вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 16:07

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 370 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 04-травня-2016 14:16 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 141
Звідки: Красноармейск
Уже вернулся. В итоге поехал через Павлоград. Дорога не фонтан. От Славянки до Павлограда много ям с 30см.глубиной. Можно диски погнуть если гнать. там 60км/ч местами на первой.Отделался легкими царапинами на днище. Уже замазал мастикой. Новомосковск-Харьков 110-140км/ч-песня. В целом нужно біть очень внимательнім и следить за приближением ям,но больше в Харьков наверно не поеду на машине. :no-no:

_________________
Зображення
    Мой БЖ


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-травня-2016 21:13 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
От Славянки до Павлограда много ям с 30см.глубиной. Можно диски погнуть если гнать.

Дорога жесть, наматюкался, наплвался. Побывал на луне! Вот сегодняшнее фото:
Зображення
P.S. За последний месяц бенз вырос на 2,5 грн на ровном месте, в его стоимость заложен дорожный налог. А их сейчас вообще не делают. Куда идет бабло???

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-травня-2016 21:43 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Дорога жесть, наматюкался,

Это? Да это автобан... :victory:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-травня-2016 22:27 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Это? Да это автобан...

Фото не передает всей полноты ощущений. Перед автобусом шла фура и несколько легковых. Мы минут 20 тянулись паровозом, попеременно пропуская встречки на отдельных "проходимых" участках. И это трасса международного значения (М-04).
Хотя про дороги в ваших краях я тоже наслышан ;) К счастью, наверное, сам не заезжал.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2016 14:45 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 782
Звідки: Київ
Каждому депутату по яме! :ay:
И дороги быстро сделают! Главное один день = один депутат в яму...
Ямы закончились, все счастливы :Brat: :lol:

P.S. Бюджет то принимают, только почему то средства интересным образом распределяются с дорожных налогов...

_________________
Мой БЖ
SoftProStudio.com


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2016 20:55 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
P.S. Бюджет то принимают, только почему то средства интересным образом распределяются с дорожных налогов...

Та тому що то незахищена стаття видатків. Куди хочуть потрібніше туди і пускають гроші з доріг. А ще в тому році біля 16-18 ярдів грн. пішло на погашення кредиту, який раніше папєрєднікі брали саме на дороги. Це теж гроші з доріг.
Зараз нарешті стали балакати за дорожній фонд,як захищену статтю видатків держ. бюджету. Ну і до того потрібне чітке розділення (і відповідальність як наслідок) доріг по фінансуванню.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2016 22:26 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 782
Звідки: Київ
Та тому що то незахищена стаття видатків.

Здається поки народ з вилами та лопатами не "захистить" "статтю" під радою... До тих пір такі чудеса будуть з грошима відбуватися!

_________________
Мой БЖ
SoftProStudio.com


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2016 08:01 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Можливо і так, бо наші обранці вже багато потрібних рішень загробили. По різним причинам. А з іншого боку цих обранців ми ж з вами обираємо,так шо з першу варто самими сісти і подумати кого вибирати і чи варто ходити на вибори (пам'ятаємо модний тренд про два сорти і його наслідки).

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2016 10:25 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 782
Звідки: Київ
А з іншого боку цих обранців ми ж з вами обираємо,так шо з першу варто самими сісти і подумати кого вибирати і чи варто ходити на вибори (пам'ятаємо модний тренд про два сорти і його наслідки).

Не все так просто, як здається! Гроші, політичні технології роблять свою справу!
Тобто люди йдуть і голосують за "потрібних" людей, які далі стають депутатами... і все продовжується на круги своя...
Але люди цього не розуміють, що то не їх вибір, хоча приймають його за свій вибір... і так багато в чому ще відбувається, людьми керують, та так, що навіть ніхто цього не розуміє...
Навіть якщо хтось захоче змінити цю систему, чесним способом це зробити не вийде. Просто не допустять ті хто при владі...
(іноді самого настільки все дістає, що з"являються думки, прориватися і пробувати змінювати систему)

_________________
Мой БЖ
SoftProStudio.com


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2016 11:09 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Технології рулять,так,але ж і розум іноді включати варто. Не стовідсоткова гарантія від технологій, але всеж. І знання - це сила вже пів діла. Наприклад, знати хто стоїть за яким каналом... і вже картинка не виглядає так однозначно,як її нам намагаються подати ті чи інші. Взагалі відкритість - найгірший ворог брехні,читай маніпуляції.
І так - система протистоїть і буде протистояти,але ж тут варто згадати,що вода камінь точе, а зразу тільки кішки родяться.
Один із важливих кроків вже зроблений (ну щоб розірвати коло) - це фінансування партій з держбюджету,яке призвано більш-менш урівняти партійні бюджети,тобто дати партіям рівні (більш-менш) умови. І тут знову аксіома - конкуренція наше всьо. Звісно,що потрібен якийсь час. Ну і залежність людини від медіавпливів. Це поки проблема. Навіть не стільки в тому,що телевізори поділили олігархи,а суспільне мовлення тільки в зачатку,а в самих медійниках (журналістах) і методах їх роботи. Так,є інет(хоч там теж питань не менше),але в нашому поссовкому суспільстві тєлєк рішає. Пока що.
І щоб міняти систему треба йти у владу. Революції, вулиця - це вплив на владу,а не влада. А влада- це і є система. Так от щоб змінити систему треба йти у владу,щоб бажаючих працювати по-новому була критична маса. Приклад? Позитивний - патрульна поліція. Негативний - прокуратура, де старий контент залишився в критичній більшості (та фактично не змінний залишився) і благі наміри пішли прахом.
Адміни, це політес чи просто флуд? Сильно бити не будете? :-)

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2016 11:12 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
і чи варто ходити на вибори (пам'ятаємо модний тренд про два сорти і його наслідки).

Не пошел на выборы - отдал свой голос тому, кто договорился или купил участок. Я считаю что на выборы всегда нужно идти, другой вопрос: "как голосовать". Если я не вижу достойного человека, я ставлю галочку "против всех". Последнее время ее убрали из бюллетеней. Тогда я тупо его черкаю, и сверху пишу - "против всех".
По теме: забыл написать о интересном моменте, который увидел на трассе в Решетиловке (Полтавская область). Трасса Киев-Харьков все еще на стадии строительства, прошлой осенью, да и зимой в рай.центре Решетиловка уже были положены два полотна по две полосы в каждую сторону, не закончена было только разделительная полоса. Ехал в субботу уже по встречке, т.к. направление на Киев было закрыто на ремонт! Подъехав ближе увидел что тупо сняли дорожное полотно и выкопали яму шириной метров 7. Строят подземную коммуникацию то ли переход, то ли водосток, то ли еще что-то. Вспомнилась советская пословица: если где-то положили новый асфальт, значит там скоро прорвет труба. Но как можно делать полную реконструкцию дороги и забыть построить коммуникацию?! Я конечно подофигел.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2016 11:43 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 7448
Звідки: Підгородне-Дніпро
Я конечно подофигел.

і це при тому що дорогу будують не українці а турки якщо я не помиляюсь...

_________________
Це знають навіть малі діти -
що краще перебдіть, чим недобдіти.
БЖ - ДНІПРО - форева))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2016 13:39 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
і це при тому що дорогу будують не українці а турки якщо я не помиляюсь...

х.з. кто, инет говорит что в 2013-м это были Итальянцы: Тендер на реконструкцию дороги Киев-Харьков выиграла итальянская фирма Тодини, Todini Costruzioni Generali S.p.A (Italy), на участках от Лубен до Супруновки, общей стоимостью - 2273137052 грн. В 2013 году фирма Тодини реконструирует 83 км дороги Киев-Харьков.
А люди уже даже петиции презику по этому поводу пишут. Ссылка. Я подозреваю что речь шла о куске дороги в самой Полтаве.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-травня-2016 22:56 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 141
Звідки: Красноармейск
Цитата:
Фото не передает всей полноты ощущений

Видео также не создаст эффекта присутствия но все же
https://www.youtube.com/embed/djqCkvkhnaQ

https://www.youtube.com/embed/kdr-qNHehjg

https://youtu.be/hqsQYJdfdvo

https://youtu.be/HIILA1WQhR8

https://youtu.be/qptVsFy7xZw

https://youtu.be/4wFDnsaH8Fs

_________________
Зображення
    Мой БЖ


Востаннє редагувалось Артеееем в 26-травня-2016 00:18, всього редагувалось 5 разів.

Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 25-травня-2016 23:22 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Фото не передает всей полноты ощущений

Кто сказал?... Главное правильный ракурс... или правильная яма...

Зображення Зображення Зображення

Завидуйте, у нас так... И к нам ни кто, и мы к Вам, ни как, или, кое как... :lol:

:hi:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 25-травня-2016 23:32 
Ас

Вік: 57
Повідомлення: 482
Звідки: Днепропетровская области, пгт. широкое
Завидуйте, у нас так... И к нам ни кто, и мы к Вам, ни как, или, кое как...


Явно дорога с Кривого Рога на Николаев...

_________________
Зображення

Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-травня-2016 08:16 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 782
Звідки: Київ
Завидуйте, у нас так... И к нам ни кто, и мы к Вам, ни как, или, кое как... :lol:

Осталось прикупить танк или на крайняк БТР и можно ехать! :hi: :lol: Для них самое то! :bj: :ay:

_________________
Мой БЖ
SoftProStudio.com


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-червня-2016 10:59 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 1847
Звідки: Полтава
Як краще їхати на Бердянськ? Через Мелітополь чи Токмак?

_________________
Geely CK-2 Comfort (2009/13) -> S.Y. Korando
БЖ


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-червня-2016 11:28 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 115
Звідки: Киев
Намечается в ближайшее время поездка к Татарбунарам, а точнее в Рассейку. Так вот как там, дорога от Одессы ? Много ли там заправок ? Есть ли газовые заправки.. Сколько может времени занять дорога ? Интересна почти вся информация, не жадничайте - рассказывайте.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-червня-2016 11:40 
Тисячник

Вік: 50
Повідомлення: 1076
Звідки: Фастов
Ездил я в Лебедевку в 2014 году, ну что сказать места там супер, природа тоже, а все потому наверное что там нет дороги.
Особенно участок Сергеевка-Курортное, это жесть, там остались на дороге не ямы, остались островки асфальта острые, в 2015 вроде как местами подлатали, но я настоятельно советую запаску проверить и иметь при себе компрессор и набор для ремонта. Шиномонтаж в тех краях один в Сергеевке. Заправок газовых нет практически, после Затоки не встречал точно.

Я туда один не рискнул бы ехать, только несколькими экипажами, коллега резанул покрышку, второй коллега оторвал глушитель. Я тихонько как то доехал на МК, но у меня впереди проставки и сзади подушки, так что клиринс как у Кросса.
Да но места там и море, короче оно того стоит.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-червня-2016 14:11 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев
поездка к Татарбунарам, в Рассейку.

Ооо,.. Рассейка,- последний раз там был лет 10 назад,. Не знаю как сейчас, а тогда это для молдаван было популярное место на уикенд.

В прошлом году ездил до Белгород Днестровского,- дорога проездная, асфальт продавлен в колее, есть ямы, но днём можно сотню валить, хотя не получится так как там однополоска. В районе моста у Затоки будь готов на часовую тянучку, дальше за Белгородом не знаю, но думаю не хуже.

Особенно участок Сергеевка-Курортное

Gutalin
Тебе туда не надо.

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-червня-2016 14:18 
Тисячник

Вік: 50
Повідомлення: 1076
Звідки: Фастов
wermer » Чт июн 16, 2016 10:40 писал(а):
Особенно участок Сергеевка-Курортное

Gutalin
Тебе туда не надо.

Верхом дорога еще хуже, я как раз возвращался верхом, там наплывы по 20 см не ниже местами. Ям еще больше, дорога до Затоки хорошая, до Белгород-Днестровского сносная, все, далее тихий ужас, что низом, что верхом, если не были там или были 10 лет назад, то это разные вещи.

Да гугль умнее, он прокладывает маршрут лучше и быстрее https://www.google.com.ua/maps/dir/%D0% ... 8988?hl=ru

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-червня-2016 14:29 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев
wermer
Не люблю упрямцев...
Говорю же что в прошлом году,... и до Белгорода всё проездное.

а дальше вон народ в 2016 году пишет что ехать можно.

Добавлено спустя 2 минуты 28 секунд:
wermer
Сразу же извиняюсь, с отремонтированной одесской трассой в районе съезда на Фастов мы же не сравниваем... правда? :o

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-червня-2016 14:39 
Тисячник

Вік: 50
Повідомлення: 1076
Звідки: Фастов
А кто упрямец? До Затоки дорога супер! Ее в 2012-13 капитально отремонтировали, человеку надо намного дальше, вы там были 10 лет назад, отзывы читаю, терпимо до Затоки, на троечку до Белгорода.
А человеку от Затоки до места еще 100 км проехать. Там дорога ужас. Вот сервис, собирает информацию автоматически, из навигаторов у кого смартфоны http://navizor.com/#map/11/45.9442/30.1616 С ним не спорте, программа видит скорость прохождения, акселерометр меряет толчки(в смартфоне) полезная штука. Так что не надо про упрямцев, я не обзывал и не вешал ярлыки и не имею такой привычки.

Добавлено спустя 4 минуты 41 секунду:
Сразу же извиняюсь, с отремонтированной одесской трассой в районе съезда на Фастов мы же не сравниваем... правда?
А это причем тут? Не надо....

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-червня-2016 15:44 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев
:-) отож я про це саме..

Сори за офф. топ, изначально я давал совет Gutalin про прямой маршрут и по состоянию того что знал. К Вам wermer я не обращался, а вмешиватся в разговор джентельменов без приглашения- не комильфо. :lol:
Так вот, Ваш сервис даёт от Белгорода до Татарбунар (по-верху кстати) 80 км. за 1 час 10 мин. Дальше- понятно, идет местная гравийка, там не разгонишься. Средняя скорость 60 км/ч - отлично просто :ay: как для дорог местного значения. (Это я про то что не будем сравнивать с магистралями областного значения)

На сим откланяюсь. :hi:

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 370 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія