вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:27

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 55 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3

поддерживаете ли Вы такое поведение с сотрудниками ГАИ
да, 100% 84%  84%  [ 41 ]
нет, лучше дать взяточку 16%  16%  [ 8 ]
Всього голосів : 49
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 19-березня-2010 06:26 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1016
Звідки: Одесса
наш водитель на работе уже прочувствовал на себе улучшение статистики.
остановился в зоне действия знака "остановка-стоянка запрещена", через полминуты из потока машин останавливается дежурная машина дай, выписали штраф на 450 грн. и уехали. разговора на тему дать-взять даж и не заводили.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-березня-2010 12:41 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 3460
Звідки: Донецк->Киев
Я конечно извиняюсь, но что тут такого? :oops:
Нарушил - плати штраф.
"Дать-взять" - противозаконно!!! О чем доблестные дайцы знают. Правильно сделали, что не заводили разговора на эту тему.

Другое дело, что они это делают выборочно как то :x
Знаю пару мест у нас в городе, где под этим знаком машин лепится как пчел на мед. Штрафуй - не хочу.
Так дайцы просто игнорируют эти места, но стоят дергают проезжающих обычно за непропускание пешеходов (хотя один ряд заставлен машинами и если остановится пропускать, то пробки вырастают моментально)

_________________
Арфаграфия... эта каг канг-фу. Настаящщие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gelly CK-1 GT --> Hyundai Accent RB Comfort --> Honda Accord


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-березня-2010 16:40 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Меня в общении с ГАИ бесят только 2 факта: Остановка без причины, и накидывание того, чего не было. Вот если бы эти моменты исключить из общения, я лично был бы доволен!
По поводу: нарушил + попался = плати, абсолютно согласен.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-березня-2010 16:47 
Почесний письменник
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1480
Звідки: Харьков
aspoin написав:
Я конечно извиняюсь, но что тут такого? :oops:
Нарушил - плати штраф.
"Дать-взять" - противозаконно!!! О чем доблестные дайцы знают. Правильно сделали, что не заводили разговора на эту тему.


+стопиццот!

aspoin написав:
Другое дело, что они это делают выборочно как то :x
Знаю пару мест у нас в городе, где под этим знаком машин лепится как пчел на мед. Штрафуй - не хочу.
Так дайцы просто игнорируют эти места, но стоят дергают проезжающих обычно за непропускание пешеходов (хотя один ряд заставлен машинами и если остановится пропускать, то пробки вырастают моментально)


Не, ну пешеходов на зебре пропускать таки надо - они тоже люди. Бороться с пробками нужно не разгоняя пешеходв на зебре сигналом/светом/матом, а разгоняя (штрафуя) оленей, которые паркуются где и как попало. В свою очередь что бы не парковались как попало нужно обустраивать сотянки и парковки. А вот почему это неделается - вот это вопрос ответ на который я думаю всем изевестен... :(

_________________
Взрослый - это когда спидометр расчерчен до 250 км/ч, а ездишь все равно 90...


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-березня-2010 10:05 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
Вираз "цивільна відповідальність" має на увазі, що людина, яка вважає себе громадянином, а не обивателем,
які прагнуть якомога швидше пройти повз порушення закону, зобов'язаний втрутитися в ситуацію, яка йде врозріз
з його принципами, хоча безпосередньо його інтересів вона не застрагівает. Житель Пензи спробував проявити
громадянську активність, вказавши даішникам на їх експлуатації транспортних засобів, за що і був покараний
тими, хто повинен стояти на сторожі закону. Пішохід, який побачив, що екіпаж ДПС, припаркував автомобіль
на місці, забороненому для стоянки автомобілів, вирішив скористатися своїм конституційним правом, зафіксувавши
порушення міліціонерами існуючих норм Правил дорожнього руху. Спочатку співробітники ГИБДД просто проігнорували
настирливого громадянина, що кружляють навколо патрульної машини. Однак, потім, отямившись, вони не просто
не визнали факту власного порушення чинних норм законодавства, але, запросивши який знімав на відеокамеру
чоловіка в салон авто, де, "щоб не повадно було", пішли на службове підроблення, що оформив протокол порушення
правил дорожнього руху самим оператором.
http://ua.drugasmuga.com/news/emergency_zone/14835.html

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 55 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія