вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:28

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: Flatron



Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку   1, 2  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2017 18:03 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Новий бортовик для нового Емгранда!

Не всі знають, а старожили може ще і памятають, що раніше в мене була МК, просто про неї я практично не писав в своєму бортовику viewtopic.php?f=59&t=2317&start=75. Машинка хороша, але коли приїхали ці Емгранди, то МК прийшлось продати. Продалась, доречі, дуже швидко і легко. Ось такий стан МК за 9 років експлуатації https://auto.ria.com/auto_geely_mk_20281513.html. Але мова не про Мк :)

Емгранд.

Ще коли зявилися перші новини про обновленний Емгранд, появилось бажання її купити. І тут в серпні вони приїхали.
Одразу поїхав дивитися на них вживу. Ну це явно не МК і навіть вже зовсім не Емгранд ЕС7, це вже відчутно інший інтерєр. Одразу провели тестдрайв.
Ну що можна сказати, не ракета, бо двигун 1.5 і включений кондиціонер. Але то вже не той двигун 1.5, що стояв на попередніх Емграндах.
В любому випадку ці Емгранди у нас доступні лише в одній комплектації і лише з цим двигуном, тому вибору все рівно в мене не було. Всі враження від експлуатації напишу в подальшому. Проте за півтора місяці, що вона в мене, потужності абсолютно достатньо.

Муки вибору кольору. Це було справді не просто. У всіх кольорах на перший погляд вона виглядає гарно.
Білий відпав першим, оскільки це не металік, а значить на один шар покриття менше, відповідно і гірша корозостійкість.
Вибір став між чорною та бордовою.
І дуже вже хотілося бордову, але після кількох відвідин салону, бордова почала трохи тошнити, занадто контрасно виглядає і хром і алюміній..
Тому вибір впав на срібну. На ній всі ці вставки виглядають більш органічно, до того ж алюмінієві вставки в інтерєрі виглядаюсть гармонійно з кольором кузова.

І так, моєю вона стала 30 серпня, але антикор і установка ГБО затримали її в салоні на кілька днів і забрав я її аж 4 вересня.

Добавлено спустя 6 минут 20 секунд:
Ось це вже моя


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мой бортовой журнал


Рейтинг повідомлення: +7 (відгуків: 7)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2017 19:49 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Вітання! :ay:
Зробіть ще фото салону, хотілось би побачити різницю із попередніми роками :-)

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2017 00:13 

Вік: 47
Повідомлення: 8
Звідки: Сумы
Здравствуйте, почему ничего не пишете о новом EMGRAND 7 FL 1.5?
Я мучаюсь: брать или нет.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2017 12:20 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Для продолжения скину несколько фоток

Добавлено спустя 1 минуту 41 секунду:
и еще чуток фоток


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мой бортовой журнал


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2017 12:34 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 897
Звідки: Житомир
И снова нет кнопок на руле. :(
Поставить на такой руль кнопки можно?

_________________
99% помилок комп'ютера сидить за півметра від монітора


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2017 12:43 
Півтисячник

Вік: 43
Повідомлення: 624
Звідки: Херсон
Вітаю з придбанням! Зачетна тачка! До 300 тис. грн. мабуть найкращій варіант (з нових)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2017 13:22 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Тепер трішки про саму машинку, враження від експлуатаціїх і що додатково по ній робив.
Антикор зробили ще в салоні, а також посмтавили ГБО.
Затонував задні бокові і заднє скло.
Купив килимки, робили на замовлення, проте, схоже у них лекала від попереднього Емгранда, тому що не зовсім ідеально підійшли, особливо помітно що отвори для кріплення трішки не співпадать, але в цілому килимками задоволений.
Оскільки поставив ГБО і балн на місце запаски, то купив докатку, тому що повноцінна запаска занадто багато місця займає.

Машинка в базі, тому колеса R15 205/65 і на залізних дисках. Хотілося б R16 і на литих, але вже як є.
Купив зимову гуму, Hankook Winter i*Cept iZ2 W616 в розмірі 205/65. Хоча можливо варто було взяти трохи вужчий профіль, тобто 195/65. Правда в інструкції до авто виробник не вказує, що можна ставити 195 ширину, тому вирішив притримуватися рекомендацій виробника. Для літньої гуми купив литі диски R15. На фото видно спереду литий, задній ковпак.

Нажаль нема бризговиків. Цікаво чи підійдуть від попереднього Емгранда?

Стоять підкрилки, що вже добре. Захист картера чисто символічний і з пластика. Але кліренс високий, тому не критично.

Руль. Дуже зручний і ергономічний. Як на мене відчутно кращий ніж в попереднього Емгранда. Шкодла, що нема регулювання по вниосу. З моїм ростом 193 см не зовсім ідеально вдається підлаштувати сидіння і відстань до руля. Хочеться на пару см руль на себе. Для росту менше 190 посадка буде ідеальною.

Панель приборів також стала більш сучасною. Бортовий комютер показує миттєвий розхід, але шкода, що не показує середній (або я ще не зрозумів як то подивитися).

Дуже зручно що є датчик світла і світло автоматично вмикається і вимикається після зупинки двигуна. Денні ходові вогня яскраві і вмикаються завжди, але коли датчик вмикає ближнє світло, то денні ходові вогні вимикаються.

Кнопка старт/стоп. Взагалі кайф. Дуже зручно. Єдиний мінус, коли глушиш авто, то і магнітофон вимикається, тому потрібно ще раз натиснути кнопку, щоб увімкнувся магнітофон.

Магнітофон ніби нормальний, правда в базі немає задніх динаміків і навіть нема туди підведеної проводки, томсу прийдеться більше помучитися, щоб підключити задні колонки.

В МК звик до парктроніка, тут його нема, тому поки ще важкувато звикнути до габаритів і думаю, чи ставити парктронік, чи може мультизеркало з камерою задього виду, аможе і то і то :) Що порадить товариство?

Безключовий доступ. Просто мега зручна функція. Ключ просто лежить в кишені. Сам ключ дуже стильний. Підійшов до дверки, підвів руку до ручки і машина відкрилася. Щоб закрити, достатньо натиснути на кнопку на ручці.

Система проведи до дому працює не так як в МК, коли з брилока сигналізації можна вкл чи викл світло. Тут потрібно в салоні вимикачем після зупинки двигуна включимти і виключити ближнє і тоді воно на 20 сек (може на 15, не засікав) вмикається.

При різкому гальмуванні і зупинці автоматично вмикається аварійка і якщо нее глушити двигун і продовжити рух? то аварійка автоматично вимикається. Цікава функція і точно працює, перевірено мною.

Крісла дуже зручні. Особливо підтримка поясниці. Регулювання нахилу, висоти, відстані до руля - ручне. А підігрів передніх сидінь взагалі кайф. Єдиний мінус, коли включений підігрів, то індикатор кнопки не горить, тобто він як горів синім, так і горить. Вдень включення можна помітити, бо видно що кнопка трохи втоплена, а вночі взагалі не ясно. Була ситуація, що пасажир включив обігрів, потім вийшов, а я дальше їздив, а підігрів працював. Але гріє добре. Не постійно, Трохи гріє, потім відключається на трішки і знову гріє.

Відчуття від їзди. Кофортно. Шумоізоляція дуже добра.

Ніяк не звикну до електронної педалі газу.

Чи достатньо 1,5 для такої машини? Мені би хотілося 1,8. Коли рушати, то якось маловато потужності йому, але коли вже в русі, то тягне суперово. Машина ще на обкатці, тому двигун особливо не крутив. Але на 5 передачі на швидкості 120 двигун має 2900 оборотів. Але для їзди по місту потужності цілком достатньо. По трасі також, накат прекрасний, але якщо треба різко обігнати фуру-дві, то краще перемкнути на нижчу передачу.

Розхід бензину не можу сказати, тому ще їзджу лише на газу від початку. По газу, 100% місто - 14 л. По трасі не було щоб 100%, але змішаний цикл - 12 л. Тому по трасі до 10 л мало би брати. На нульовому ТО всерівно ще будуть калібрувати ГБО, тому можливо показники зміняться, сподіваюсь в меншу сторону :)

Коробка. Як на мене має довгий хід ричага. У МК а тим більше в GC6 у ручки коробки передач хід коротший. Але влючається чьотко! Махнув і зайшло. Швидко і точно.

Брати чи не брати? Я свій вибір зробив ще не знаючи всіх нюансів і не жалкую зовсім. Звісно є деякі моменти, де хотілося б щось кращого, але нажаль комплектація База того не має. Але теоретично все можна доукомплектувати. В ідеалі хотілося б повний фарш і 1,3 турбо або гібрид :) Та нажаль до нас такі комплектації не возять.

Добавлено спустя 2 минуты 10 секунд:
И снова нет кнопок на руле. :(
Поставить на такой руль кнопки можно?


Ну в кращих версія кнопки є. Тому і доставити можна, але не факт, що дана комплектація дозволяє підєднати ті кнопки до магнітофона. Не ясно чи є круіз щоб до нього приєднати. Про блутус вже і не кажу. Тому навряд чи є зміст ставити кнопки, щоб лише управляти магнітофоном.

Добавлено спустя 2 минуты 12 секунд:
Вітаю з придбанням! Зачетна тачка! До 300 тис. грн. мабуть найкращій варіант (з нових)

Однозначно! Вибирав саме з нових і реально це оптимальний варіант за такі гроші. Конкурент по ціні Пежо і Сітроен, але вони пусті і з моторами 1,2.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мой бортовой журнал


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2017 14:45 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 897
Звідки: Житомир
чи ставити парктронік, чи може мультизеркало з камерою задього виду, аможе і то і то
Партроник однозначно и камеру как доп.
Але кліренс високий, тому не критично.
Настоятельно рекомендую ставить нормальную защиту. Проверено на практике. Вроде, там где не должен был цеплять - цепляешь.

_________________
99% помилок комп'ютера сидить за півметра від монітора


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2017 15:24 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
В МК звик до парктроніка, тут його нема, тому поки ще важкувато звикнути до габаритів і думаю, чи ставити парктронік, чи може мультизеркало з камерою задього виду, аможе і то і то Що порадить товариство?

Мое мнение однозначно и парктроник и камеру заднего вида.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-листопада-2017 23:53 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Пежо і Сітроен, але вони пусті і з моторами 1,2.

Та ні, ті моторчики жвавіші будуть :) Коли тест-драйви проводив - переконався.

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-листопада-2017 01:08 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Не можу апелювати, бо не проводив тест драйв французів, але у мене вибір був не на потужність в кілька коней двигуна, а в цілому. Є в користуванні Піканто 1,1 турбодизель і там з місця рве конкретно, але на дистанції здувається. Проте для міста ідеальне авто. А Емгранд зовсім інший тип авто і зовсім інший клас. Я не агітую, просто озвучую своє враження в порівнянні з тим, що користував і користую окрім Емгранда. Поки з нового в ціновому діапазоні +/- 300К грн нічого кращого не бачу. Але треба визнати, що за ці ж гроші Сітроен/Пежо хоч і будуть пустими (з не поганим двигуном, і в Емгранда двигун не гірший по надійності принаймі), але через 5 років вони в ціні втратять набагато менше, аніж Емгранд... Це єдиний мінус... Решта одні плюси. Принаймі поки лише кайф від їзди на новому Емгранді.

_________________
Мой бортовой журнал


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-листопада-2017 22:31 

Вік: 47
Повідомлення: 8
Звідки: Сумы
А докатку как возишь? Просто в багажнике?
Литые диски проблемно найти?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-листопада-2017 12:05 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
А докатку как возишь? Просто в багажнике?
Литые диски проблемно найти?


Докатку просто в багажнику, тому що поки не придумав як її там закріпити. Але вона компактна, тому незручностей не створює. Правда прийшлося купити сумку органайзер, щоб туди скласти всі інструменти, аптечку, вогнегасник і т.п.

Про диски. Там досить стандартний розмір, тому проблем не виникало. Наприклад, від Мазди підходять.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2017 12:42 

Вік: 47
Повідомлення: 8
Звідки: Сумы
Как думаешь решать проблему с мини USB?
По книжке ТО какая периодичность замены масла в коробке?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2017 13:12 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 664
Звідки: Киев-Вышгород
У меня докатка в чехле,там же домкрат и компрессор.Саму докатку стоя прикрепил к спинке заднего сидения с помощью стяжного ремня.

_________________
АЗЛК 2140->ВАЗ 2103>ВАЗ 2107>ВАЗ 2101>Peugeot 309ГБО>ГАЗ 2752 Соболь>Ford Sierra 1.6I ГБО>ГАЗ 2705>Fiat Ducato 2.5TDI>FORD Transit 2.0i ГБО>Ford Sierra 2.0i ГБО->GEELY MK 1.5 ГБО>EMGRAND EC7 1.8 ГБО


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2017 18:58 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Как думаешь решать проблему с мини USB?
По книжке ТО какая периодичность замены масла в коробке?


С мини USB еще не решил. В комплекте шли кабеля-переходники. Один на AUX и один на мини USB ->USB. Езжу в основном в городе и поэтому радио вполне достаточно. Если где то за городом не тянет, то подключаю флешку чрез штатный кабель. Конечно лишний кабель немного не эстетично выглядит, но в целом норм. Переключать передачи не мешает, музыка играет, да и на дорогу я смотрю, а не на эстетику торпеды :) Но в идеале хотелось бы как то провести USB вход в подлокотник, именно так сделано в топовых комплектациях Эмгранда.

По замене масла не скажу, надо глянуть книжку, а она сча не под рукой, но посмотрю и отпишусь.

Добавлено спустя 1 минуту:
У меня докатка в чехле,там же домкрат и компрессор.Саму докатку стоя прикрепил к спинке заднего сидения с помощью стяжного ремня.


За фото реализации был бы очень благодарен!

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2017 20:44 

Вік: 47
Повідомлення: 8
Звідки: Сумы
Спасибо за ответы, еще пара вопросов:
- под подкрылками сделали антикор?
- по спецификации должно быть 4 динамика, если сзади нету, где они?
- по спецификации есть обдув ног задних пассажиров, где там дефлекторы сзади?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2017 20:49 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 664
Звідки: Киев-Вышгород
За фото реализации был бы очень благодарен!

Завтра на вайбер скину.

_________________
АЗЛК 2140->ВАЗ 2103>ВАЗ 2107>ВАЗ 2101>Peugeot 309ГБО>ГАЗ 2752 Соболь>Ford Sierra 1.6I ГБО>ГАЗ 2705>Fiat Ducato 2.5TDI>FORD Transit 2.0i ГБО>Ford Sierra 2.0i ГБО->GEELY MK 1.5 ГБО>EMGRAND EC7 1.8 ГБО


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-листопада-2017 14:20 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Спасибо за ответы, еще пара вопросов:
- под подкрылками сделали антикор?
- по спецификации должно быть 4 динамика, если сзади нету, где они?
- по спецификации есть обдув ног задних пассажиров, где там дефлекторы сзади?


- схоже, що в салоні під підкрилками нічого не робили. Не можу точно сказати. Візуально виглядає, що підкрилки не знімали.
- Так і є - 4 динаміки, по два в кожній передній дверці.
- дефлектори під передніми сидіннями. Все стандартно.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-листопада-2017 23:56 

Вік: 47
Повідомлення: 8
Звідки: Сумы
Спасибо, понятно! Сегодня был в салоне, присматривался. Ты писал, что есть пластиковая защита картера, а мне показывали авто без защиты? Я так понял, при покупке нужно требовать.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-листопада-2017 10:23 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Спасибо, понятно! Сегодня был в салоне, присматривался. Ты писал, что есть пластиковая защита картера, а мне показывали авто без защиты? Я так понял, при покупке нужно требовать.

Я не назвал бы это защитой, так, скорее от брызг воды или типа того, и то не на весь отсек.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-листопада-2017 10:22 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Приїхав на перше ТО, котре має бути на 2000 пробігу. Привіз масло своє і промивку, тому рахунок за роботу 1300 грн. І + взяв на СТО АІСа масляний фільтр. Трохи шокований, бо масляний фільтр на Емгранд 7 FL 300 грн! Кажуть, тому що він йде зі вставкою. А на попередніх Емграндах такого не було. Якось не тішить ціна на масляні фільтри до цієї машинки... Хоча сама машинка тішить дуже!

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-грудня-2017 13:58 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Давно не писав. Тай особливо нема про що. Після ТО машинка ніби прокинулася. Відчутно краще стала їздити. Появилася тяга на низах, а на верхах і так було добре, то стало ще краще. А я переживав, що 1,5 буде мало. Цілком достатньо. А для мої 90% їзди по місту, то взагалі ідеально. Та й за містом, по трасі, після ТО стало відчутно краще. Правда не маю з чим порівнювати, бо до нас не возять з 1,8 двигуном. Проте цей, оновлений 1,5 вартий уваги.
Рорзхід 10-11 л газу по місту.

Маю питання, подумую над мультиимфункціональним зеркалом заднього виду з додатковою камерою. Хто що може порадити? Ну і може будуть якісь поради щодо парктроніка?

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2017 16:50 
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 3
Звідки: Чернигов
ГБО какое ставил? Чек не загорается?
Поставил себе при покупке авто ГБО Оптима, так практически постоянно горит чек. 4 раза уже в АИС наведывался.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2017 22:24 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
ГБО какое ставил? Чек не загорается?
Поставил себе при покупке авто ГБО Оптима, так практически постоянно горит чек. 4 раза уже в АИС наведывался.

Ставил Оптима. Чек загорелся на 2000+ км, заехал в АИС, проверили компьютером, че-то там поднастроили и с тех пор все отлично.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку   1, 2  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія