вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 06:58

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 129 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 04-травня-2016 20:18 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Эм... А речь разве идет не о новых автомобилях? :o

Так,про нові. Але ugine31 правий - норма викидів діє на ВСІ авто.І нові і вживані. Просто приклад про свата/брата,який завіз авто з Німеччини не показовий. Бо ми не знаємо: -яка там норма викидів,на тому авто? -як завіз авто сват/брат (легально,по-сірому,по-чорному)?

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 05-травня-2016 00:07 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
Игорь
На самому деле правда про гольф 98 года, но дружбан уже глянул-говорит его моторо евро-4.
Ну раз он не особо запаривался тогда (это следует из того, что он только сйчас узнал что у него мотор евро-4), то я для себя делаю вывод, что можно было ввезти любую машину. И я по-прежнему уверен, что ввезено оооочень много машин, которые по законодательству не должны были быть ввезены. Банально просто потому что никто не контролировал этот вопрос

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 05-травня-2016 07:43 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Який цікавий висновок: якщо сват/брат не звертав уваги на екологічні норми авто і допуски закону, то значить і ніхто не звертав.
Цікаво,цікаво. Але, як правильно підмітив Торнадо,то всеж вживані машини,там можливі різні нюанси,а от з новими... якщо виробник авто ставить на авто двигун Є-4, то він ніяким боком не стане ні Є-3, ні тим більш Є-5, тільки з одного бажання когось.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 05-травня-2016 10:02 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
Я про б.у. и говорю. По поводу новых не знаю

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-липня-2016 23:28 
Катаюсь без інструктора

Повідомлення: 184
Звідки: С тех ворот откуда весь народ
Почему Geely не исчет новых дилеров в Украине ???


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-липня-2016 14:51 
Трохи за кермом

Повідомлення: 81
Звідки: Харьков
Подозреваю что а и с мог здорово " обуть" китайцев :)
Либо цену поставили не вкусную ( возобнили себя, к примеру корейцами :) )...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-липня-2016 07:45 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Почему Geely не исчет новых дилеров в Украине ???

Навіщо? Пропонувати авто, які заборонені до реалізації у нас? Це раз. А по друге. Не Виробник шукає продавців, а продавець шукає виробника. І до того ж зараз наш ринок продаж Джилі це якийсь жалкий відсоток від всього виробництва і продажів в самому Китаї.

Як я і прогнозував, скоріше за все нам доведеться розпрощатися з Джилі. Хотілося б помилитися.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 10-серпня-2016 19:37 
Аватар користувача

Повідомлення: 16
Звідки: Kiev
Так серия GC это вроде рестайлинг ск и мк. Так что наши малышки просто устарели((


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-серпня-2016 08:16 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Рейстал і що? Подивись на модельний ряд і знайди хоч одну автівку завезену в 16 році. Не знайдеш! Йде банальний розпродаж і згортання салонів (торгових площадок) Джилі.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-серпня-2016 13:44 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
Ну че, вернемся в тему и апнем?
Давайте подведем промежуточный итог, что изменилось с февраля месяца?
Прошло ровно пол года с того момента как опубликованы документы. Что мы видим?
А то что и говорил! АИС уже полностью распродал МК всех модификаций и впихивает
остатки СК без подушек! Цены на МК и СК катастрофически упали, зайдите на Авториа.
Средняя цена за пятилетку МК 4 тыщи за СК 3 тыщи долларов, реальная я имею ввиду.
Кто хочет еще хоть как-то остаться в выиграше СБРАСЫВАЙТЕ ЭТИ МОДЕЛИ ПОБЫСТРЕЕ!
Осталось всего пару месяцев законодательной поддержки дальше на всех положат болт.
И потом не говорите, что вас не предупреждали! GC5 вообще не вздумайте брать!
На сегодня самый правильный выбор это эмгранд 7, он до сих пор на конвейере в Китае.

Добавлено спустя 14 минут 5 секунд:
П.С. А сенсы и ланосы будут и далее впаривать лохорату как я и говорил...
далее привожу цитату с официального сайта Укравто, это просто насмешка:
Автомобили 2016 г.в. соответствуют требованиям нормы токсичности Евро-5
Кто бы сомневался? Неужели это сделано в целях защиты наших потребителей?
Дурень думкою багатіє!
:o

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-серпня-2016 22:00 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
Ну че, вернемся в тему и апнем?
Давайте подведем промежуточный итог, что изменилось с февраля месяца?
Прошло ровно пол года с того момента как опубликованы документы. Что мы видим?
А то что и говорил! АИС уже полностью распродал МК всех модификаций и впихивает
остатки СК без подушек! Цены на МК и СК катастрофически упали, зайдите на Авториа.
Средняя цена за пятилетку МК 4 тыщи за СК 3 тыщи долларов, реальная я имею ввиду.
Кто хочет еще хоть как-то остаться в выиграше СБРАСЫВАЙТЕ ЭТИ МОДЕЛИ ПОБЫСТРЕЕ!
Осталось всего пару месяцев законодательной поддержки дальше на всех положат болт.
И потом не говорите, что вас не предупреждали! GC5 вообще не вздумайте брать!
На сегодня самый правильный выбор это эмгранд 7, он до сих пор на конвейере в Китае.

Добавлено спустя 14 минут 5 секунд:
П.С. А сенсы и ланосы будут и далее впаривать лохорату как я и говорил...
далее привожу цитату с официального сайта Укравто, это просто насмешка:
Автомобили 2016 г.в. соответствуют требованиям нормы токсичности Евро-5
Кто бы сомневался? Неужели это сделано в целях защиты наших потребителей?
Дурень думкою багатіє!
:o

почему кто не сбросит сейчас машину останется в проиграше? что-то логику не уловил

Добавлено спустя 11 минут 15 секунд:
средняя цена на 5-ти летку на риа 5к

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2016 09:05 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Більш того,не зрозуміло чого GC5 ніззя брати,якщо вона випускається в Китаї? А мова тільки про емгранд7, наче там він там один у джилі залишився. Якась відсутність логіки. Якщо АІС прикриває торгівлю Джилі, то логічно булоб призивати (хоч це і не правильно,як на мене) зливати всі моделі Джилі. Не зрозуміла вибірковість.
А про ЗАЗ - типове зрадофільство. Дивно чому автор не згадав про наміри нацполіції посадити дсошників на ЗАЗи. Може він про це ще не чув? :)

ПС. Забув підпис. Ваш порохобот ;)

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-серпня-2016 13:38 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
Про ДжилиС5 все очень просто... на мэйнленде её уже невозможно практически купить...
Этого урода, уж простите владельцы, даже в Китае не берут, остатки разрозненных партий
отправляют нам. Поверьте, я по командировкам мотаюсь по Китаю немало сейчас. Бываю в
разных городах - Пекин, Харбин, Шанхай, Ксяньмень, Гуанжоу, Гонконг. Могу вам сказать,
что это очень редкий зверь даже тут! СК, МК, ЕС7, панды, джипики есть... С5 нету! Их снимут
с конвейера как нерентабельные совсем скоро. Даже на официальном китайском сайте их
уже выбрать нельзя. Пошло в продажу новое поколение автомобилей. Мощности у завода не
увеличились, новые модели есть для заказа старых уже нет! Вы что думаете просто так акции
придумывают? На хороший товар реклама не нужна, будут разбирать и так. Это остатки уже.
Запчасти будете брать потом втридорога у непонятно каких перекупов без гарантий качества.
Что касается цен на авториа это повальный трэнд увеличить цену долларов на 500-600 для
того, чтобы был предел поторговаться. Реальные продавцы скажут вам реальную цену. Она как
раз и будет такой как я назвал. А в свете того, что эти автомобили будут вне закона совсем
скоро их будущее предопределено. Никто их брать не будет, кроме как если найдете дурачка.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-серпня-2016 19:01 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17810
Звідки: Neverwhere
Юра, ти шось таке верзеш, шо не розуміє крім тебе мабіть ніхто. Ти вже вибачай, але то є маячня.

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-серпня-2016 20:15 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
ALS
ахинея полная, вы уж простите :)

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-серпня-2016 01:32 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
шановні, только время подтвердит или опровергнет мои слова :-)
вернемся к этому разговору в начале года и проанализируем, что из того что я написал
осуществилось, а что нет. Ребята, я вам даю фактаж и аналитику, а получаю в ответ эмоции...
Вот возьмите сейчас просто для чистоты эксперимента (гугл есть у всех) и попробуйте найти
машину джилиС5 для покупки в Китае. Ну не продают их тут, у нас сбывают последние партии.
У меня под боком салон джиликов. Я никого здесь не собираюсь переубеждать. Хотите купить
себе неликвидный корч - вперед, я же не против! Мои посты это не истина для всех и каждого.
Сцы в глаза - божья роса! :o

Добавлено спустя 22 минуты 36 секунд:
П.С. единственное с чем я согласен так это с тем, что порохоботов невозможно победить! :lol:
Оффшоренко (по официальным данным Форбс) единственный из топ олигархов увеличил в
прошлом году свои активы, все остальные в минусе. Этот человек до сих пор (!!!) открыто
ведет бизнес с государством-агрессором, цинично махая перед лохоратом этим безвизовым
режимом как морковкой перед ослом... неужели не помните 2015-2016-1017 год. Я уже не
говорю про все остальное - тарифы, банковская сфера, здравоохранение, образование и т.д.
Знаете, этот народ заслуживает ту власть на которую он действительно заслуживает! :thnks:

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-серпня-2016 12:38 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17810
Звідки: Neverwhere
Не зрозумів першу частину зовсім. Ти порівнюєш Китай і Україну?
Ну, думаю сам зрозумієш..

Відносно другої твої частини - я розумію так, шо ти всією душею за нас,
за народ, за робочу, так би мовити кістку. Але краще це робити з Китаю.
Нє, ну канєш я розумію, шо такі обставини. Ти не сам, тебе вимусили.


_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-серпня-2016 13:04 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
за народ, за робочу, так би мовити кістку

А я за буржуінів, за клятих капіталістів, за кровопивць пролетарія. Це зрада, чи як? :)

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-серпня-2016 16:02 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
Шановний пане Інферниче!
Ну я ж не переходив на особистості і нікого персонально ніколи не ображав. Ну до чого тут де я
живу і працюю? Податки я плачу як і усі, і досі маю наш паспорт. Ну чому люди при будь-якому
принагідному випадку згадують якісь непотрібні речі які до суті даної справи не мають абсолютно
ніякого відношення? Я є одним із постачальників валюти в країну. Нас таких багато. Щороку ми
всі разом надсилаємо більше 5 мільярдів доларів своїм рідним і близьким які йдуть на підтримання
економіки країни, бюджет якої і до 20 мільярдів не дотягує. Ті долари, що ви купуєте в банках і
обмінниках завезені такими людьми як і я. Українці до речі лідирують у Європі за цим показником.
Це називається трудова міграція, якщо ви хочете лекцію ще і з економіки, я можу її прочитати.
:-)
Давайте не будемо один одного чіпляти хто де живе, працює і як розпоряджається власним життям.
:-)
Перша частина говорить простими словами, що в Китаї купити С5 проблематично, так як вони не
продаються. Пішла нова хвиля автівок. Твердження, що їх будуть ще довго виробляти абсурдна.
Виходячи з цього я не рекомендую їх брати. Навіть FC/Vision можна придбати ціна - 51900 юанів!!!
Цього неліквідного корча С5 нам просто впаяли як дурням! Правильно Пітер Хорбері відкрестився
від цього "виродка" і китайці написали, що його начебто фірма Джуджаро шось там підмалювала.
Такого провального екстер'єру ще треба пошукати. Це найбільший провал з часів МК. Історія все
таки привела в нормальне русло цю модель і в рестайлінгу панель приладів на нормальному місці.
Дивіться на реальність, а не на свої фантазії.
:-)

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-серпня-2016 16:35 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Це найбільший провал з часів МК

Можно подробнее, что я не знаю? :shock:

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-серпня-2016 17:39 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Можно подробнее, что я не знаю?

Ну так чергова зрада. Достеменно відомо,що мк (і похідні) це відстойне гімно (я б сказав гівнище, о!),яке нам (далі цитата) впаяли як дурням.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-серпня-2016 20:21 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17810
Звідки: Neverwhere
Юро, та я не про персоналії. Просто я тобі кажу, шо ти відриваєшся від реалій життя.
Там трохи вище, ти закликав спродавати СК/МК бо всьо, аіс не буде продавати з/ч і сервісом їхнім не скористаєшся.
Ну то й біс з ними. Навіть не в Китаї я чудово останні з/ч придбав у Харкові, наприклад.
Але я навіть не про те.
Добре, ціна на ринку катастрофічно (як ти рахуєш) впала. Зараз всі продадуть свої корчики.
Яка на твою думку альтернатива?
По умовам нашого завдання ти на руках маєш 4К зелені.
І докласти грошей змоги нема. Ну от нема і всьо. Не вміє заробляти наш гіпотетичний юзер.
В бабці нема і мамці нема. От такий він лузер.

Я це до чого. Шо та частина власників, яка придбала авто в 07-10 роках ВЖЕ його продали.
Власники більш свіжіх автівок навряд чи в більшості своїй зараз розглядають варіанти продажу,
оскільки фінанси просто не дозволяють розкошувати. Продаж оцієї твоєї ГЦ5 такий мізерний -
шо то не є проблемою як на мене вопше. Вони швидше перелупляться в дтп, ніж для власників то буде проблемою.
Для мене в цьому плані є показовим приклад хлопця з мого міста на UL (це те шо було перед СК). Фото його авто я навіть тут десь постив (помоєму в темі про інші моделі Джилі)
По місту їздить. Куплено в 2004, тобто зараз їй 12. Страшна та автівка на вигляд, як моя морда. Але ж їздить. Так і всі інші будуть їздить.
Сотні москвичів тому підтвердження.

Ото я тобі й торочу про те, шо потрібно тобі через віконце не тільки дивитись. Гарне життя воно на інший склад думок виводить
і по іншому на багацько речей дивишся. То не є погано.

Заміть, шо ніхто крім тебе не лементує :-)

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-серпня-2016 21:28 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
ALS
Если рассуждать в потоке-автомобиль снят с конвейера = жопа, запчастей не будет, то машину можно не покупать даже, сплошное попадалово))

Ну и если говорить о мк конкретно, то оно в производстве ещё, просто название изменилось на gc-6

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 29-серпня-2016 11:17 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
Є така відома приказка в народі: чого бідне, бо дурне!
:-)
Ні для кого не секрет, що існують загальні принципи розрахунку амортизації володіння транспортними засобами. Ті автомобілі, які вже відслужили свій гарантійний строк експлуатації автоматично, хочемо ми того чи не хочемо, переходять в категорію з підвищеним ризиком. Почитайте будь-які офіційні методичні рекомендації з розрахунків амортизації т.з. Це в основному розраховані виробником несправності технічного плану, а також підвищена ймовірність витрат на кузовні роботи. Будь-який власник автомобіля, що розуміє як працює ця так звана "система ризиків" вам популярно доведе, що загалом автомобіль який не підтримується гарантійними зобов'язаннями виробника, більш того якщо останній знятий з конвеєра, в сучасних економічних реаліях, утримувати порівняно ДОРОЖЧЕ, ніж новіший автомобіль. Це закладено маркетологами автопрому у всіх сучасних моделях автомобілів. Якщо ви цього не знали, то тепер ви обізнані.
:-)
Я не кажу, що це правило 100% підходить усім і кожному. Позаяк всі ми живемо у різних життєвих обставинах. Я звичайно розумію те, що якщо людина раз на тиждень в неділю виїжджає на дачу на своїй машині, або на дискотеку в сусіднє село до дівчат, то їй всі ці розрахунки як зайцю стоп-сигнал. Мої думки, що я тут викладаю орієнтовані для тих людей, котрі попри важкі умови в Україні зберігають економічну активність і використовують автомобіль передусім як засіб для досягнення своїх основних цілей по роботі. Ті люди які дійсно рахують гроші і думають про майбутнє безперечно знайдуть раціональне зерно в моїх словах, адже економічні вигоди в цьому випадку рахуються не за миттєвим результатом, а за ф'ючерсною перспективою.
:thnks:

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-серпня-2016 13:29 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17810
Звідки: Neverwhere
Ти так і не відповів на питання яке я тобі поставив.
Що ж, я продублюю. Яку альтернативну марку/модель ти можеш порекомендувати на
4К зелених долярів?

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 129 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія