вверх

Сьогодні: 18-квітня-2024 06:04

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 236 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 03-серпня-2014 22:05 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 65
Повідомлення: 275
Звідки: Брест
Вполне вероятно, что есть трещина в корзине сцепления (если ошибусь - поправляйте).... затруднено переключение передач. По поводу держания "за опу" - случаем колодки не подклинивают? Не пробовали проверить их на нагрев?
- Когда машина стоит на месте, на нейтралке - двигатель обороты поднимает нормально, нет провалов до 4 - 5 тысяч?

_________________
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2014 22:11 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
случаем колодки не подклинивают?

не должны
Накат нормальный.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2014 22:28 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 65
Повідомлення: 275
Звідки: Брест
Накат нормальный.

После небольшого пробега с торможением (через энное время), может произойти нагрев, колодки перестают возвращаться в исходное... Как вариант - можно проверить...

_________________
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2014 23:09 
Трохи за кермом

Вік: 50
Повідомлення: 80
Звідки: Днепропетровск
Забанений: Безстроково
1) СНИМИ МАШИНУ С РУЧНИКА !!!!!
2) ВОЗЬМИ ПРЕДЫДУЩЕГО "хозяина" ЗА ЯЙЦА И СПРОСИ У НЕГО КАК ОН УБИЛ МАШИНУ
3) ЕЩЕ СПРОСИ, ЧТО ОН ЛИЛ БАК
4) ПРОВЕРЬ ВСЕ ДАТЧИКИ И КОНТАКТЫ
5) РАЗБИРАЙ КПП ЕСЛИ НЕ ТО ДВИГАТЕЛЬ

1.5-2 года 80 тыс многовато !!! бывает такая фигня у китайцев "усталость двигателя" если моторчик устал "работа на высоких температурах" то это плохо, так сказала моя жена, а я ей верю!!!


Востаннє редагувалось BULDOG в 03-серпня-2014 23:34, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2014 23:21 

Повідомлення: 11
Звідки: Донецк
zhorz1
Померяй ка ты зазоры клапанов для начала! А может уже и компрессию стоит... Не троит?



Компрессию мерял-ровно во всех цилиндрах, по поводу цифры не помню, но на тот момент сказали что тип топ (я просто в этом не сильно шарю...было то ли 10 то ли 11 везде, ну как сказали главное что во всех цилиндрах одинаково)

Добавлено спустя 1 минуту 34 секунды:
[url=http://geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?p=558417#p558417]andrywka » 03-авг-2014 21:54[/url]"]Сьездий в АИС на элеваторной, найти там мастера приемщика Игоря и скажи что ты от Андрея Дорожный Контроль, опиши ему все ситуацию и он тебе поможет с твоей проблемой !


Спасибо, но я так понимаю это в Донецке, а я перебрался пока в Киев...т.к в Донецке там вообще сейчас наверное ничего не работает...война как ни как

Добавлено спустя 2 минуты 5 секунд:
После небольшого пробега с торможением (через энное время), может произойти нагрев, колодки перестают возвращаться в исходное... Как вариант - можно проверить...[/quote]


Колодки не греются, все норм...это первое что проверил

Добавлено спустя 2 минуты 38 секунд:
[quote="BULDOG » 03-авг-2014 23:09 написав:
пипец, машина 12 года и такие проблемы, тормоза маловероятно, уводило бы в сторону, компрессию смотри, сцепление, может датчик какой ...


Можно и мерс убить за такое время...все зависит от хозяина. Если дурак и не ценил, то тут проблема в прокладке - которая между рулем и сиденьем

Добавлено спустя 11 минут 55 секунд:
1) СНИМИ МАШИНУ С РУЧНИКА !!!!!
2) ВОЗЬМИ ПРЕДЫДУЩЕГО "хозяина" ЗА ЯЙЦА И СПРОСИ У НЕГО КАК ОН УБИЛ МАШИНУ
3) ЕЩЕ СПРОСИ, ЧТО ОН ЛИЛ БАК
4) ПРОВЕРЬ ВСЕ ДАТЧИКИ И КОНТАКТЫ
5) РАЗБИРАЙ КПП ЕСЛИ НЕ ТО ДВИГАТЕЛЬ

1.5-2 года 80 тыс многовато !!! бывает такая фигня у китайцев "усталость двигателя" если моторчик устал "работа на высоких температурах" то это плохо, так сказала моя жена, а я ей верю!!!


Хера у чечена спросить? Контактов не осталось. Кпп то барохлит из за сцепления однозначно, то впринципе не беда. Основная проблема это тяга ее. Она не греется


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2014 00:06 
Місцевий
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 2506
Звідки: Київ
Сьездий в АИС на элеваторной, найти там мастера приемщика Игоря и скажи что ты от Андрея Дорожный Контроль, опиши ему все ситуацию и он тебе поможет с твоей проблемой !

т.е. если просто так приехать, он не поможет? :shock:

Добавлено спустя 1 минуту 13 секунд:
у предведущего хозяина был газ, но когда я ее купил газа не было, ток в доках

а может как раз здесь и проблема?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2014 00:21 

Повідомлення: 11
Звідки: Донецк
а может как раз здесь и проблема?[/quote]

А конкретней что?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2014 06:56 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 90
Звідки: Полтава
Тэкс увидел что машина раньше была на газу!!!! не говорю что газ ее убил но знаю грамотные мастера шьют машины под газ тобись смещяют угол опережения зажигания, если хозяин не добросовесный то мошину он не прошивал так продал газ отдельно и отдельно машину! сьезди на диагности и пусть тебе посмотрят прошивку может реально зажигание не там вообще.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2014 07:24 
Тисячник

Вік: 50
Повідомлення: 1076
Звідки: Фастов
Кстати да, углы задраны в прошивке могут быть, бензин детонирует, вот ЭБУ и сбрасывает обороты. Попробуй залить очень хороший 95-й, если попустит и машина поедет, значит или ГБО ставь или прошивку возвращай.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2014 08:15 
Завгар
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 5362
Звідки: Донецкая область
Сьездий в АИС на элеваторной
пардон, а где на Элеваторной АИС??? :?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-серпня-2014 22:41 
Відмінний драйвер

Повідомлення: 241
Звідки: Донецк
кому нужно будет тот найдет http://don.ais.ua/ горностаевская 2 если быть точным !

Добавлено спустя 2 минуты 25 секунд:
Re: Помогите! Не тянет машина...перепробывал все.
1.5-2 года 80 тыс многовато !!! бывает такая фигня у китайцев "усталость двигателя" если моторчик устал "работа на высоких температурах" то это плохо, так сказала моя жена, а я ей верю!!!

2 года 120 000км, торговый представитель :-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-серпня-2014 02:03 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 1099
Звідки: Днепропетровск
2 года 120 000км, торговый представитель

ОГО! А можно сцылу на БЖ? Ну или пару слов про серъезный ремонт, если был. )


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-серпня-2014 09:41 
Відмінний драйвер

Повідомлення: 241
Звідки: Донецк
viewtopic.php?f=8&t=8128


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-вересня-2014 09:55 
Трохи за кермом

Вік: 39
Повідомлення: 86
Звідки: Ивано-Франковск
[/quote]
аналогично на 2й передачи при умеренно резком разгоне плохая тяга с вибрацией и иногда хлопки, но когда обороты поднимаются выше 2000 все гуд и тяга на месте. клапана в норме бенз[/quote]

Найшов вирішення пробелеми? а в мене тепер щей проблема завестись зранку! включаю зажигання за пару секунд 4-7 як заведеться, машину дьоргає і глохне, при цьому при спробі підгазувати ноль реакції і глохне, за пару таких спроб машина виїжає (при різкому підгазовуванні педалю можуть бути хлопки і йдуть сильні дими з вихлопної)! потім можуть бути ще деякий час проблеми з 2-ю передачею, коли машина неспішить набрати оберти! машині 6,5р., 50 тищ.пробіг, бензин, підкапотом практично нічого неробив! свічки рідні, бензофільтр 2-3 роки неміняв...що з нею може бути, з чого починати ремонт?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-вересня-2014 10:12 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 1099
Звідки: Днепропетровск
що з нею може бути, з чого починати ремонт?

По книге у нас свечи каждые 20 тыщ менять надо. Я бы свечи и провода менял. Денег не жалко - ставь иридий, ну или Денсо с тонкими электродами. Для начала.

_________________
Лучше на 30 минут позже, чем на 30 лет раньше.
БЖ http://geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=59&t=8786


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-вересня-2014 10:32 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
підкапотом практично нічого неробив!

Клапана регулировал?

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-вересня-2014 13:38 
Трохи за кермом

Вік: 36
Повідомлення: 137
Звідки: Киев
а в мене тепер щей проблема завестись зранку! включаю зажигання за пару секунд 4-7 як заведеться, машину дьоргає і глохне, при цьому при спробі підгазувати ноль реакції і глохне, за пару таких спроб машина виїжає (при різкому підгазовуванні педалю можуть бути хлопки і йдуть сильні дими з вихлопної)! потім можуть бути ще деякий час проблеми з 2-ю передачею, коли машина неспішить набрати оберти! машині 6,5р., 50 тищ.пробіг, бензин, підкапотом практично нічого неробив! свічки рідні, бензофільтр 2-3


У мене було точно так само один-в-один симптоми. По-перше в мене стояла погана газова система, але це нічого не міняє. При їзді на газу проблем не було, а на бензині приявлялись такі симптоми. Помучившись, дійшов висновку, що двигун на газу працював на збідненій суміші і мозок двигуна отримуючи цю інформацію постійно намагався безнадійно збільшити дозу палива, а так як гбо механічна, то цього йому не можливо було здійснити на газу, але в памяті все фіксувалося. Коли йшло переключення на бензин, то мозок двигуна давав дуже збагачену суміш і проявлявся вище згаданий ефект. Вилікував встановленням нормальної гбо, втановлював сам.
Тепер конкретно про ваш випадок. У вас теж збагачена суміш (хлопки - це горить паливо у впускному колекторі, іноді може зривати кришку фільтра повітряного). Можливо накрилась лямбда, а можливо працює але дає неправильні покази на мозок. Можливо злетіла прошивка, або ще якийсь датчик. Я б наприклад в першу чергу перевірив лямбду. Що суміш збагачена, то це факт.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-жовтня-2014 15:26 
Трохи за кермом

Вік: 39
Повідомлення: 86
Звідки: Ивано-Франковск
Клапана регулировал?


Клапана нерегулювались! пробіг за 6,5р. приблизно 50 тищ., я так розумію що якщо записатись в АІС на регульовку клапанів то це зайвим не буде для машини, навіть якщо проблема в іншому? (шкода лише гроші :oops: )


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-жовтня-2014 16:16 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
я так розумію що якщо записатись в АІС на регульовку клапанів то це зайвим не буде для машини, навіть якщо проблема в іншому?

Именно так. Скорее всего регулировать давно пора, даже если не в этом проблема.
Для экономии можно попробовать записаться на ПРОВЕРКУ зазоров клапанов - это дешевле. А там уже видно будет, нужна ли регулировка.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-жовтня-2014 21:59 
Водій-випробувач

Вік: 54
Повідомлення: 301
Звідки: Ереван
при різкому підгазовуванні педалю можуть бути хлопки і йдуть сильні дими з вихлопної

Було таке саме у одного знайомго. Чого тільки не робили - не допомогало. В підсумку виявилося, що два з чотирьох інжекторів не тримають і переливають. Довелось замінити. Це дуже імовірна причина - ставте на стенд і перевіряйте інжектори. Це точно більш необхідне за 50тис.км, ніж регулювання клапанів. Або заправляйте дороге паливо, чи додавайте якісь очисники - за 2-3 баки має настати покращення :)
Ще одна - збиті фази ГРМ, але проблеми мають бути і на прогрітому двигуні.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 01-жовтня-2014 22:21 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Це точно більш необхідне за 50тис.км

Хочу напомнить, что помимо регламентной регулировки на 40 тык у нас часто клапана зажаты с завода и некоторые машины просто не доезжали даже до 50 тык.
Хорошо, если хорошо, но не стоит говорить, что это не важно.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-жовтня-2014 23:30 
Ас
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 403
Звідки: Бердянск
не тримають і переливають.

Это легко вычисляется выкручиванием свечей после простоя 20-30 мин - это что касается не держат, но если не держат никакая присадка не поможет.
А если переливают, то должен загореться ЧЕК, в мозгах заложено от -25% до +25% - это норма топливной коррекции, если выше или ниже тогда и вывалиться. В данном случае коррекция должна уйти в минус, так как топливо форсунка переливает.

_________________
Зображення
Тюнинг ПП, всякие поделки


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-жовтня-2014 00:53 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 733
Звідки: Украина
я испытал подобные трудности
Найшов вирішення пробелеми? а в мене тепер щей проблема завестись зранку! включаю зажигання за пару секунд 4-7 як заведеться, машину дьоргає і глохне, при цьому при спробі підгазувати ноль реакції і глохне, за пару таких спроб машина виїжає (при різкому підгазовуванні педалю можуть бути хлопки і йдуть сильні дими з вихлопної)! потім можуть бути ще деякий час проблеми з 2-ю передачею, коли машина неспішить набрати оберти! машині 6,5р., 50 тищ.пробіг, бензин, підкапотом практично нічого неробив! с
в моем случае вариант ответа там: viewtopic.php?p=563257#p563257.

_________________
Давайте жить дружно и полезную информацию, пусть и не для всех, воспринимать легко и непринужденно


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-жовтня-2014 19:24 

Вік: 43
Повідомлення: 3
Звідки: Луганск
Народ, пытался найти тему, решил писать сюда.
Такая проблема если вкратце. Позавчера пропала тяга, грешил на свечи, купил новые - не то. Поехал на сто, думал форуснки засорились. Пока ехал, стало еще хуже. Итог пребывания машины в течении 2-х дней на сто:
Промыли форсунки, заменили свечи и возд. фильтр.
Комперссия во всех цилиндрах в районе 10, т.е. норм.
Не работают первый и последний цилиндры.
ВВ провода в норме.
Привезли новую катушку, ситуация та же.
Оставил на ночь. В обед пришел, говорят, что давление с кот. подается топливо 1,5 атм, вместо 4.
Снимаем бак, проверяем насос и фильтр. Все меняем/ломаем датчик уровня топлива.
Все равно не работает 1 цилиндр. Давление топлива 4,5 атм. Гидравлику проверяли. Напряжение на форсунки приходит. Свечи искрят как гирлянда.
Идеи закончились. Может сама форсунка пошабашила??? Хотя со всех 4 брызжет одинаково.
Помогите советом, скоро в Киев ехать, а машинка не едет:(


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-жовтня-2014 19:56 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Комперссия во всех цилиндрах в районе 10, т.е. норм.

Вообще то маловато. Для этого движка нормальная 12,5.
Может сама форсунка пошабашила??? Хотя со всех 4 брызжет одинаково.

Форсунка может не распылять, а лить. Тогда цилиндр тоже не будет работать.
Попробуй отключить Датчик давления и температуры во впускном коллекторе. Датчик можно проверить на холостом ходу двигателя с помощью стрелочного вольтметра. При включенном зажигании: 1 контакт(правый) - корпус, 2- +5в, 3 -не интересно, 4 - около 4В.
При запущенном двигателе: 4й контакт на ХХ - 1,1В, пр резком увеличении оборотов бросок до 3-4В, при сбросе оборотов падение до 0,6-0,7В с дальнейшим увеличением до 1,1В. При неработающем цилиндре показания изменяются.
Внимательнее проверь ВВ провода, бывают пробои внутри колпачка.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 236 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія