина, в настройках блока
логика работы такая идиотская. Открывать РХХ нужно, но не настолько как это происходит.


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-квітня-2015 10:13 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Произошло ли изменение с толчками/рывками при езде по дворам на первой на холостом?

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-квітня-2015 11:51 
Водій-випробувач

Вік: 54
Повідомлення: 301
Звідки: Ереван
Произошло ли изменение с толчками/рывками при езде по дворам на первой на холостом?
Не произошло, да и не ожидалось. На близкое к холостому ходу положение РХХ эта приблуда никак не влияет, а только ограничивает максимальные холостые обороты, тысяч до трёх теперь.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-червня-2015 22:08 
Біля керма
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 57
Звідки: Запорожье
Была тоже такая проблемка с оборотами двигателя при интенсивной езде после 3 тис.оборотов стрелка тахометра прыгала до 4 тыс.и рев стоял в этот момент соответственный.Поборол этот неприятный недуг перепрошивкой у NAPSRV в Запорожье.Вся эта дурацкая перегазовка улетела,как дым.Машинка стала намного интересней и приеместней ехать,как будто отцепили гирю от хвоста,ушла непонятная дерготня на малых оборотах на 1 и 2 передачах.Короче я доволен,наконецто свершилось.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-липня-2015 14:44 

Повідомлення: 9
Звідки: Луганск
У меня на СК такая ерунда была после чистки дроссельного узла, постоял я, почесал репу и заметил, что когда отпускаешь троссик газа, то пружина не до конца возвращает дроссельную заслонку на место. Может пружина подсела, а может рхх выделывается. В общем надел на болт, в который упирается колесо в котором лежит тросик газа, резинку и вторым концом на само это колесо, проблема исчезла:)) позже подвернется пружина, поменяю на неё. В общем посмотрю как дальше будет работать двигатель, если стрельнет расход или ещё что, тогда буду менять рхх. Зато обороты теперь сразу сбрасываются))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-квітня-2016 00:16 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
Привет всем

Сейчас уже привык к машинке. Стал ездить более динамично, перегазовка начала давить в уши. Еще эти рывки на 1-2, когда газ отпускаешь тоже доставил.

Читал в теме что лечиться чип тюнингом. Насколько я понимаю гарантия слетает? Кто из Львова может посоветует хорошего специалиста.

Спасибо


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2016 09:49 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
У меня эта проблема появилась после газовой прошивки. Если перейти на нейтраль, то обороты держаться в районе 1500-1600 и не падают пока скорость не станет нулевой. Подъезжаешь к перекрестку, а мотор ревет как у Жигуля на подсосе. Иногда и ХХ устанавливается не сразу, обороты стоят около 1000. Помогло сбросом адаптаций, но ненадолго, всё вернулось.
Всем кто тут писал о том, что так и надо и на многих машинах такое, отмечу, что на Эмгранде такого нет (при любых переключениях обороты плавно опускаются до 800), на большинстве Тойот (с которых и снималась прошивка Джили) такого НЕТ! Не успокаивайте себя-это косяк мозгов, устранять который у китайцев нет ни малейшего желания.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2016 11:43 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Те що ти описав,що обороти взагалі не падають аж до повної зупинки, немає нічого спільного з так званою "перегазовкою".

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2016 18:00 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
Игорь
Ну да, и с МК ничего общего у меня нет :lol:
Так называемая "перегазовка" у меня есть, но после активной езды еще и подвисания, а не медленное опускание оборотов и появилось оно после чиповки, а на стоке такой х.... не было.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2016 19:35 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
и появилось оно после чиповки

Так і я про шо!? Різний характер і з'явилося в наслідок колупання в мізках. Різні речі: заводські настройки і явний баг привнесений невмілими діями.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2016 11:08 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
Так і я про шо!? Різний характер і з'явилося в наслідок колупання в мізках. Різні речі: заводські настройки і явний баг привнесений невмілими діями.


Но все же есть нормальные прошивки, которые лечать перегазовку. Ихмо, перегазовка скорее баг чем особенность стоковой прошивки.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2016 11:18 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Ихмо, перегазовка скорее баг чем особенность стоковой прошивки.

У тебе є певні знання,щоб таке казати? Мене пояснення виробника цілком задовольнили, виглядять професійно, більш того вони мають сенс. Варто чи ні втілювати подібне - це дискурсія для профі. На відміну від форумного бла-бла. І до речі мене ця "перегазовка" (а в мене вона теж є) чомусь не напрягає. В місті я її зовсім не відчуваю, а за містом... так буває, але там більше плюсів - оберти не падають при переході на нижчу передачу, ніж мінусів (звуковий супровід).

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2016 17:15 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
У тебе є певні знання,щоб таке казати? Мене пояснення виробника цілком задовольнили, виглядять професійно, більш того вони мають сенс. Варто чи ні втілювати подібне - це дискурсія для профі. На відміну від форумного бла-бла. І до речі мене ця "перегазовка" (а в мене вона теж є) чомусь не напрягає. В місті я її зовсім не відчуваю, а за містом... так буває, але там більше плюсів - оберти не падають при переході на нижчу передачу, ніж мінусів (звуковий супровід).


Діло насправді індивідуальне, когось і неробочий холодильник не напрягає, бо харчуються в кафе :-)

Проте є якісь певні стандарти. Чому перегазовки немає у 99% всіх інших виробників. Я раніше писав свої враження від авто. Шумоізоляція, при такому галасливому моторі далека від ідеалу і на обгоні, коли на високих оборотах я понижаю передачу мене напрягає коли двіжок іде "на взльот". Так не має бути. Я вже не кажу про іншу сторону, яка виражається у збільшених витратах палива через перегазовку.

Перешліть ще мені пліз ті "оф пояснення від виробника". Цікаво насправді.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2016 17:57 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Перешліть ще мені пліз ті "оф пояснення від виробника". Цікаво насправді.

А їх у мене немає. Вони були озвучені тут на форумі, може у когось збереглися, ну щоб не було неточностей в моєму довільному переказі.
Напевно в цій темі є.

Додано спустя 2 минуты 18 секунд:
Шумоізоляція

Сядь в дев'ятку чи десятку. Бюджет що то,що то. :)
Так що не так вже і погано з цим у джилі.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2016 18:10 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
Мене пояснення виробника цілком задовольнили

Geely не виробник ПО, а кострубатий крадій.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2016 18:16 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Geely не виробник ПО, а кострубатий крадій.

так-так - а ще: кетай - гівно, метал - пластилін і всьо такоє. :)

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2016 10:30 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
Сядь в дев'ятку чи десятку. Бюджет що то,що то.
Так що не так вже і погано з цим у джилі.


Таке порівняння некоректне.
Через надвисокі хабарі, надвисоку маржинальність "національні" виробники, що в росії, що у нас "зважрались" і дозволяють робити собі морально застарілі авто, при чому заробляючи більше 100% навару. У нормальній світовій економіці з конкуренцією такого просто не існувало.

Китайський виробник через шалену конкуренцію, готовий задовільнитись 20-30% прибутку, що відкриває значну суму на удосконалення товару.
Поясню на прикладі:

Є дві однакові машини, ланос і джилі. Ціна припустим 200 тис. що одна що друга. Собівартість ланоса 80 000, собівартість джилі 150 000. Проте через різну цінову політику виробників, вони рівні в ціні.

Нагадаю приклад про виведення китайського топового бренду телефонів Сяомі, коли щоб відкусити доля ринку якісні телефони перший рік продавали з прибутком 0.

Додано спустя 59 секунд:
А їх у мене немає. Вони були озвучені тут на форумі, може у когось збереглися, ну щоб не було неточностей в моєму довільному переказі.
Напевно в цій темі є.

Перекажіть своїми словами тоді пліз


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2016 10:37 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Собівартість ланоса 80 000, собівартість джилі 150 000.

Це така фантазія, чи є підстави так стверджувати?

Додано спустя 2 минуты 9 секунд:
Перекажіть своїми словами тоді пліз

Пов'язано зі зменшенням вібрацій в двигуні, при перемиканні передач, що повинно продовжити термін експлуатації силового агрегату.

ПС. І ланос аж ніяк не тихіше за МК. В цілому. Мова була саме про це. Стверджую як власник і того і другого.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2016 12:59 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
Це така фантазія, чи є підстави так стверджувати?


Це реалії сьогоднення. Ціни я орієнтовні поставив, для прикладу. Але колись інтернетом гуляла статейка де рахували собівартість Ланоса, і вона відрізнялась більш ніж в 2 рази від ціни по якій продають.

Звичайно ще є оплата праці, амортазиція обладнання, витрати на рекламу. Проте левова часта це вже ж запчастини.

Думаю це трішки офтоп в рамках даної теми, тому пропоную не заглиблюватись в цю тему. Ми все ж таки перегазовку проговорюємо. І тут напевно кожен залишиться при своїй правді. Я планую прошити міски і раз та назавжди вирішити цю проблему. Якщо хтось банально звик до цього - це теж варіант.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2016 13:03 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Це реалії сьогоднення. Ціни я орієнтовні поставив, для прикладу. Але колись інтернетом гуляла статейка де рахували собівартість Ланоса, і вона відрізнялась більш ніж в 2 рази від ціни по якій продають.

Ясно - фантазії.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 276 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія