вверх

Сьогодні: 17-квітня-2024 02:12

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 29-квітня-2015 19:09 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, хто що може сказати про сервіс на карпати лада куда переїхало офіційне СТО джілі?
Як Вам їхня робота - ставлення до клієнтів? Гарантійні роботи?
Оскільки в мене вчора впав моторчик з кріплень, й зараз я в очікуванні того що і як і коли буде. Машинка гарантійна. Пробіг 2100 км. В київському центрі по запчастинах джілі сказали що є тільки права подушка двигуна а лівої немає. Ось й тому не знаю навіть що й робити., чекати місяць в кращому випадку а в гіршому три не варіант.. Іто це якщо так буде швидко.. Що порадите робити?
Сьогодні сказали що вони можуть якось виплавити залишки старих болтів або ж висверлити й поставити на нові але то буде коштувати 500-600 грн. А якщо по гарантії то я маю чекати на нову запчастину... Я й не знаю що робити... Тому що як я підозрюю що у випадку що вони щось будуть робити - я злечу з гарантії...
Порадьте щось будь ласка.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2015 19:50 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хм, таку заяву не писав. А теоретично з першого дня ремонту вони мали б надати авто на заміну? Просто виходить що в нас в області вже офіційного аіс немає а є тільки дилер. І всі дані вони відпрваляють в Київ. Раніше було офіційне СТО від аіс а зараз тільки салон.
Як писати цю заяву на видачу аналогічного авто в період ремонтних робіт, та чи дійсно його видадуть на практиці? Ось саме у твоїй ситуації видавали автомобіль?


Востаннє редагувалось Morpheus в 29-квітня-2015 19:56, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2015 20:43 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
Карпати-лада завжди був найгіршим сервісом Франківська ( їхнє хоббі- зняти з машин нове і поставити старе). Плюнь на гарантію і знайди нормальний сервіс. Відносно запчастин- в магазині АИС на Сахарова працюють грамотні і адекватні люди. Допоможуть.

Додано спустя 1 минуту 26 секунд:
впав моторчик з кріплень

Такого в клубі ще не було :facepalm:

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-квітня-2015 08:10 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Значить мені повезло....


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-квітня-2015 12:27 
Півтисячник

Повідомлення: 671
Звідки: Харьков
Есть определенные сроки по устранинию неисправностей по гарантии. Если они в них не вписываются, то должны или другую машину дать или вернуть бабки. Естественно, добровольно они этого не сделают. Нужно хотя бы намекнуть на возможное составление иска. А вообще почитайте на досуге закон о защите прав потребителей. Очень полезная инфа.

_________________
Чип-тюнинг, диагностика в Харькове, всегда в наличии регулировочные шайбы. ул. Шевченко, 287, тел. 756-42-47, 067-680-32-50.

http://tune-me-up.com


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-квітня-2015 13:25 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Сьогодні був у інспекції з прав споживачів. Сказали що по закону єдине що можна зробити це відбивати пеню в розмірі 1 відсоток від вартості авто за кожен день після того як мине 14 днів з моменту як авто в ремонті. Вернути гроші за авто чи обміняти на інше дуже складно добитись.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-квітня-2015 13:50 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Хочу для себя понять - двигатель выпал или отпало крепление двигателя одно/два/три?

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-квітня-2015 19:15 
Тисячник

Вік: 60
Повідомлення: 1231
Звідки: Киев
Сьогодні був у інспекції з прав споживачів.

Да, ситуация ... патовая. Купить новую машину и ждать "с моря погоды". Но..
1. Сделай фото поврежденных деталей и авто в целом.
2. Счет с эвакуатора есть? - попробуй взять, пока прошло не много времени.
3. напиши подробное письмо на "горячую линию" АИС.
4. Напиши письмо на имя Гендиректора АИС и отправь по почте заказным.
Письма обязательно с фото.
Не пиши, что тебе обещают в сервисе, а попроси просто помощи в решении проблемы с авто. В том числе и про необходимость постоянных поездок, а без машины - это такси...
В твоей ситуации - надо идти до конца, и тогда можно что-то выиграть... Ситуация неординарная, я бы сказал - исключительная. АИС должен об этом знать, я не думаю что бы в их интересах было бы просто проигнорировать ситуацию...
Напиши письмо на СТО диллера - пусть дадут официальный ответ по технологии ремонта твоего авто, и его приложи к письмам пп 3 и 4.
Как-то так. Если в твоих действиях будет прослеживаться последовательность действий - АИС на замалчивание не пойдет.... И ты сможешь добиться для себя требуемого результата...
Удачи!

_________________
Мой БЖ: viewtopic.php?f=94&t=14136&start=0

Господи, дай мне душевный покой, чтобы принять то, что я не могу изменить, дай силы - изменить то, что могу, и мудрость - всегда отличать одно от другого.
Молитва Курта Воннегута (для невоинствующих атеистов и не только).


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-квітня-2015 20:55 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хочу для себя понять - двигатель выпал или отпало крепление двигателя одно/два/три?

Ліве кріплення обламалось - потрібна заміна лівої подушки в зборі з кріпленням наскільки я зрозумі. Права подушка ціла й нижня ціла. По вигляду двигун скошений вліво вниз... оскільки обірвалось кріплення.

Добавлено спустя 2 минуты 1 секунду:
Дякую, я доїхав до СТО своїм ходом, оскільки думав що то щось у ходовій не так сталось. тому з евакуатора чеку немає.


Правда щось неможу знайти контакти гендиректора та так званої гарячої лінії їхньої компанії....


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-травня-2015 19:41 
Тисячник

Вік: 60
Повідомлення: 1231
Звідки: Киев
так званої гарячої лінії їхньої компанії....

Напиши сюда:
http://geely.ua/contacts.html
и позвони сюда:
http://ais.ua/contacts.html
А вообще, я бы еще поискал, но предложить больше сам не могу ничего...
Еще раз удачи!

_________________
Мой БЖ: viewtopic.php?f=94&t=14136&start=0

Господи, дай мне душевный покой, чтобы принять то, что я не могу изменить, дай силы - изменить то, что могу, и мудрость - всегда отличать одно от другого.
Молитва Курта Воннегута (для невоинствующих атеистов и не только).


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 02-травня-2015 20:56 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Ліве кріплення обламалось - потрібна заміна лівої подушки в зборі з кріпленням наскільки я зрозумі. Права подушка ціла й нижня ціла. По вигляду двигун скошений вліво вниз... оскільки обірвалось кріплення.

Добавлено спустя 2 минуты 1 секунду:
Дякую, я доїхав до СТО своїм ходом, оскільки думав що то щось у ходовій не так сталось. тому з евакуатора чеку немає.


....

А радиатор ровно стоит или верх наклонен к движку?

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-травня-2015 12:10 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Чесно кажучи я щось не звернув уваги - але вроді радіатор на місці стоїть.... Завтра вже буду уточняти по магазинах що возять з Китаю чи є така запчастина по їх складах - можливо домовлюсь з аісом щоб компенсували вартість й провели ремонт гарантійний якщо є. Також зроблю фотографії як рекомендували мені раніше. Можливо й ще з АІСом зможу звязатись а не суто з дилерами місцевими.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія