вверх

Текущее время: 05-авг-2021 10:32

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 23-июн-2021 16:51 
Полутысячник

Мужики, ситуація в двох словах, сам з Львова, купив пів року назад авто в Харкові, зареєстрував на матір, все було ок, зараз від 09,02.2021р. на ній висить обмеження на підставі виконавчого провадження від 13,07.2015р :shock: :shock: хоча машину я купував то в 20році і ніяких заборон не було, а провадження дане відрите Мирноградським МВ ДВС Східного МРУ МЮ м.Харків, є лише номер провадження і все, може хто дотичний до даної установи чи має там якісь крючки :oops: , хелп мі вирішити питання, в боргу не залишусь :-) бо получається такий брєд шо на ТЗ наклали обмеження за гріхи якогось з попередніх власників :(

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 23-июн-2021 21:48 
Катаюсь без инструктора

Ну, а нотариус у которого все оформлялось, сначала претензии к нему, я так думаю ...

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 24-июн-2021 07:56 
Писатель

я бы шел в исполнительную по вашему месту жительства, искал кума брата свата - у них база есть, они посмотреть могут детали по этому впровадженню, и внутрри своей конторы дешевле порешать чем если вы из Львова будете обращаться в Харьков.

Аист 1986 => Украина 1990 => Bergamont Stallion 2004 => Trek Luquid 25 2006 => QinQui Dragon 200 2008 => Kawasaki KLE500 1995 => Golf3 VR6 2.8 1992 => MK NEW Comfort 1.5 2011 => SL Comfort 1.8 2012 => Rexton1 2.9 2006 =>Great Wall Haval H5 2.0 TD AWD 2011=> Rexton2 AWD 2.7 DLX 2009

Купить идеальный автомобиль нельзя. Но с..ка очень хочется)))

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 24-июн-2021 10:46 
Полутысячник

Ну, а нотариус у которого все оформлялось, сначала претензии к нему, я так думаю ...

авто оформлялося в мрев, на момент оформлення на авто не було ніяких обтяженнь відповідно -все без проблем оформилось, заборону на авто наклали коли воно вже було 4 місяці як оформлено на нового власника..отакий брєд :flood:
я бы шел в исполнительную по вашему месту жительства, искал кума брата свата - у них база есть, они посмотреть могут детали по этому впровадженню, и внутрри своей конторы дешевле порешать чем если вы из Львова будете обращаться в Харьков.
подивитись вони можуть, но вирішувати питання все рівно повинні та кантора яка веде провадження, тому і спитав -вдруг хтось тут є з тої катори :oops:

Сообщение Добавлено: 24-июн-2021 11:45 
Админ

Ну не знаю чи варто шукати знайомих...
Варто прочитати:
https://kyivobljust.gov.ua/news/info/os ... a-borjnika
і
https://minjust.gov.ua/m/str_2866

Сообщение Добавлено: 24-июн-2021 11:57 
Генератор идей

Спробуй спочатку зателефонувати їм і виснити ситуацію. https://ukrogis.com/adresi-viddiliv-der ... uzhbi.html
Якийсь сюр, як можна накласти арешт на майно особи яке не є у його власності...

Сообщение Добавлено: 24-июн-2021 13:40 
Полутысячник

Ну не знаю чи варто шукати знайомих...
Варто прочитати:
https://kyivobljust.gov.ua/news/info/os ... a-borjnika
і
https://minjust.gov.ua/m/str_2866
дякую звичайно, я вже місяць, хожу, пишу, звертаюся в різноманітні інстанції, це на папері так все просто і красиво розписано а по факту - кожен чиновник дивиться на тебе з видом як на гівно, і намагається тебе відфутболити :(
Спробуй спочатку зателефонувати їм і виснити ситуацію. https://ukrogis.com/adresi-viddiliv-der ... uzhbi.html
наскільки я розумію та кнторка в звязку з військовими діями переїїхала до Харкова, пока штурмую головний сервісний цетр, це вже після нього :oops:
Якийсь сюр, як можна накласти арешт на майно особи яке не є у його власності...
та я так теж думав..виявляється українські реалії :(

Сообщение Добавлено: 24-июн-2021 14:46 
Генератор идей

наскільки я розумію та кнторка в звязку з військовими діями переїїхала до Харкова, пока штурмую головний сервісний цетр, це вже після нього

Я б все ж таки спробував зв'язатись з їхнім керівником, не з виконавцем. Зазвичай керівництво йде назустріч у вирішенні проблемних питань. Зовсім нещодавно мав справу з пенсійним фондом, футболили куди завгодно тільки не туди куди треба. Вийшов на керівника і питання вирішилось в той же день.

Сообщение Добавлено: 24-июн-2021 15:28 
Полутысячник

Я б все ж таки спробував зв'язатись з їхнім керівником,
буду пробувати

Сообщение Добавлено: 25-июн-2021 18:43 
Катаюсь без инструктора

Найди толкового юриста, может там ситуация яйца выеденного не стоит ...

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 29-июн-2021 13:49 
Полутысячник

Найди толкового юриста, может там ситуация яйца выеденного не стоит ..
не знаю скільки яєць стоїть дана справа, но ситуація на сьогодні виглядає наступним чином: виконача служба конфіскувала у боржника автомобіль, продала його через аукціон, і сама ж через певний час наклала арешт на нею ж проданий автомобіль по виконавчому провадженні боржника в якого вона той автомобіль і конфіскувала :shock: ..просто брєд-брєдовий, і то шо у автомобіля уже третій власник по ходу для виконавчої то не аргумент, як і то що вона ж сама той автомобіль і продала :cool:

Сообщение Добавлено: 29-июн-2021 15:21 
Писатель

жесть как она есть!
тримайтеся, и держите нас в курсе!

Аист 1986 => Украина 1990 => Bergamont Stallion 2004 => Trek Luquid 25 2006 => QinQui Dragon 200 2008 => Kawasaki KLE500 1995 => Golf3 VR6 2.8 1992 => MK NEW Comfort 1.5 2011 => SL Comfort 1.8 2012 => Rexton1 2.9 2006 =>Great Wall Haval H5 2.0 TD AWD 2011=> Rexton2 AWD 2.7 DLX 2009

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 29-июн-2021 16:43 
Генеральный конструктор

А люди знают методы отьема денег... :dash: :twisted:

Интересно чем решиться вопрос.

ЗЫ. Не хотел бы быть на вашем месте...

:hi:

Сообщение Добавлено: 29-июн-2021 16:57 
Полутысячник

Интересно чем решиться вопрос.
в будь якій правовій державі, таке б питання наіть би не стояло, но в нашій можливі самі неочікувані варіанти :cool: дозвонився до виконавчої служби і відправив їм докумети і заяву на електронку, чекаю відповідь :oops:

Сообщение Добавлено: 30-июн-2021 10:04 
Катаюсь без инструктора

Купил ты чемодан без ручки, нужно все делать через нотариуса, проверено, там все эти мульки всплывают сразу, а не мутные истории через МРЭО, ищи адвоката пусть составляет иск в суд, да дорого-сложно но раз и на всегда тему закроешь, а то будет постоянно гавно всплывать с тем, что связано с машиной ... Удачи ...

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 30-июн-2021 10:49 
Полутысячник

Купил ты чемодан без ручки, нужно все делать через нотариуса, проверено, там все эти мульки всплывают сразу, а не мутные истории через МРЭО, ищи адвоката пусть составляет иск в суд, да дорого-сложно но раз и на всегда тему закроешь, а то будет постоянно гавно всплывать с тем, что связано с машиной ..
та при чому тут нотаріус?..і які мутні історії з мрев? :shock: коли я купував авто я в курсі був шо воно з аукціону і на ньому колись був арешт, на момент покупки він був закритий, так шо ніякі б нотаріуси тут би не помогли, я вже з двома адвакатами спілкувався, так розказують похожі історії, коли банк наприклад накладує арешт на авто яке було виплечене ше в 11 році і поміняло 5 власників..в нішій країні на жаль то норма такі анєкдоти :(

Сообщение Добавлено: 30-июн-2021 10:53 
Писатель

да это жесть когда арест накладывается по принципу "а давайте попробуем вдруг прокатит" ((

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 06-июл-2021 09:13 
Полутысячник

І так продовження історії..чим далі в ліс-тим грубші партизани :cool: ..виконавча служба надіслала мені офіцфйну відповідь, що по даному виконавчому провадженню накладено арешт на інший автомобіль який придбав колишній власник мого автомобіля, :oops: а якась таємнича особа -оператор системи єдиного дежавного реєстру зареєстрованих засобів, по ходу вирішила, -чьо мєлочитись?..поставлю я ка арешт на дві машини :facepalm: написав заяву в головний сервісний центр -ждьомс :oops:

Сообщение Добавлено: 06-июл-2021 10:41 
Админ

оператор системи єдиного дежавного реєстру зареєстрованих засобів
В ДВС - скоріш за все кажуть неправду.
ДВС зараз (вже з 2019 року) самі накладають заборону на відчуження майна. І накладається обтяження в Державному реєстру обтяжень рухомого майна.
В тебе є витяг з Державному реєстру обтяжень рухомого майна?

У витягу про реєстрацію обтяження вказані відомості про "реєстратора" - подивись у витягу хто ця "таємнича основа" - там повинна бути "Прізвище Ім'я" - хто і коли конкретно це зробив. Думаю що ДВС наклав обтяження на "все рухоме майно", чому "власником" до цих пір числиться попередня особа - ось це звісно проблема.
Я вже не пам'ятаю хто саме повинен змінити власника, коли машина виставляється на аукціон. Ти ж церез СЕТАМ її купив?

Сообщение Добавлено: 06-июл-2021 10:58 
Полутысячник

В ДВС - скоріш за все кажуть неправду.
це як? :shock: офіційно відписують на бумазі брехню?
В тебе є витяг з Державному реєстру обтяжень рухомого майна?
так є, автомобіль там не фігурує, він взагалі ніде не фігурує по обтяженням окрім бази єдиного державного реєстру зареєстровани ТЗ
Цитата:
У витягу про реєстрацію обтяження вказані відомості про "реєстратора" - подивись у витягу хто ця "таємнича основа" - там повинна бути "Прізвище Ім'я" - хто і коли конкретно це зробив. Думаю що ДВС наклав обтяження на "все рухоме майно", чому "власником" до цих пір числиться попередня особа - ось це звісно проблема.
читаєм вище -нема там даних моєї машини, у виконавчій розмовляв конкретно з виконавцем яке веде провадження по якому стоїть арешт моєї машини, запевнили шо до моєї машини предяв не мають
Я вже не пам'ятаю хто саме повинен змінити власника, коли машина виставляється на аукціон. Ти ж церез СЕТАМ її купив?
ні, я купив її людини (автопродавана) який купив її через СЕТАМ

Сообщение Добавлено: 06-июл-2021 12:32 
Админ

так є, автомобіль там не фігурує, він взагалі ніде не фігурує по обтяженням окрім бази єдиного державного реєстру зареєстровани ТЗ
А... зрозумів. Цей реєстр - МВС-ний. Я на жаль тут не шарю.
Тоді, мабуть ДВС і вправду не винен.
От жеж. Понаплодили дублюючих реєстрів! Є Державний реєстр обтяжень рухомого майна. Нє, МВС захотілося ще свій запиляти.
Кожному міністертву по реєстру. Бажано між собою ніяк не синхронізувати.
Дія тепер ще ця придурошна і некерована.

Сообщение Добавлено: 21-июл-2021 10:32 
Админ

sashanova є якісь новини?

Сообщение Добавлено: 22-июл-2021 08:54 
Полутысячник

sashanova є якісь новини?
якраз буквально вчора після двохтижневих дзвінків у головний сервісний центр, дотошних пояснень і розмов з людьми певно половини відділів тіїєї структури і вислуховування практично одного і того ж, шо мол то не ми, то мол всьо виконовча :facepalm: прийшла таки мені бумага шо станом на вчорашнє число будь-які обтяження на авто в ДРЗТЗ -відсутні :cool: ні вибачень, ні насеру матері :oops: , все в стилі -ми вам зняли -радуйтесь, а то шо пів року незаконно обтяження висіло на авто -то мол мої проблеми, ну але добре хоч так :-)

Сообщение Добавлено: 26-июл-2021 18:51 
Писатель

це перемога)

Профиль Отправить email   

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]