вверх

Сьогодні: 18-квітня-2024 07:47

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 117 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2009 19:45 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
kyznechik

ну и че там с твоим нарушением? Расскажи.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-жовтня-2009 13:03 
Автомеханік
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 3783
Звідки: Умань
Скарга в областном управлении, на нее мало надеюсь, Админпозов в суде. Жду когда будет заседание. Как все решится, отпишусь ;)

_________________
kyznechik's БЖ
Продажа ELM327 OBD2, Vag-com 409.1


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 27-жовтня-2009 14:48 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
kyznechik написав:
Скарга в областном управлении, на нее мало надеюсь, Админпозов в суде. Жду когда будет заседание. Как все решится, отпишусь ;)


Давай, удачи.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2009 10:12 
Автомеханік
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 3783
Звідки: Умань
Ну вот и закончилась эпопея с ДАЙцами. В суде дело не решилось, точнее еще в процессе, а вот областное управление справилось быстрее. На скаргу было мало надежд, но она сработала :-D Вчера пришло от них письмо, текст выкладываю ;)
Зображення
Если нужна копия моей скарги и админпозова, я выложу
Отдельное спасибо Черному дракону :ay:

Добавил свои образцы


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
kyznechik's БЖ
Продажа ELM327 OBD2, Vag-com 409.1


Востаннє редагувалось kyznechik в 20-листопада-2009 14:29, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2009 10:27 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
kyznechik

Ну с чем тебя и поздравляем. Ты наверное должен обратьться в суд с просьбой о закрытии дела ,на основании договорености сторон и приложить своюжалобу и ответ из ГАИ.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2009 10:32 
Автомеханік
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 3783
Звідки: Умань
Игорь
Спасибо.
Ну это само собой, и я думаю копия ответа должна быть уже в ДАИ.

_________________
kyznechik's БЖ
Продажа ELM327 OBD2, Vag-com 409.1


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2009 10:51 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 1095
Звідки: Киев
Попередження: 1
kyznechik, молодца!

кинь копию заявы - для всех будет интересно)

будет ли копия в ГАИ или нет, думаю это уже не твоя проблема))) главное что документ подтверждающий ошибочно написанный протокол есть)))

Я бы уже никуда не ходил, а если вдруг будут какие-то претензии - бумажку им под нос... получите мол)))

_________________
Зображення
----------------------
Мой БОРТОВИК


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2009 11:42 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
kyznechik написав:
Если нужна копия моей скарги и админпозова, я выложу
Отдельное спасибо Черному дракону :ay:


А вот фамилии из письма ГАИ ты зря убрал. Родина должна знать своих "героев".

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2009 12:40 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 1095
Звідки: Киев
Попередження: 1
даешь ФИО гаишника!!! :lol:

_________________
Зображення
----------------------
Мой БОРТОВИК


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2009 13:32 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 129
Звідки: Южноукраинск
kyznechik

Валера! Поздравляю и здесь!
Когда само УГАИ отменяет постановы своих дебилов, это говорит о том, что еще не все потеряно в УкрГондурасе.

Для форумчан: выкладываю хронологию бодания с гейцами по "письму счастья". Итог: постанова - отменена, действия гейцев - противозаконны.
см. здесь на ВЗЯТКАМНЕТ
http://vzjatkamnet.at.ua/forum/3-146-1

_________________
Почему люди бьются головой об стену? Ведь биться головой об угол намного эффективнее!
Геннадий, контактный телефон 098-289-44-46


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2009 15:47 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1016
Звідки: Одесса
вот постарался от души...
как вам? каменты в студию...

переделал... вроде окончательный вариант вот:

Текст:
Начальнику Донецького УДАІ
Блажівському Мар'яну Іллічу
вул. Ходаковського, 10, м. Донецьк
83023, Україна
т. (062)3452330


****************,
м. Одеса, вул. Баштанна 2
т. (***********
е-мail: ***********


На постанову АН № 345206 від 19.11.2009р., винесену прапорщиком УДПС Волновахського взводу Балабенко Юрієм Анатолійовичом у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.3 ст.122 КпАП України,



СКАРГА


19 листопада 2009 року приблизно о 10 год. 30 хв. я, Усенко Олексій Сергійович, рухався на особистому автомобілі Джилі МК д/н ВН 2742 СЕ по автодорозі Донецьк-Маріуполь у напрямку Маріуполя зі швидкістю 60 км/год, не порушуючи правил дорожнього руху (ПДР). Проїжджаючи в населеному пункті м. Волноваха у потоку транспорту, був зупинений інспектором ДАІ прапорщиком Балабенко Ю.А. (Інспектор незрозуміло представився, тому дані про нього брав з постанови та протоколу). Причина зупинки –порушення п.12.4. Правил дорожнього руху (ПДР) – перевищення швидкості. На мою вимогу надати докази мого порушення, мені було продемонстровано зафіксовану на приладі „Беркут” (що не являється засобом фото- відеофіксації) швидкість 82 км/год., фактичний час, коли здійснювалось вимірювання швидкості, надано не було. Ніяких інших фактів мого порушення надано не було. Після того, як я не погодився з тим, що ця швидкість належить моєму авто та відмовився договорюватись з ним в патрульній машині, ІДПС Балабенко Ю.А. почав заповнювати протокол про адміністративне правопорушення АН № 228559 від 19.11.2009р. заповнивши лише графи, де вказувались мої особисті дані (Ф.І.О., д/н та марка автомобіля, номер та серія прав водія), інспектор висунув вимогу у роз’яснені до протоколу вписати – „з порушенням погоджуюсь, прощу попередити в усній формі”. Ні дати, часу, місця і суті учиненого адмінправопорушення не було заповнено. Протокол у такій формі я підписувати не став, та наполіг на заповненні усіх граф, після чого інспектор доповнив протокол. Мої права згідно ст..63 Конституції України та ст..268 КУпАП ІДПС Балабенко Ю.А. мені не роз’яснив. Мою вимогу вписати свідка Кірнєва Петра Васильйовича, що подорожував разом зі мною, інспектор проігнорував, тому вимушений був вписати свідка у протокол про адміністративне порушення особисто. При цьому збоку працівників ДАІ на мене і свідка здійснювався моральний тиск про даремність всіх оскаржень. Надалі інспектор виніс постанову АН № 345206 від 19.11.2009р.





Постанова не відповідає обставинам справи, вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав.

1. ІДПС Балабенко Ю.А. порушив п.15.5. Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС (№ 111 від 27.03.2009.), а саме «Під час звернення до водія працівник Державтоінспекції МВС зобов'язаний прикласти праву руку до головного убо¬ру, привітатися, чітко й зрозуміло відрекомендуватися, назвати свою посаду, звання та прізвище, висловити вимогу про переда¬чу водієм документів, зазначених в пункті 2.1 ПДР, для перевірки та повідомити про причину зупинки транспортного засобу і суть скоєного правопорушення».

2. ІДПС Балабенко Ю.А. порушив п.4.1. «Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (№77)», а саме «У разі виявлення правопорушення у сфері забезпе¬чення безпеки дорожнього руху працівник Державтоінспекції МВС відповідно до статті 255 КУпАП складає протокол про адміністративне правопорушення, копія якого під підпис вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснює порушникові його права і обов'язки відповідно до статті 63 Конституції України та статті 268 КУпАП.».


3. У справі про адміністративне правопорушення та постанові відсутні докази належності виміряної швидкості саме моєму автомобілю. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, на вимогу підтвердити нібито моє перевищення швидкості, було продемонстровано лише швидкість, з якою нібито я рухався, без часу, з якого було зроблено вимірювання. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля за таких умов неможливо.

4. У відповідності до ст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Ні в протоколі, ні в постанові у справі про адміністративне правопорушення не наведено даних про допуск вимірювача швидкості до вимірювання в Україні, похибки при вимірюваннях, що робить вимірювання незаконними у відповідності до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

5. Розміри похибок вимірювань співробітник ДАІ мені не повідомив, що у відповідності до вимог зазначеного закону, перешкоджає використанню результатів вимірювань. До того ж, результат вимірювання 82 км/год, що мені було показано, знаходиться у межах похибок вимірювань + 2 км/год приладу «Беркут» згідно заводському керівництва з експлуатації. Тому навіть можлива фактична швидкість знаходиться в межах значень, які не підпадають під дію адміністративного правопорушення визначеного ст.122 ч.1 КУпАП України

6. Співробітник ДАІ грубо порушив вимоги керівництва з експлуатації приладу під час вимірювання.
ІДПС Балабенко Ю.А. під час вимірювання тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.

7. Відповідно до статті 251 КупАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, вину даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. Як вбачається зі змісту протоколу про адміністративне правопорушення у даному випадку використовувався вимірювач швидкості „Беркут” що не має функцій відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки. Тому з огляду на положення ст.251 КУпАП, оскільки ця норма містить імперативний характер щодо використання тільки тих технічних приладів та засобів, що мають функції відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, а також згідно Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС (№ 111 від 27.03.2009.), п.13.7.1. «…Під спостере¬женням за дорожнім рухом слід розуміти візуальний або за до¬помогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, які мають функції фото-, кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису…», вимірювач швидкості „Беркут” не може бути використаний як доказ по справі.
До протоколу не додано жодних фото або відео матеріалів, на яких зафіксовано показання приладу яким вимірювалась швидкість руху» чим порушено вимоги Інструкції «З організації провадження та діловодства у справах про адміністративні порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху» п.2.13 «До протоколу, складеного з використанням показань технічних приладів, долучаються фото, відео або інші матеріали на яких зафіксовані показання цих приладів.» та внутрішніх розпорядчих документів МВС, в тому числі Розпорядження в.о. міністра МВС № 466 від 21.03.2009 п.1.6. «Виключити випадки складання відносно водіїв … протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото,- відео матеріалів, показів свідків, тощо.)», Інструкцію з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС (№ 111 від 27.03.2009.) п.28.9. «З метою запобігання конфліктним ситуаціям, об'єктивного розгляду справ, а також як допоміжний засіб для попередження протиправних дій та розкриття правопорушень допускається використання фото-, кінозйомки, відеозапису та звукозаписувальної техніки, а під час оформлення матеріалів ДТП воно є обов'язковим».
8. Відповідно до протоколу мною були надані пояснення про незгоду, що саме керований мною автомобіль перевищив швидкість, оскільки я рухався зі швидкістю 60 км/год. Незважаючи на те, що згідно ст. 251 КупАП, доказами є також пояснення особи, що притягається до відповідальності, у постанові інспектором ДПС фактично не наведено будь-якої оцінки моїх доказів, чим було грубо порушено Постанову Пленуму Верховного суду України від 23 грудня 2005 року № 14 « Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративне правопорушення на транспорті» п. 24 «Зміст постанови має відповідати вимогам, передбаченим статтями 283 та 284 КупАП. У ній, зокрема, потрібно навести докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення, та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався порушник, чи висловлення останнім доводів». Фактично окрім усної заяви інспектора, мені не було надано жодних доказів належності вимірюваної швидкості саме моєму автомобілю.
9. При складені протоколу інспектором ДПС Волновахського взводу ДПС ДАІ ГУ МВС України в м. Донецьку прапорщиком Балабенко Ю.А. свідомо проігноровані пояснення свідка Кірнєва Петра Васильйовича, який їхав зі мною в автомобілі та міг надати свідчення, що я не скоював правопорушення, на підставі яка входить у протиріччя з вимогами 272 КУпАП «Як свідок у справі про адміністративне правопорушення може бути викликана кожна особа, про яку є дані, що їй відомі які-небудь обставини, що підлягають установленню по даній справі» Інспектор заявив, що він не свідок, а зацікавлена особа, але це вирішує не він, а є виключно прерогативою суду згідно з ст. 252 КУпАП. Чим здійснив правопорушення визначене ст. 186 КУпАП «Самоуправство», допущенні порушення ст., ст. 245, 280 КУпАП.



Окрім наведеного, слід зазначити, що розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, - не тільки порушує мої права, передбачені ст.268 КУпАП, але й призводить до того, що при винесенні постанови не враховано особу, матеріальний стан та інші обставини, які слід враховувати при призначенні адміністративного стягнення відповідно до ст.33 КУпАП. За таких умов мої права при такому розгляді справи грубо порушено.

Оскільки всі мої дії відповідають законодавству України, адміністративного правопорушення я не скоював, вважаю, що законні підстави для притягнення мене до адміністративної відповідальності при відсутності порушення ПДР з моєї сторони, відсутні.
На підставі викладеного, керуючись ст.287, 288 КУпАП України,



П Р О Ш У:
1. Розглянути скаргу в порядку, передбаченому чинним законодавством, Законом України "Про звернення громадян" та "Положенням про порядок роботи зі зверненнями громадян і організації їх особистого прийому в системі Міністерства внутрішніх справ України", затвердженому Наказом МВС України від 10.10.2004 № 1177.
2. Оскаржувану постанову АН № 345206 від 19.11.2009. скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.

3. У разі відмови чи формального розгляду справи, залишаю за собою Конституційне право оскаржити приведену постанову у суді відповідно до 55 статті Конституції України та 288 статті Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 104 КАСУ, а також надати скаргу до прокуратури та помічнику Міністра ВС служби регіонального контролю - відповідальному секретарю Громадської ради з питань забезпечення прав людини при ГУМВС України в Донецькій області для перевірки вказаних фактів та перевірки законності складеного адмінпротоколу і винесеної постанови.

_________________
Зображення


Востаннє редагувалось hugo1983 в 13-травня-2010 14:33, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2009 15:52 
Пожирач Айрану
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 8429
Звідки: Всея Украина
Грёбаный Волновахский пост! Тебя что там гопнули?
Ты на самом деле превышал?

_________________
Скорее в сеть - тролли не кормлены!!!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2009 16:06 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1016
Звідки: Одесса
Forzajuve999
та не, не превышал. номано слепил?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2009 17:16 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
hugo1983
Да уж, съездил на футбол!
Вроде ниче так написал!

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2009 18:05 
Пожирач Айрану
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 8429
Звідки: Всея Украина
hugo1983
Пойдёть!

_________________
Скорее в сеть - тролли не кормлены!!!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-листопада-2009 10:55 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 129
Звідки: Южноукраинск
hugo1983
подправил скаргу
http://vzjatkamnet.at.ua/forum/7-108-6439-16-1258962522

такую же скаргу направь помічнику Міністра ВС служби регіонального контролю - відповідальному секретарю Громадської ради з питань забезпечення прав людини при ГУМВС України в Донецькiй області
инфа здесь http://www.umdpl.info/index.php?id=1222157809

сразу же аналогичный текст в форме админпозова (позовной заявы) (узнать в канцелярии суда) пуляй в суд.

и жди.

_________________
Почему люди бьются головой об стену? Ведь биться головой об угол намного эффективнее!
Геннадий, контактный телефон 098-289-44-46


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-січня-2010 10:40 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1016
Звідки: Одесса
вот уж сколько времени прошло, а официального ответа так и не получил...
так что убедился на личном опыте - писать ДАЙцам не очень результативно, посему подел жалобу прокурору и админпозов в суд. текст приблизительно одинаковый, разве что прокурора прошу опротестовать жалобу.

обращаю ОСОБОЕ ВНИМАНИЕ, что 1 копия - в суд, + сколько сответчиков - еще + столько же копий, а также снять ксерокс с 1 страницы, чтобы на нем поставили штампик, дату, присвоили номер и расписались. также перед подачей всех бумаг сходите в банк и оплатите держ мито 3,40 грн. и сделайте соответствующее кол-во копий.

особую благодарность выражаю Черный Дракон :hi: .

з.ы. я еще не выиграл дело, но, по крайней мере, в следующий раз буду лучше подготовлен. после прочтения различной литературы прям новый взгляд открылся.
советую каждому водителю хотя бы одним глазом просмотреть один раз в жизни соответствующие нормативные акты, потом будет легче...


Текст:
До Приморського міського суду
вул. Балківська, 33

позивач
Усенко Олексій Сергійович
65016 м. Одеса, вул. Баштанна, 2
моб. +380634065239
e-mail: usenkoas@mail.ru

відповідач-1
Управління УДАІ УМВС України
в Донецькій області
83023 м. Донецьк, вул. Ходаковського,10
т. 062 345-23-30
електронний адрес невідомий

відповідач-2
Інспектор ДПС УДАІ УМВС України
прапорщик Балабенко Юрій Анатолійович
83023 м. Донецьк, вул. Ходаковського,10
телефон невідомий
електронний адрес невідомий


АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання протиправними дій інспектора ДПС Балабенко Ю.А. та скасування
постанови сер. АН № 345206 від 19.11.2009 у справі про адміністративне порушення, передбачене ч.1 ст. 122 КпАП України.

Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст. 288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до міського суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
У відповідності до п.2 ч.1 ст.18 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.
Згідно з ч.2 ст.19 КАС України адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.

Згідно ч.9 ст. 103 КАС України процесуальний строк не вважається пропущеним, якщо до його закінчення позовна заява, скарга, інші документи чи матеріали або грошові кошти здано на пошту. Мною, Усенко Олексієм Сергійовичем 23.11.2009 були направлені скарги на ім’я Помічника міністра відділу регіонального контролю, відповідальному секретарю Громадської ради при ГУМВС України в Донецькій області з питань забезпечення прав людини Милостного О.В. та Начальника Донецького УДАІ Блажівського М.І., але належної відповіді я так і не отримав. Копії квитанцій про відправлення скарг рекомендованими листами додаються.

ВИКЛАД ОБСТАВИН СПРАВИ
19 листопада 2009 року приблизно о 10 год. 30 хв. я, Ф.І.О., рухався на особистому автомобілі Джилі МК д/н ВН 2742 СЕ по автодорозі Донецьк-Маріуполь у напрямку Маріуполя, не порушуючи правил дорожнього руху (ПДР). Проїжджаючи в населеному пункті м. Волноваха у потоку транспорту, був зупинений інспектором ДАІ прапорщиком Балабенко Ю.А. (Інспектор незрозуміло представився, тому дані про нього брав з постанови та протоколу). Причина зупинки –порушення п.12.4. Правил дорожнього руху (ПДР) – перевищення швидкості. На мою вимогу надати докази мого порушення, мені було продемонстровано зафіксовану на приладі „Беркут” (що не являється засобом фото- відеофіксації) швидкість 82 км/год., фактичний час, коли здійснювалось вимірювання швидкості, надано не було. Ніяких інших фактів мого порушення (фото-, відеофіксація, показання свідків) надано не було. Після того, як я не погодився з тим, що ця швидкість належить моєму авто, ІДПС Балабенко Ю.А. почав заповнювати протокол про адміністративне правопорушення АН № 228559 від 19.11.2009р. (копія додається). Заповнивши лише графи, де вказувались мої особисті дані (Ф.І.О., д/н та марка автомобіля, номер та серія прав водія), інспектор висунув вимогу у роз’яснені до протоколу вписати – „з порушенням погоджуюсь, прошу попередити в усній формі”. Ні дати, часу, місця і суті учиненого адмінправопорушення не було заповнено. Протокол у такій формі я підписувати не став, та наполіг на заповненні усіх граф, після чого інспектор доповнив протокол. Мої права і обов’язки згідно ст..63 Конституції України та ст..268 КУпАП ІДПС Балабенко Ю.А. мені не роз’яснив. Мою вимогу вписати свідка Ф.І.О., що подорожував разом зі мною, інспектор проігнорував, тому вимушений був вписати свідка у протокол про адміністративне правопорушення особисто. При цьому збоку працівників ДАІ на мене і свідка здійснювався моральний тиск про даремність всіх оскаржень. Надалі інспектор виніс постанову АН № 345206 від 19.11.2009р. (копія додається).

Постанова не відповідає обставинам справи, вимогам закону, винесена з порушенням норм матеріального права та процесуальних норм, та підлягає скасуванню з наступних підстав:

ПІДСТАВИ ДЛЯ СКАСУВАННЯ ПОСТАНОВИ
1. Прошу суд врахувати те, що жодних доказів моєї вини, передбачених чинними законодавчими і підзаконними актами, справа не містить. Інспектором ДПС Балабенко Ю.А. не надано по справі жодного доказу, вказаних в ст. 251 КпАП України (окрім протоколу, складеного працівником ДАІ): пояснень потерпілих, свідків, висновків експерта, показів технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. Тим самим працівник ДАІ порушив вимоги і відомчих нормативних актів МВС, в тому числі, Розпорядження по МВС України № 466 від 21.05.2009 «п.1.6 Виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо).». Незважаючи на те, що згідно ст. 251 КупАП, доказами є також пояснення особи, що притягається до відповідальності, у постанові інспектором ДПС фактично не наведено будь-якої оцінки моїх доказів, чим було грубо порушено Постанову Пленуму Верховного суду України від 23 грудня 2005 року № 14 « Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративне правопорушення на транспорті» п. 24 «Зміст постанови має відповідати вимогам, передбаченим статтями 283 та 284 КупАП. У ній, зокрема, потрібно навести докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення, та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався порушник, чи висловлення останнім доводів». Фактично окрім усної заяви інспектора, мені не було надано жодних доказів належності вимірюваної швидкості саме моєму автомобілю.

2. У справі про адміністративне правопорушення та постанові відсутні докази належності виміряної швидкості саме моєму автомобілю. Оскільки я рухався в потоку транспорту в умовах інтенсивного дорожнього руху, то викликає сумнів, що відображена на приладі «Беркут» швидкість належала саме моєму автомобілю, а за таких умов руху різниця у кілька секунд може означати, що насправді приладом було зафіксовано швидкість іншого автомобіля, який рухався у кількох десятках метрах від мого автомобіля.. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, на вимогу підтвердити нібито моє перевищення швидкості, було продемонстровано лише швидкість, з якою нібито я рухався, без часу, з якого було зроблено вимірювання. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля за таких умов неможливо. До того ж, результати вимірювань приладом «Беркут» в даному випадку можуть бути недостовірними, тому що в матеріалах справи не вказана відповідна величина похибок або невизначеність вимірювань приладу, що є порушенням вимог ст.10 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

3. Співробітник ДАІ грубо порушив вимоги керівництва з експлуатації приладу під час вимірювання.
ІДПС Балабенко Ю.А. під час вимірювання тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується. Таке використання приладу не передбачене виробником – в інструкції по застосуванню є тільки стаціонарний та патрульний режими, в обох випадках прилад повинен бути нерухомо закріплений.
До того ж, згідно «Руководства по эксплуатации» від виробника приладу фірми ВО Ольвія, радіолокаційний прилад «Беркут» має можливість підключення до відеореєструючого приладу з метою відеофіксації порушення, але в даному випадку він підключений не був.

4. При складені протоколу інспектором ДПС Волновахського взводу ДПС ДАІ ГУ МВС України в м. Донецьку прапорщиком Балабенко Ю.А. свідомо проігноровані пояснення свідка Кірнєва Петра Васильйовича, який їхав зі мною в автомобілі та міг надати свідчення, що я не скоював правопорушення, на підставі яка входить у протиріччя з вимогами ст.. 272 КУпАП «Як свідок у справі про адміністративне правопорушення може бути викликана кожна особа, про яку є дані, що їй відомі які-небудь обставини, що підлягають установленню по даній справі». Інспектор заявив, що він не свідок, а зацікавлена особа, але це вирішує не він, а є виключно прерогативою суду згідно з ст. 252 КУпАП. Чим здійснив правопорушення визначене ст. 186 КУпАП «Самоуправство», допущенні порушення ст., ст. 245, 280 КУпАП.

5. Інспектор Балабенко Ю.А. провів процес виявлення обставин по справі з дуже спрощеним підходом – в 10 год. 25 хв. (згідно протоколу) він зупинив ТЗ, а вже в 10 год. 35 хв. закінчив розгляд адміністративної справи. З’ясувати всі обставини, до того ж не маючи жодного доказу і ігноруючи опитування свідків, просто не можливо, та ще за такий період часу. Тому я вважаю, що при винесені постанови були грубо порушені вимоги ст. 245, 252, 280 КпАП України по всебічному, повному і об'єктивному з'ясуванню обставин кожної справи в їх сукупності, вирішенню її в точній відповідності з законом.

Оскільки всі мої дії відповідають законодавству України, адміністративного правопорушення я не скоював, вважаю, що законні підстави для притягнення мене до адміністративної відповідальності при відсутності порушення ПДР з моєї сторони, відсутні.
На підставі викладеного, керуючись ст.287, 288, 289 КУпАП та ст.. 6, 18, 19, 104, 105, 106 КАСУ

П Р О Ш У:
1. Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Визнати протиправними дії інспектора ДПС Волноваського взводу прапорщика міліції Балабенко Юрія Анатолійовича.
3. Скасувати постанову сер. АН № 345206 від 19.11.2009 у справі про адміністративне порушення, передбачене ч.1 ст. 122 КпАП України.
4. Стягнути з відповідача судові витрати по справі.
Додатки:
1. Копії квитанцій про відправлення скарг рекомендованими листами;
2.Доказ сплати судового збору – квитанція установи банку;
3. Копія протоколу сер. АН №228559 від 19.11.2009 про адміністративне правопорушення;
4. Копія постанови сер. АН № 345206 від 19.11.2009 по справі про адміністративне правопорушення за порушення правил дорожнього руху, передбачене ч.1 ст. 122 КпАП України
5. Копії адміністративного позову та доданих матеріалів у відповідності до кількості відповідачів у справі.
6. Характеристика з місця роботи.






14.01.2010 ____________ Ф.І.О.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-травня-2010 14:32 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1016
Звідки: Одесса
ну что, господа!!! :Yes!:

постанову отменено.

пессимисты :mad2: , плачьте :lol:

кто желает быть Человеком, штудирует матчасть :rtfm2:

поздравления принимаются в виде плюсиков :thnks:

и еще, и еще раз :Yes!:

_________________
Зображення


Рейтинг повідомлення: +7 (відгуків: 7)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2010 22:38 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 2021
Звідки: Киевская обл.
hugo1983 написав:
кто желает быть Человеком, штудирует матчасть

штудирую.... :(
Блин не было забот, так гайцы спортили последних 10 дней отпуска.....
Сегодня меня остановил мишка гамми и начал тыкать фару (Искра-1, "съемка с руки") со скоростью 84км./ч. в населенном пункте (с. Калиновка).
Не ну 65км./ч. я поверил бы... что завтыкал.... и разогнался. Но 84 - пардон. Написал я ему :"Рухався не порушуючи швидкістний режим в оточенні інших автомобілів. Якому з них належить зафіксована приладом швидкість не знаю. Інші доводи наведу в суді." (места не хватило для объяснений).
Будем пробовать бодаться.
Подскажите жалоба в УДАИ и админпозов отправлять одновременно или отправить только жалобу и дождаться ответа УДАИ?

Добавлено спустя 43 минуты 35 секунд:
ЗЫ. Фильмец про работу Искры-1.... http://news.tut.by/168621.html
ИМХО - абзац! Особенно с вентиляторами интересно.... Это ж скока километров в час мне добавил работающий кондиционер с включенными 3 вентиляторами... ?! :shock:

_________________
Бортовой журнал LORDZ (CK-2 ГБО4 (BRC), Comfort, Солнце пустыни)
-----------------------------------------------------------------------------------------
Есть люди в которых живет Бог, есть люди в которых живет дьявол, а еще есть те в которых живут только глисты!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2010 08:43 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Lordz написав:
Добавлено спустя 43 минуты 35 секунд:
ЗЫ. Фильмец про работу Искры-1.... http://news.tut.by/168621.html
ИМХО - абзац! Особенно с вентиляторами интересно.... Это ж скока километров в час мне добавил работающий кондиционер с включенными 3 вентиляторами... ?! :shock:

В этом фильме полнейший бред, поверь мне. С таким же успехом можно говорить об ошибках в ветреную погоду.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2010 15:50 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 2021
Звідки: Киевская обл.
aleks6114 написав:
В этом фильме полнейший бред, поверь мне.

не знаю.... с тем что для суда это не аргумент согласен.
Но дыма без огня не бывает....
Интересно все таки про вентиляторы правда или нет... :oops:

_________________
Бортовой журнал LORDZ (CK-2 ГБО4 (BRC), Comfort, Солнце пустыни)
-----------------------------------------------------------------------------------------
Есть люди в которых живет Бог, есть люди в которых живет дьявол, а еще есть те в которых живут только глисты!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-серпня-2010 17:44 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1016
Звідки: Одесса
Lordz
жалобу пиши сразу и отправляй в УДАИ заказным с уведомлением. чеки и уведомление храни. все. теперь будет время, чтобы грамотно сваять админпозов в суд. готовь его сразу же.
а ввобще то моя судья приняла мой позов с ссылкой, что такие позовы рассматриваются в течение года (ссылку на статью не помню).

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-серпня-2010 18:49 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 2021
Звідки: Киевская обл.
hugo1983 написав:
пиши сразу и отправляй в УДАИ заказным с уведомлением

уже...

_________________
Бортовой журнал LORDZ (CK-2 ГБО4 (BRC), Comfort, Солнце пустыни)
-----------------------------------------------------------------------------------------
Есть люди в которых живет Бог, есть люди в которых живет дьявол, а еще есть те в которых живут только глисты!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-серпня-2010 20:13 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 716
Звідки: Киевская обл. Бровары
Lordz написав:
Интересно все таки про вентиляторы правда или нет...


Теперь , буду перед гайцами одновременно с понижением скорости выключать вентилятор :lol:

_________________
[URL=http://autolines.org.ua/][IMG]http://autolines.org.ua/geely/3247.png[/IMG][/URL]


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-серпня-2010 22:18 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 2021
Звідки: Киевская обл.
Andrey25 написав:
Теперь , буду перед гайцами одновременно с понижением скорости выключать вентилятор

А если в это время произойдет плановое включение вентилятора охлаждения радиатора? :oops:

_________________
Бортовой журнал LORDZ (CK-2 ГБО4 (BRC), Comfort, Солнце пустыни)
-----------------------------------------------------------------------------------------
Есть люди в которых живет Бог, есть люди в которых живет дьявол, а еще есть те в которых живут только глисты!


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 117 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія