вверх

Сьогодні: 30-березня-2024 07:45

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 22-вересня-2010 17:22 
Трохи за кермом

Вік: 38
Повідомлення: 146
Звідки: Львів
Привіт всім.
Для отримання виплати страховій компанії потрібно рішення суду про ДТП. Винуватець ДТП живе в іншому місті. Скажіть, будь ласка, чи на суд будуть викликати дві сторони, якщо ні, то як взнати що суд відбувся, і як рішення суду має попасти в страхову (хто має завезти рішення суду в страхову)? Підкажіть, будь ласка. Бо ненаю.
P.S. Пошук взагалі не працює на сайті, того і нічого по цій темі не найшов.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-вересня-2010 18:03 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 716
Звідки: Киевская обл. Бровары
Bovdur написав:
Скажіть, будь ласка, чи на суд будуть викликати дві сторони, якщо ні, то як взнати що суд відбувся, і як рішення суду має попасти в страхову (хто має завезти рішення суду в страхову)? Підкажіть, будь ласка. Бо ненаю.


Я лично сам звонил виновнику, сразу после аварии взял его контакты , меня на суд не вызывали, может потому что , он свою вину сразу признал, во общем позвонил говорю надо решение суда, он ок когда будет я тебя наберу, где то через месяц позвонил , и передал, и я сам лично отвёз решение и другие документы в страховку вот уже 10 месяцев жду компенсацию :-) сегодня позвонили и вежливо попросили приехать за деньгами :D

_________________
[URL=http://autolines.org.ua/][IMG]http://autolines.org.ua/geely/3247.png[/IMG][/URL]


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-вересня-2010 18:08 
Трохи за кермом

Вік: 38
Повідомлення: 146
Звідки: Львів
я знаю прізвище і ім"я виновника. Знаю шо він працює в "Миколаївсьуке АТП-14627" (те що у Львівській області), він був на автобусі від того АТП і він так само визнав свою вину. Але номера тел його немаю. Маю номер тел АТП.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-вересня-2010 18:23 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 716
Звідки: Киевская обл. Бровары
В АТП звонил узнавал есь ли такой ? мне говорили что решение можно в самом суде найти и забрать, я попал в аварию в Киеве харьковском шоссе , там где то и суд рядом по месту гаишник сказал там заберёшь..

_________________
[URL=http://autolines.org.ua/][IMG]http://autolines.org.ua/geely/3247.png[/IMG][/URL]


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-вересня-2010 18:51 
Ас
Аватар користувача

Вік: 55
Повідомлення: 413
Звідки: Черкассы
По моему суд дает две справки (одинаковые) одна для страховиков другая для гаи и выдаются они только после того как решение суда выполнено (уплачен штраф) и то по истечению 2-х недель (по крайней мере у нас в Черкассах).


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-вересня-2010 21:10 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 2450
Звідки: Одесса
Рассказываю!
если у тебя нет связи с этим человеком! то!!!! ты об этом сообщаешь об это страховой! а они примерно знают когда суд выдает решения пор таким делам! и они делают самостоятельный запрос в суд!!!
вот и все! у меня это заняло 3 месяца! (я просто такое дело уточнял у страховщиков т.к. боялся что му...к продинамит нас и не привезет решения)
Цитата:
По моему суд дает две справки (одинаковые)

суд их делает ТРИ! одна остается в архиве суда! 2-я в канцелярию с которой тебе снимают копию (если ты не запросил ее сразу) и заверяют своей печатью! и третья отдается виновнику для предоставления в ГАИ!
НО... может быть их и две и три и сколько угодно! так как было у меня! у меня в ДТП участвовало 3 машины! он с Виновником у нас были связи и мало того! мы его потом нашли и додавили из него Франшизу у нас это было 510грн))

Bovdur
Удачи тебе в этим деле! не попадай!!! как говорится ни гвоздя ни жезла! ни ПРИДУРКА!!!
(и совет: закрась сам пока поврежденные места кузова! что бы их не сожрала карозия т.к. это дело будет длиться минимум 3 месяца)

_________________
Зображення
Зображення
Зображення Бортовой журнал


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-вересня-2010 21:47 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
Вообще-то копия постановы суда должна по почте прийти и пострадавшему при ДТП. В идеале виновник должен принести копию решения в страховую так будет намного быстрее, потому что если страховая сама будет запрашивать постанову в суде, то это затянется надолго. Но очень часто бывает, что виновник динамит и приходится самому слать свою копию решения в страховую. После того как страховая получила постанову, у неё есть месяц на расчет стоимости ремонта и осуществления выплаты.

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-вересня-2010 08:30 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 605
Звідки: Запорожье
Украинская действительность - 02 июля меня подбили, так вот за все время меня НИКТО НИ О ЧЕМ не предупреждал и не уведомлял, все и везде бегал и забирал сам, 20-го сентября прошло заседание суда(без моего приглашения), но зная номер дела и фамилию виновника я периодически наяривал в канцелярию, а потом сам поехал и по предъявлению паспорта забрал копию решения суда для страховой.
З.Ы, Чуваку который второй раз за месяц совершил админ нарушение в состоянии наркотического опьянения и повредил пять машин присудили... па-ба-ба-бам - лишение прав на 3 года и два месяца с платным изъятием транспортного средства... капец я в шоке.

_________________
Зображення
--------------------------------------------------------
Зображення
Мой БЖ


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-вересня-2010 13:43 
Трохи за кермом

Вік: 38
Повідомлення: 146
Звідки: Львів
Привіт. Всім дуже дякую за поради. Так я дзвонив в АТП. Мали передати це директору і він мав до мене передзвонити. Але поки глухо. Але вчора вдома я згадав що номер тел. винуватця має бути в ДАІ, бо коли оформляли ДТП то координати брали двох сторін. Сьогодні їздив в ДАІ і дали номер. Тіки що дзвонив по ньому, поки абонент поза зоною. Побачимо чи потім з"явиться.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія