вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 14:33

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1700 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 64, 65, 66, 67, 68

Какое масло Вы заливаете в двигатель?
Лью то, что предлагают на СТО АИСа 7%  7%  [ 65 ]
Castrol 11%  11%  [ 104 ]
Shell 33%  33%  [ 319 ]
Mobil 1 6%  6%  [ 54 ]
Хадо 8%  8%  [ 77 ]
Q8 2%  2%  [ 21 ]
Esso 1%  1%  [ 9 ]
VATOIL 1%  1%  [ 5 ]
LIQUI MOLY 6%  6%  [ 61 ]
ZIC 5%  5%  [ 49 ]
ВР 1%  1%  [ 6 ]
NESTE 1%  1%  [ 11 ]
ELF 3%  3%  [ 28 ]
TOTAL 2%  2%  [ 21 ]
Другое (указать в своем сообщении) 13%  13%  [ 125 ]
Всього голосів : 955
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 17-липня-2020 19:33 
Біля керма

Вік: 50
Повідомлення: 57
Звідки: луганск
лью манол 5v40 экстрим четыре замены неплохое масло движок чистый температура прямой вспышки 236 градусов щелочное число 9с копейкой за свои деньги .до этого лил репсол [censored] сейчас дорого номасло просто ураган


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-листопада-2020 08:05 
Трохи за кермом

Вік: 35
Повідомлення: 108
Звідки: Харьков
Заливал 5в40 леол ультра, последняя замена тэбоил 5в40

_________________
Сварка, покраска


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-серпня-2021 23:33 

Вік: 41
Повідомлення: 6
Звідки: дружковка
Лью 10w40 comma дизельное уже несколько лет,на работе бесплатно достается там все его льют.Меняю раз в 5000 тыс


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-квітня-2023 20:31 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 40
Звідки: Киев
Хто пробув моторну оливу Shell Helix HX6 10W-40 в такій каністрі? Наче напівсинтетика і по допускам підходить, шукаю якийсь бюджетний варіант, а то зараз дорога олива не на часі, а автомобіль обслуговувати все одно треба...


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-квітня-2023 11:19 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1981
Звідки: Славянск
Я лью в синей канистре НХ7 10/40. За эту не в курсе.

_________________
Встреча одноклубников Северного региона Донецкой области


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2023 23:09 

Вік: 34
Повідомлення: 13
Звідки: Кропивницький
Хто пробув моторну оливу Shell Helix HX6 10W-40 в такій каністрі? Наче напівсинтетика і по допускам підходить, шукаю якийсь бюджетний варіант, а то зараз дорога олива не на часі, а автомобіль обслуговувати все одно треба...

Нормальное масло, я на таком примерно 1.5-2года катаюсь полет нормальный. Делают в Турции на канистре написано, обязательно обращай внимание чтобы была защита от подделок на канистре, а то я чуть не "скупился" на левак попал. Хорошо, что обратил внимание и проверил посылку когда забирал. Вот как выглядит оригинальная канистра.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2023 12:59 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 40
Звідки: Киев
Цитата:
Нормальное масло, я на таком примерно 1.5-2года катаюсь полет нормальный. Делают в Турции на канистре написано, обязательно обращай внимание чтобы была защита от подделок на канистре, а то я чуть не "скупился" на левак попал. Хорошо, что обратил внимание и проверил посылку когда забирал. Вот как выглядит оригинальная канистра.

А де ти його купував, бо я заїхав в пару місцевих автомагазинів нема, треба з інету брать. В масс.маркеті брати не хочеться, на сайті Shell дивився мапу роздрібних точок, але вона не працює(( Треба вже замовлять та їхати на заміну.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-червня-2023 13:58 

Вік: 34
Повідомлення: 13
Звідки: Кропивницький
А де ти його купував, бо я заїхав в пару місцевих автомагазинів нема, треба з інету брать. В масс.маркеті брати не хочеться, на сайті Shell дивився мапу роздрібних точок, але вона не працює(( Треба вже замовлять та їхати на заміну.

Заходишь на сайт Шелл Украина и там можно найти поставщиков и офф.точки продажи. Я брал напрямую через офф.дистрибьютора, как оказалось у них точка продажи онлайн через розетку.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-червня-2023 17:18 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 40
Звідки: Киев
А де ти його купував, бо я заїхав в пару місцевих автомагазинів нема, треба з інету брать. В масс.маркеті брати не хочеться, на сайті Shell дивився мапу роздрібних точок, але вона не працює(( Треба вже замовлять та їхати на заміну.

Заходишь на сайт Шелл Украина и там можно найти поставщиков и офф.точки продажи. Я брал напрямую через офф.дистрибьютора, как оказалось у них точка продажи онлайн через розетку.

Ага зайшов я на сайт Шелл, а там просто біла мапа, де точки продажу, не можна знайти по карті. Але потім вичитав, що в офіційних магазинів моє бути сертифікат який підтверджую, шо вони є офф.продавцем і після того знайшов. Ось як він виглядає, в великих мережевих автомагазинів є. Правда вирішив все ж взяти по тестам в інтернеті HX7 5W-30, подивився різниця на каністрі невелика.. тому хай вже буде, подивимось, як воно себе покаже.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2023 15:06 

Вік: 38
Повідомлення: 13
Шановне панство, а підкажіть будь ласка, а під кришкою в Шелл, є якийсь захистна наклейка на горловині чи ні? А то я купив, відкрив а її нема.. невже я лівак купив.(( Інші захистні маркування присутні. Мастило - HX8 ECT 5W-30.
Дякую!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-червня-2023 18:59 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 40
Звідки: Киев
Шановне панство, а підкажіть будь ласка, а під кришкою в Шелл, є якийсь захистна наклейка на горловині чи ні? А то я купив, відкрив а її нема.. невже я лівак купив.(( Інші захистні маркування присутні. Мастило - HX8 ECT 5W-30.

В мене теж на HX7 5W-30 немає це нормально, я дзвонив в тех.підтримку з цього приводу))) Головне що б була наклейка с унікальним серійним номером який є в базі і перевіряється онлайн, якось так:)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-липня-2023 17:27 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 40
Звідки: Киев
Если вам нужны автомобильные масла магазин автомасел temol - идеальное место для покупки масел для автомобиля. Здесь представлен широкий ассортимент продукции разных производителей и разных вязкостей. Я всегда могу найти подходящее масло для своего авто. Качество масел на высоте - они обеспечивают надежную защиту двигателя и продлевают его срок службы. Цены вполне приемлемые, особенно учитывая качество продукции. Продавцы в магазине всегда готовы помочь с выбором и дать профессиональные рекомендации по применению масел. Они отлично разбираются в своем деле и всегда рады помочь. Еще одним плюсом этого магазина является быстрая доставка - я всегда могу рассчитывать на своевременное получение заказа. В общем, я очень доволен этим магазином автомасел и рекомендую его всем автолюбителям.

Так тут мастила тільки одного виробника))) а ви написали, наче різні є)) Та й по допускам щось дуже слабо.. Я взагалі перший раз бачу такого виробника мастил. Як на мене то краще перевірене брати, бо потім двигун промивати дорожче буде. Мене поки HX7 5W-30 по співвідношенню ціна/якість влаштовує.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-липня-2023 09:47 

Повідомлення: 1
Звідки: Киев
Забанений: Безстроково
Посмотрел статистику и могу сказать, что я по разному заливаю, бывает одно масло, бывает другое.
Мне вообще кажется что Shell это маркетинг.
Понятно, что самое дешевое вообще треш, но и самое дорогое не факт что даст норм эффект.
А учитывая, что масло надо менять часто, то я б остановилась на среднем варианте.
Я еще когда оформляла зеленую карту онлайн помню акция была получила в подарок бензин и масло вроде как и после этого маслом такой фирмы и пользуюсь. Мне нравится
А ще я тупорила звізда і мене забанили за спам


Бан: INFerNO 18-липня-2023 10:35
Це попередження стосується наступного повідомлення, написаного вами: https://forum.geely-club.com.ua/viewtopic.php?f=143&p=658300#p658300 лайноспамер


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-липня-2023 10:40 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
Так тут мастила тільки одного виробника))) а ви написали, наче різні є))
це тупорилий рекамний бот, він навряд чи щось відповість. Та й забанений вже :victory:

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-липня-2023 22:52 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 40
Звідки: Киев
Цитата:
Посмотрел статистику и могу сказать, что я по разному заливаю, бывает одно масло, бывает другое.
Мне вообще кажется что Shell это маркетинг.
Понятно, что самое дешевое вообще треш, но и самое дорогое не факт что даст норм эффект.
А учитывая, что масло надо менять часто, то я б остановилась на среднем варианте.

Ну якби Шелл був тільки маркетинг, то навряд би автовиробники підписали з ними контракт на поставку оливи на конвеєр. Я читав недавно що Шелл зараз наче на Ваг і БМВ поставляє оливу як "оригінал". Зрозуміло що маркетинг мабуть там теж є тому що бренд популярний. Але я коли його вибирав то дививсь його тести на ютубі та наявність допусків))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-липня-2023 17:03 
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 10
Звідки: Харьков
Цитата:
Посмотрел статистику и могу сказать, что я по разному заливаю, бывает одно масло, бывает другое.
Мне вообще кажется что Shell это маркетинг.
Понятно, что самое дешевое вообще треш, но и самое дорогое не факт что даст норм эффект.
А учитывая, что масло надо менять часто, то я б остановилась на среднем варианте.

Ну якби Шелл був тільки маркетинг, то навряд би автовиробники підписали з ними контракт на поставку оливи на конвеєр. Я читав недавно що Шелл зараз наче на Ваг і БМВ поставляє оливу як "оригінал". Зрозуміло що маркетинг мабуть там теж є тому що бренд популярний. Але я коли його вибирав то дививсь його тести на ютубі та наявність допусків))

Де ти Шелл купуєш? Взагалі які є лайфхаки відрізнити оригінал від підробки? дякую. А то треба бути в серпні робить заміну бо пробіг до 10тки підбирається.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-серпня-2023 18:44 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 40
Звідки: Киев
Заходиш на сайт Шелл і шукаєш офіційні точки продажу, в них має бути сертифікат від Шелл ось і все. Я беру напряму через original helix store, лінк не буду давать а то ще скажуть реклама :lol:. Знайдеш якщо хочеш. По тому як відрізнити ось відос.
[youtu]StiGReSfxk4&t=2s[/youtu]

 !  Moderator INFerNO:
не скажуть :-)


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2023 15:43 
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 10
Звідки: Харьков
Заходиш на сайт Шелл і шукаєш офіційні точки продажу, в них має бути сертифікат від Шелл ось і все. Я беру напряму через original helix store, лінк не буду давать а то ще скажуть реклама :lol:. Знайдеш якщо хочеш. По тому як відрізнити ось відос.
[youtu]StiGReSfxk4&t=2s[/youtu]

не скажуть :-)[/mod]

По магазинам Шелл поняв, подивлюсь, а по відео пробував оті букви в пошук на ютубі вставлять, але нічого не знаходить, можешь нормальній лінк дати.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-вересня-2023 14:04 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 40
Звідки: Киев
Ну базовий перший що я знайшов це такий офіційний -
https://www.youtube.com/watch?v=StiGReSfxk4
Але нещодавно натрапив ще про таке відео, тут більш детально про маркування на каністрах Шелл олива.
https://www.youtube.com/watch?v=s6ayNvoixcw


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-жовтня-2023 08:49 

Вік: 38
Повідомлення: 13
Ну базовий перший що я знайшов це такий офіційний -
https://www.youtube.com/watch?v=StiGReSfxk4
Але нещодавно натрапив ще про таке відео, тут більш детально про маркування на каністрах Шелл олива.
https://www.youtube.com/watch?v=s6ayNvoixcw

О подякував :Brat: , те що треба, перевірив своє шелл HX8 5W-30 100% оригінальне :victory:. Взагалі не розумію чому продавці в інтернет магазинах не додають такі ролики це ж корисно і люди б розуміли що якщо продавець таку інфу то скоріш всього продає оригінальную продукцію а не підробку.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2023 01:56 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 40
Звідки: Киев
О подякував :Brat: , те що треба, перевірив своє шелл HX8 5W-30 100% оригінальне :victory:. Взагалі не розумію чому продавці в інтернет магазинах не додають такі ролики це ж корисно і люди б розуміли що якщо продавець таку інфу то скоріш всього продає оригінальную продукцію а не підробку.

Все простіше в нормальних магазинів є такий сертифікат від Шелл що вони продають офіційно, але все одно треба перевірять код на каністрі


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-грудня-2023 20:44 

Вік: 34
Повідомлення: 13
Звідки: Кропивницький
Логічно, я робив простіше, йшов на сайт Шелл, там знаходив офіційні точки продажу і купував.
Єдине шо мене дивує трохи в Шелл так це те що в них горловина не запаяна, причому я так розуміє не важливо дешево мастило чи дороге.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2024 00:23 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 40
Звідки: Киев
Логічно, я робив простіше, йшов на сайт Шелл, там знаходив офіційні точки продажу і купував.
Єдине шо мене дивує трохи в Шелл так це те що в них горловина не запаяна, причому я так розуміє не важливо дешево мастило чи дороге.

Ну так [censored] це одне й те саме. По факту ті щ магазини що мають такий сертифікат, вони й є офіційними авторизованними продавцями. Ну або якщо напряму то це [censored] тільки original helix store, але там доставка тільки НП.. а вона зараз трохи кусається по доставці.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-січня-2024 19:37 

Вік: 38
Повідомлення: 13
Все простіше в нормальних магазинів є такий сертифікат від Шелл що вони продають офіційно, але все одно треба перевірять код на каністрі

Понятно, ну тепер буду знати, я просто пару разів замовляю запчастини с декільких магазинів там и і оливу зазвичай брав с росхідниками для ТО. Тому якось не звертав увагу, наступний раз як буду замовлять треба запитать чи є у них той сертифікат. Але Шелл наче оригінальний перевірку пройшов онлайн. через QR код.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-лютого-2024 14:31 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 40
Звідки: Киев
Понятно, ну тепер буду знати, я просто пару разів замовляю запчастини с декільких магазинів там и і оливу зазвичай брав с росхідниками для ТО. Тому якось не звертав увагу, наступний раз як буду замовлять треба запитать чи є у них той сертифікат. Але Шелл наче оригінальний перевірку пройшов онлайн. через QR код.

Ага тільки звертай увагу що б сертифікат Шелл був актуальний, там знизу пишуть до якого дійсний і ким виданий. Вони там змінюються


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1700 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 64, 65, 66, 67, 68


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія