вверх

Сьогодні: 19-березня-2024 08:21

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 915 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 33, 34, 35, 36, 37
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 21-травня-2018 21:34 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
_Егерь_
Попробуй долить в коробку грамм 300 масла сверх уровня, мне помогло.

+1
доливаешь грамм 300 сверху через сапун.
Я тоже услышал улучшения

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2018 08:17 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 900
Звідки: Черкаси
Да. Так и сделаю. На выходных булькну. Прошлая замена была +300 через сапун, а в этот раз спешил.

_________________
БЖ колишньої СК-шки
БЖ теперішнього Focus-a


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2018 13:15 

Повідомлення: 4
Звідки: Киев
Хтось лив SHELL Spirax S4 G 75W-90? За характеристиками підходить, але пишуть що розроблено спеціально для трансмісій VW, а от чи підійде в наші....


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2018 17:59 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Саме така олива і є в рекомендаціях Шелл для наших кпп.
В вікні вибору мастила (у Шелл), для нашого регіону зараз чомусь пропала марка Джилі, а от наприклад для Туреччини, Джилі є, і саме там це масло є в рекомендаціях до використання, але як альтернативне. В першу чергу вони пропонують Spirax S3 G 80W-90, Spirax S3 AM 80W-90.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-липня-2018 06:53 

Вік: 52
Повідомлення: 19
Звідки: Днепропетровск
Подскажите пожалуйста в коробку, такое масло кто лил ???https://avtozvuk.ua/info/26610


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-липня-2018 08:28 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 139
Звідки: Днепр
Подскажите пожалуйста в коробку, такое масло кто лил ???https://avtozvuk.ua/info/26610



Я лил COMMA 75w90 GL4, в два раза дешевле кастрола


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2018 14:38 
Трохи за кермом

Повідомлення: 115
Звідки: Кривой рог
Ребят кто лил в кпп именно castrol syntrans transaxle 75w-90 ?
залил первый раз через 3 тысячи замена двух конических подшипников. Затем поменял залил опять его, 25 тысяч и опять беда с подшипниками. Брал в экзисте. Может масло это не подходит нам? (что собственно вряд ли), когда поменял родное на это то переключения стали четче и в мороз на холодную идеально.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2018 16:45 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
castrol syntrans transaxle 75w-90
Это первое масло которое я залил после ТО-0, покупал в АИСе в 2012году. Поменял на 15к пробега потому что стало слышно коробку и тяжело включалась первая, а с накатом вообще не получалось включить. Потом в диапазоне 15-25к минералка ХАДО, потом на 25-30к присадки от ХАДО и ТРИ ремонта коробки на пробеге 35к с заменой ШЕСТи подшипников. ТРИ ремнта из-за криворукости мастеров

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2018 18:53 
Трохи за кермом

Повідомлення: 115
Звідки: Кривой рог
GekaAE
а в чем заключалась криворукость мастеров, распишите пожалуйста. Что бы самому не попасть. Ну остальные подшипники там шариковые и их еще попробуй убить.
Какое сейчас масло тоже xado, почему именно минеральное?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2018 19:17 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
GekaAE
а в чем заключалась криворукость мастеров, распишите пожалуйста. Что бы самому не попасть. Ну остальные подшипники там шариковые и их еще попробуй убить.
Какое сейчас масло тоже xado, почему именно минеральное?

После ремонта залил масло BP, которое белое +2тюбика присадки ЛиквиМолли 1892 (как то так).
Коробку перебрали но не отрегулировали первичный вал и она как выла так и выла.
Первый раз поменяли ТРИ подшипника, а менять нужно парами.
Второй раз поменяли 6 подшипников, но не отрегулировали первичный вал (как и первый раз) и она как выла так и выла.
Третий раз перебрали в гаражах с чувством и тактом.
На форуме есть SergCross у него в БЖ очень подробно описан ремонт и регулировка нашей МКПП :ay:

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-січня-2019 12:21 
Біля керма
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Харьков
Поменял масло в КПП, залил ZIC 80W-90. Пока проблем не было, езжу несколько месяцев, все передачи втыкаются и вытыкаются нормально, без усилий, самая громкая третья передача стала заметно намного тише. Цена вопроса 130 грн/литр

_________________
Geely CK - СОЛНЦЕ ПУСТЫНИ
.....НЕ ПИТЬ ЗА РУЛЕМ !!!....


Востаннє редагувалось P_A_S_H_A в 28-січня-2019 12:24, всього редагувалось 3 разів.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-січня-2019 16:16 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 1168
Звідки: Фастів
Привіт!
В минулому році 5 раз перебирав КПП - причина - шум/виття вхідного валу (первичного). Робив все сам, вал регулював шайбами (як у описі SergCross). Масло заливав Dino Power - його мені рекомендував один знайомий (продавець масла))) я у нього раніше брав ARAL, а коли ціна почала кусатись перейшов на ELF для двигуна, а в КПП він порадив ДІНО, сказав що це підрозділ від марки ARAL.. :oops:
2 чи 3 рази я перебирав КПП ТІЛЬКИ тому, що ВИВ первинний вал.. на нових підшипниках, із новим свіжим маслом DINO.. при першому ж запуску..
На минулому тижны замінив газовы форсунки, двигун став працювати ще тихіше - я почув виття ПЕРВИННОГО валу. Ввечері зняв "собачку перемикання передач" - масло було як какашка (хоча 5,5тис назад я міняв счеплення і заливав НОВЕ масло Dino Power).. У мене ще залишалось 200-300гр. свіжого, я відібрав шприцем масло із КПП і додав свіжого - стало ЩЕ ГІРШЕ...
Вчора замінив Dino Power на SYNGEAR 75W-90. Зранку на роботі їхав у повній тиші (3 і 4 звичайно ж підвивали як і завжди, але вхідний вал взагалі припинив ВИТТЯ)))) :D
На ZIC 75w90 я проїздив пів року - і почались проблеми із КПП...


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Ссылка на БЖ:
http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=8&t=11388


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-лютого-2019 11:48 

Вік: 37
Повідомлення: 3
Звідки: Харьков
Ребят кто лил в кпп именно castrol syntrans transaxle 75w-90 ?
залил первый раз через 3 тысячи замена двух конических подшипников. Затем поменял залил опять его, 25 тысяч и опять беда с подшипниками. Брал в экзисте. Может масло это не подходит нам? (что собственно вряд ли), когда поменял родное на это то переключения стали четче и в мороз на холодную идеально.



менял два раза в коробке - Castrol Syntrax Universal Plus 75W-90.
проблем нет.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-жовтня-2021 15:13 
Учень

Вік: 36
Повідомлення: 41
Звідки: Херсон
Кто лил в КПП масло Repsol, уж очень у нас его продвигают в последнее время. Что вообще изменилось, что сейчас оптимально. Живу в Херсоне, юзнос регионе Украины. Думаю стоит ли брать 75w90. Хотя желания экономить нет, главное что бы КПП подольше проходила.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2021 18:26 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Думаю стоит ли брать 75w90.

Я багато грався з маслами для нашої кпп і заспокоївся тільки коли залив Shell Spirax S4 G 75W-90. Воно до речі рекомендоване Шелл саме для наших кпп.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 915 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 33, 34, 35, 36, 37


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія